KASTRACJE

Najnowsze informacje związane ze szczurami z Interwencji. To forum jest moderowane, co znaczy, że wszystkie posty czekają na akceptację Moderatora. Tu nie zadajemy żadnych pytań i nie komentujemy!
ajlii
Posty: 459
Rejestracja: śr gru 01, 2004 12:58 pm

KASTRACJE

Post autor: ajlii »

Możliwe są kastracje samców w niskiej cenie. Koszty zabiegu częściowo pokrywa SPS, więc dla przyszegłego opiekuna to wydatek 20 zł!!!

Jeśli ktoś chce już przygarnąć szczurka i wykastrować go w dowolnym terminie w jednej z lecznic z którą mamy umowę, to oczywiście zapraszam. Byłoby to najlepsze rozwiązanei dla ogonka...

Kastracje samców w domach tymaczasowych rozpoczniemy kiedy tylko zmieni się pogoda (może być najwyżej 25 C). Zaczynamy od samców-dominantów.
dziołchy: Nona, Kira, Oliwka, Sue, Tika, Fatima, Zulejka, Maszka, Latina, Penelopa, Kasjana

kawalery: Czarnul, Eliasz, Borys, Klimek, Ziemek, Milan, Dylan, Pedro, Cedrik, Maksim
jutka
Posty: 395
Rejestracja: sob gru 25, 2004 10:19 pm

RE: KASTRACJE

Post autor: jutka »

Znalazłam drugiego weta, który może wykastrować szczury za niewielką cenę, w Śródmieściu.
Nie ma dużego doświadczenia z kastracjami szczurów, ale przeprowadzał kilka operacji na moich szczurzycach i wszystko było dobrze.

Ja mogę wziąć od ajlii jednego szczura i dopilnować jego kastracji.
Ostatnio zmieniony pt sie 10, 2007 9:52 pm przez gryzaj, łącznie zmieniany 1 raz.
"Naszym celem jest pomszczenie krzywd, które przyroda poniosła z rąk ludzi. Cel ten osiągniemy poprzez zatapianie tankowców, wykolejanie pociągów wiozących toksyczne substancje oraz wysadzanie w powietrze elektrowni atomowych. Bądźcie z nami".
Awatar użytkownika
Astaroth
Posty: 74
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: KASTRACJE

Post autor: Astaroth »

Mam pytanie czy promocja na kastracje obejmuje tez szczury urodzone po interwencji? Czyli dzieci interwencynych samiczek? Bo trafily mi sie takie dwa lobuziaki.Nie chodzi mi o zwrot z spsu,80zloty za oba  jestem gotowa zaplacic ale 120(cena z oazy) za jednego to juz troche duzo.
gryzaj
Posty: 461
Rejestracja: czw lis 11, 2004 8:23 pm
Kontakt:

Odp: KASTRACJE

Post autor: gryzaj »

tak, obejmuje.
w koncu chlopaki tez sa poniekad tymi bidami.
ylko trza pamietac ze musza osiagnac odpowiedni wiek do kastracji (4mce??)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Astaroth
Posty: 74
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: KASTRACJE

Post autor: Astaroth »

no to super.Maja 3miesiace ale sa juz wielkosci swojej mamy wiec mysle ze bede mogla sie umowic na kastracje.
ajlii
Posty: 459
Rejestracja: śr gru 01, 2004 12:58 pm

Odp: KASTRACJE

Post autor: ajlii »

Astaroth - zadzwon do ****, umów się z dr **** na zabieg. Powiedz że chłopaki są z tej interwencji. Jak bedziesz płacić mniejszą sumę (20 zł/ogon) to daj mi znać - ureguluję -kwoty.
Ostatnio zmieniony pn sie 20, 2007 10:42 pm przez gryzaj, łącznie zmieniany 1 raz.
dziołchy: Nona, Kira, Oliwka, Sue, Tika, Fatima, Zulejka, Maszka, Latina, Penelopa, Kasjana

kawalery: Czarnul, Eliasz, Borys, Klimek, Ziemek, Milan, Dylan, Pedro, Cedrik, Maksim
Awatar użytkownika
ofilka
Posty: 128
Rejestracja: ndz wrz 09, 2007 2:02 pm
Lokalizacja: gdańsk
Kontakt:

Odp: KASTRACJE

Post autor: ofilka »

mam pytanko, w jakim wieku sie chłopaków kastruje? mysle ostatnio nad przygarnięciem chłopca do moich dziewczynek, ale musiałby już być wykastrowany wiec zastanawia sie w jakim wieku by byl (jesli w ogole istnieje mozliwosc przygarniecia wykastrowanego chlopaka)
Skosztuj trujących dźwięków http://www.arshenic.pl
Awatar użytkownika
s_s_s
Posty: 203
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 3:00 pm

Odp: KASTRACJE

Post autor: s_s_s »

Ogon musi być dojrzały płciowo, czyli w wieku około 3-4 msc można już przeprowadzić kastrację.
Obrazek
Kurt - ur. lipiec 2007; Canter - 27.07.2007; Ring - 12.08.2007

Dolar (*) - wrzesień 2007 - zm. 31.10.2007
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Odp: KASTRACJE

Post autor: Anita »

ofilka, u ajlii jest już wykastrowany kaptur agouti czekający na adopcje. Jest duży i śliczny, polecam ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”