Odp: samczyki i samiczki (Warszawa)

Osoby, które zaadoptowały szczurki z Interwencji i szukają dla Nich nowego domu - mogą wpisywać się tutaj z ogłoszeniem o oddaniu szczurków. DZIAŁ MODEROWANY
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Odp: samczyki i samiczki (Warszawa)

Post autor: Ivcia »

ajlii pisze: U mnie nadal jest:

16 panów z jajkami (labinoski, aguti, kaptury czarne i aguti, husky)
1 kastrat (cuuuudowny, czarny kaptur)
2 dziewczynki-labinki
Czy przypadkiem nie chodzi tu o tego kaptura kastrata, o którym z Tobą rozmawiałam i miałabym go przygarnąć?
zasadzkas, boski ten Twój Rysiu :)
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
ajlii
Posty: 459
Rejestracja: śr gru 01, 2004 12:58 pm

Odp: samczyki i samiczki (Warszawa)

Post autor: ajlii »

Tak, chodzi o Dylana. Właśnie leży sobie wygodnie, a 5 moich panienek tuli się do niego.......

Ps. Zdjęcia zrobię i wyślę jak znajdę wolniejszą chwilę.
dziołchy: Nona, Kira, Oliwka, Sue, Tika, Fatima, Zulejka, Maszka, Latina, Penelopa, Kasjana

kawalery: Czarnul, Eliasz, Borys, Klimek, Ziemek, Milan, Dylan, Pedro, Cedrik, Maksim
Ewasz
Posty: 116
Rejestracja: śr cze 06, 2007 12:19 pm

Odp: samczyki i samiczki (Warszawa)

Post autor: Ewasz »

    Nie mogę załapać , czy Dylan jest do adopcji.

Poszukuje ciapowatego i miziastego kastrata. Mam już z interwencji Fredzia ( aguti bez oka od Ajli)
Jest zdecydowanie dominantem i ma takiego spokojnego intelektualistę jako towarzysza (też kastrata). Egzystują wręcz sielankowo.

W jakim wieku jet Dylan i jaki jest z charakteru.?
Pytanie oczywiście aktualne jeżeli Dylan poszukuje domku.
ajlii
Posty: 459
Rejestracja: śr gru 01, 2004 12:58 pm

Odp: samczyki i samiczki (Warszawa)

Post autor: ajlii »

Dylan znalazł już domek :))))) Wpakował się do klatki mojego stada i został..... panienki go uwielbiają :D

Co do kastratów - w tej chwili mam 5 w domu. Jeden odpada - dominant (też agut). Dwaj bardzo spokojni, ale nie można ich rozdzielać (albnos + husky = wielka przyjaźń). Trochę szurnięty husky (pozytywnie) oraz bardzo przeciętny czarny kaptur (ale milutki).
dziołchy: Nona, Kira, Oliwka, Sue, Tika, Fatima, Zulejka, Maszka, Latina, Penelopa, Kasjana

kawalery: Czarnul, Eliasz, Borys, Klimek, Ziemek, Milan, Dylan, Pedro, Cedrik, Maksim
Ewasz
Posty: 116
Rejestracja: śr cze 06, 2007 12:19 pm

Odp: samczyki i samiczki (Warszawa)

Post autor: Ewasz »

Zastanawiam się nad tą dwójką spokojnych kastracików. W jakim są wieku i czy przypadkiem nie są to towarzysze Fredzia z klatki (aguti z bielmem na oku)?
Warunkiem ich zadomowienia u nas byłoby oczywiście zgodne podłączenie się do tubylców (nie mogę trzymać dwóch stad).
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: samczyki i samiczki (Warszawa)

Post autor: Magamaga »

Ja poszukuję młodszej samiczki - jeśli jest to aktualne wzięłabym. Mógłby to by ewentualnie kastracik.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

Odp: samczyki i samiczki (Warszawa)

Post autor: Angua »

Ajlii,
Nie moge zalapac, czy to dalej aktualne. Poszukuje samczyka wykastrowanego w wieku od 7-mcy.
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: samczyki i samiczki (Warszawa)

Post autor: Nina »

Angua u ajlii są jeszcze kastraty ;) Luknij na forum sps'u
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ninaczika
Posty: 329
Rejestracja: śr lut 28, 2007 12:30 am

Odp: samczyki i samiczki (Warszawa)

Post autor: ninaczika »

gubie sie w tym który wydany który wolny, ale jak jest jakis wolny pan z warszawy to bardzo prosze o kontakt- mam transport na piątek- ten, a nie z mojej winy nie pojedzie nim ogórek.. mimo to mój 1,5 roczny samiec potrzebuje kolegi, wiec moze są jacys panowie do wziecia tak mniej wiecej wiek ok. rok, bardzo mi zalezy bo niełatwo bedzie znależć kolejny transport pod dom, pani z kociego forum jedzie potem moze za trzy miesiace
zbój kiki nineczka zuzka, a ze mną pantokrator
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: samczyki i samiczki (Warszawa)

Post autor: limba »

ninaczika zajrzyj na forum sps. :) Tam latwiej zlapac kontakt, albo zadzwon do gryzaj :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Odp: samczyki i samiczki (Warszawa)

Post autor: merch »

chyba kastraty ktore byly u ajlii sa teraz u krwio- 3 do oddania w koplecie- bardzo zzyte

I tak a marginesie prosze aby zrobic nowy watek o szczurach z spsu nie z interwencji ( np maluszki od farasi)- chcialabym aby te mialy swoje osobne miejsce , chociazby po to , zeby obsewowac jak ta grupa szczurow sie adoptuje , czy tez ma jakies szczegolne specyficzne sklonnosci do zachorowan
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mam szczurki na przetrzymaniu - szukam im domu!”