RE: Buba już w Krakowie

Koniecznie nas o tym poinformuj. Tu wpisujemy notki, wklejamy zdjęcia. Ogólnie: chwalimy się szczurami i dyskutujemy odnośnie wszystkiego, co Ich dotyczy.
Gryska
Posty: 353
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 6:10 pm

Buba już w Krakowie

Post autor: Gryska »

Malduję, że najpiękniejsza, najsłodsza i najcudowniejsza szczura z całej tej hałastry dotarła NA STAŁE do Krakowa :hoprat:

Szczura przeszła dłuuugą drogę, ale nareszcie jest!
Jest to teoretyczna czarna berkshire z klatki 7 z OAZY.... która okazała się prześliczną czarną banded. Wygląda prawie identycznie jak Zmorka Nezu.

Najpierw pannica przyjechała z kilkunastoma innymi ogonami do żony do Katowic. Tam, stadko stopniowo się zmniejszało, aż została z dwoma albinoskami w jej wieku.
A ja czekałam...
W międzyczasie pojawiły się kłopoty. Buba zaczęła krwawić z pochwy :choryrat:. Dzisiaj okaże się czy było to tylko poronienie (przedwczesny poród) czy coś innego.
W kazdym razie wyruszyliśmy po Bubę juz wczoraj, żeby dziś zrobić jej USG. Niestety.... nie dane nam było dojechać. Tuż za Zabierzowem spalił nam sie hamulec :cryrat:

Gdyby nie moja siostra (wcale nie miłośniczka szczurów) to Buba trafiłaby do nas najwcześniej dziś wieczór, a USG miałaby w połowie przyszłego tygodnia. Na szczeście siostra się zlitowała, wsiadła w pociąg i przywiozła mi Bubunię PKPem. Wzieła też jedną albinoskę dla satanki którą "wyrzuciła z pociągu" :mykrat:, w Trzebinii.:-)

Tak więc Bubcia już bezpieczna w domku.
Jak tylko mój TŻ wróci z pracy to jedziemy na USG.
Już kocham to małe czarne :)

3majcie kciuki żeby wszystko było ok.

Fotki będą za kilka dni.
Emilciu.... Ty wiesz, że nie zapomnę!!!!
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Buba już w Krakowie

Post autor: yss »

trzymam kciuki za malutką :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Buba już w Krakowie

Post autor: Telimenka »

trzymamy....:-) bedzie oki! musi! i czekamy na zdjecia jak bedziesz miec czas oczywiscie
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

RE: Buba już w Krakowie

Post autor: Izabela »

Gryska - wymiziaj swoją czarną Bubę w imieniu mojej czarnej Buby :-D Gratuluję!
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Gryska
Posty: 353
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 6:10 pm

RE: Buba już w Krakowie

Post autor: Gryska »

Buba juz zaaklimatyzowana i połączona z moimi pannami już w sobotę. Łączenie pełne w kilka godzin :-D. Jestem dumna z moich wszystkich trzech dziewczynek. Gabi i Krecia ni maltretowały jej za bardzo, a Buba dostosowała się szybciutko do ich oczekiwań.

USG nie robiłyśmy jednak. Byłyśmy u pana doktora od USG, ale stwierdził, że nie ma takiej potrzeby, a wyniki i tak niewiele by nam powiedziały. Ogólny wygląd Bubci jednak, i jej sutków wskazywał na to że była w ciąży niedawno, więc był to rzeczywiście poród albo poronienie. U mnie krwawienia się już nie powtórzyły więc wygląda na to, że wszystko jest ok :-D
Bubę oglądnęła jeszcze dr Jaworska do której mam zaufanie i ona także nic niepokojącego nie zaobserwowała. Mała ma tylko brzydkie coś na łopatce które mam obserwować. Może być to wszystko: ugryzienie, grzyb, martwica po zastrzykach... Posmarowane i do obserwacji.

A teraz popatrzcie jaką mam śliczną dziewczynkę :loverat:
Emilciu.... Ty wiesz, że nie zapomnę!!!!
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Buba już w Krakowie

Post autor: limba »

Oj przesliczna faktycznie :loverat: Oby juz zadnych przykrych niespodzianek...
Wymiziaj pannice :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Buba już w Krakowie

Post autor: Telimenka »

ooo :loverat: faktycznie sliczna.... :-D czochranko dla Bubolca :hoprat:
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Gryska
Posty: 353
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 6:10 pm

RE: Buba już w Krakowie

Post autor: Gryska »

Wymiziam i wyczochram z prawdziwą radością :).
Jest kochanym szczuraskiem. Tak fajna jak piekna ;)
Ostatnio zmieniony czw maja 31, 2007 7:04 pm przez Gryska, łącznie zmieniany 1 raz.
Emilciu.... Ty wiesz, że nie zapomnę!!!!
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

RE: Buba już w Krakowie

Post autor: zona »

Wreszcie dotarłam do tematu Buby. Bardzo się cieszę, że mała już jest zdrowa, stracha obie miałyśmy niezłego.:)
Zablokowany

Wróć do „Szczury już są u mnie”