RE: [WARSZAWA] 5 samiczek

Osoby, które zaadoptowały szczurki z Interwencji i szukają dla Nich nowego domu - mogą wpisywać się tutaj z ogłoszeniem o oddaniu szczurków. DZIAŁ MODEROWANY
zjawa
Posty: 181
Rejestracja: wt mar 01, 2005 11:51 pm

RE: [WARSZAWA] 5 samiczek

Post autor: zjawa »

Evcia, to może ja bym wcześniej tą albinoskę przejęła (bo i tak ode mnie będzie transport) a dziewczyny przy okazji się będą się do siebie przyzwyczajać :) Co Ty na to?
Awatar użytkownika
Essme
Posty: 132
Rejestracja: śr maja 09, 2007 7:11 am
Lokalizacja: Warszawa-

RE: [WARSZAWA] 5 samiczek

Post autor: Essme »

Jasne :) zgadamy sie na privie odnosnie szczegolow :) chodzi o albinoske nr 2??
pixxa
Posty: 321
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:47 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

RE: [WARSZAWA] 5 samiczek

Post autor: pixxa »

tak :) o 2
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: [WARSZAWA] 5 samiczek

Post autor: 'Asia »

Ewka, w ogole to wyedytuj posta bo przecież moja piękna agucinka już nie jest dostępna ^^ Bo juz jest ze mną, hihihi :-D I cieszę się jak dziecko (jak widać) :-D
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Ewasz
Posty: 116
Rejestracja: śr cze 06, 2007 12:19 pm

RE: [WARSZAWA] 5 samiczek

Post autor: Ewasz »

Czy potrzeba pożyczenia transportera jest aktualna. Mam i mogę pożyczyć.
zjawa
Posty: 181
Rejestracja: wt mar 01, 2005 11:51 pm

RE: [WARSZAWA] 5 samiczek

Post autor: zjawa »

Ewasz - myślę, że jak najbardziej! tylko czy możesz go pożyczyć na kilka dni? Przyjaciel nie wraca od razu do Warszawy.
Ewasz
Posty: 116
Rejestracja: śr cze 06, 2007 12:19 pm

RE: [WARSZAWA] 5 samiczek

Post autor: Ewasz »

potwierdzam transportery. jeżeli nie będzie za późno to przekażę je w poniedziałek (jestem poza Warszawą). A tak z innej beczki to nie mogę się połapać czy są jeszcze jakieś dziewczyny wolne u Zjawy?
zjawa
Posty: 181
Rejestracja: wt mar 01, 2005 11:51 pm

RE: [WARSZAWA] 5 samiczek

Post autor: zjawa »

w poniedziałek będzie ok! dzięki! :)
a dziewczyn wolnych nie mam już dawno:)
Awatar użytkownika
Essme
Posty: 132
Rejestracja: śr maja 09, 2007 7:11 am
Lokalizacja: Warszawa-

RE: [WARSZAWA] 5 samiczek

Post autor: Essme »

Dorzucam foty szczurzych pieknosci :)

ALBINOSKA NR 1
Wchodze do pokoju, zapalam swiatlo a tam szok :shock: w pierwszej chwili myslalam ze szczura wystraszy sie i spadnie z roweru...patrze a ta spi w najlepsze, potem zaczela sie przeciagac slodko przy tym ziewajac.I do zejscia jej sie nie spieszylo :D

[attachment=825][attachment=823][attachment=824]

ALBINOSKA NR 3

[attachment=828][attachment=829]
Ostatnio zmieniony śr cze 13, 2007 8:08 pm przez Essme, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: [WARSZAWA] 5 samiczek

Post autor: Telimenka »

slicznota...ale ze jej tam wygodnie bylo :-),hehe to ile Ci jeszcze lasek zostalo evciu? :hoprat:
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Essme
Posty: 132
Rejestracja: śr maja 09, 2007 7:11 am
Lokalizacja: Warszawa-

RE: [WARSZAWA] 5 samiczek

Post autor: Essme »

ALBINOSKA NR 3
Slodka wariatka :) jesli ktos pokazalby mi to zdjecie miesiac wczesniej to stwierdzilabym ze to z cala pewnoscia ....fotomontaz ;) ciesze sie za zaufala czlowiekowi
[attachment=831]

[attachment=832]
[attachment=833]

Telimenka - przekaze szczurci Twoj komplement ;) zostaly mi dwie albinoski ale nazywam je tu na forum 1 i 3 ze wzgledu na pierwszy post - tak zeby nie mylic ktora jest ktora ;)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: [WARSZAWA] 5 samiczek

Post autor: Telimenka »

a tak offtopujac jesli na zdjeciach jestes Ty to bardzo ladna z Ciebie Kobitka :-).hmm ja teraz namawiam wszystkich na Ciury i moze moja pani od fizyki cos wezmie tylko ze sie zastrzega ze nie czerwone oczy co za masakra...:hoprat:
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
zjawa
Posty: 181
Rejestracja: wt mar 01, 2005 11:51 pm

RE: [WARSZAWA] 5 samiczek

Post autor: zjawa »

że offtopnę;) albinoska nr. 2 jest u mnie od tygodnia - bardzo miła dla ludzi, ale w stadzie probuje dominować doprowadzając do pisków pozostałe panny (czyli dwie kapturki) z czego największą panikarą jest moja Kropka:]
Poza tym Albinoska jest silna i ciekawska - uwielbia zwiedzać - trudno na chwilę otworzyć klatkę - natychmiast próbuje wyjść:) Bardzo fajna szczurka :))))
Awatar użytkownika
Essme
Posty: 132
Rejestracja: śr maja 09, 2007 7:11 am
Lokalizacja: Warszawa-

RE: [WARSZAWA] 5 samiczek

Post autor: Essme »

Telimenka - hehe dzieki :)
Zjawa - u mnie w stadku zachowywala sie ulegle wobec tej najwiekszej albinoski, jak zaczela "skakac" do ktoregokolwiek ze szczurow a tamta byla akurat w poblizu to ja momentalnie usadzala ;) hehe-z ta klatka :D u mnie tez zawsze probowala wyjsc, pchala sie i pchala :D u mnie szczurki caly dzien biegaly wolno, na noc zamykalam je w klatce zeby sie nie odzwyczaily i zawsze wtedy rzucala sie na prety i gryzla bo chciala wyjsc :/ fakt-szczura kocha zwiedzac, nawet z kolezanka nadalysmy jej przydomek... "dusza KOLUMBA" :D
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

RE: [WARSZAWA] 5 samiczek

Post autor: merch »

Ja też zaofftopuje evcia jak ty je oswajasz- bo ja mam mame kapturkę i jest tak dzika,zee ech :(. A u Ajlii ponoc zachowywala sie przyzwoicie.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Zablokowany

Wróć do „Mam szczurki na przetrzymaniu - szukam im domu!”