RE: Młody samiec już w domu

Koniecznie nas o tym poinformuj. Tu wpisujemy notki, wklejamy zdjęcia. Ogólnie: chwalimy się szczurami i dyskutujemy odnośnie wszystkiego, co Ich dotyczy.
KaRa
Posty: 819
Rejestracja: pn gru 22, 2003 10:11 pm

Młody samiec już w domu

Post autor: KaRa »

Wczoraj przyjechał do mnie mój nowy kumpel 5miesięcazny aguti... Facet strasznie wystraszony, gryzie mnie troszke ale ok jakos sibie poradzimy jak poznamy siebie na wzajem lepiej tylko potrzeba na to czasu:-). Już siedzi w klatce z moim drugim samcem i jest ok gdyż obaj panowie nie są dominantami wiec mam spokój.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: Młody samiec już w domu

Post autor: maua_czarna »

Gratuluje:):)
pierwsze zdjecie,po porstu mistrzostwo:) fajnie, ze sie zaakceptowali;)
wymiziac,wyczochrac prosze!;)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Młody samiec już w domu

Post autor: Telimenka »

no superowy :-D nawet widzialam go osobiscie :-), Samiec jeden..slodki wyczochraj o ile Cie nie zje :-)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
lxxx
Posty: 352
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 5:27 pm

RE: Młody samiec już w domu

Post autor: lxxx »

Taki śliczny i gładki jak nie z interwecji. U fryzjera był czy co?
A swoją drogą to chyba rekord w łączeniu " już siedzi w klatce z moim samcem". TAK PO PROSTU?
Awatar użytkownika
Dagaz
Posty: 216
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 11:06 pm
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

RE: Młody samiec już w domu

Post autor: Dagaz »

Jakie fajne potwory ^O^
Ze mną: pustka... Wszystkie moje maleństwa śpią za Tęczowym Mostem...
W mym sercu i pamięci [']: Mufka, Mafia, Virus, Nefertiti, Czarna, Lulu, Nano, Shiroi, Owieczka, Kuroi, Krówka i Yuki...
Serce Pamięta i Cierpi... 20.04.2003 - 17.09.2009
KaRa
Posty: 819
Rejestracja: pn gru 22, 2003 10:11 pm

RE: Młody samiec już w domu

Post autor: KaRa »

[quote="lxxx"]
Taki śliczny i gładki jak nie z interwecji. U fryzjera był czy co?
A swoją drogą to chyba rekord w łączeniu " już siedzi w klatce z moim samcem". TAK PO PROSTU?
[/quote]

Tak tak poprostu:-) nawet wspolnie juz jedza a sa w klatce ze soba od jakis 3h:-)zero ploblemow przy laczeniu ich
Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Młody samiec już w domu

Post autor: Telimenka »

łoo jery :-D oby tak bylo z moimi Lachami :-).zazdroszcze mimo ze zazdrosc to grzech :hoprat:
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

RE: Młody samiec już w domu

Post autor: helen.ch »

one wszystkie to taka jedna wielka rodzina.. wycałuj chłopaka...
Obrazek
Kenzie
Posty: 82
Rejestracja: wt sty 02, 2007 7:59 pm

RE: Młody samiec już w domu

Post autor: Kenzie »

Widać, że się dotarli :D
Jak to dobrze, że tak szybko się zaptrzyjaźnili.
Szochrańce dla obu : )
"Czymże jest człowiek bez zwierząt? Gdyby odeszły wszystkie zwierzęta, odszedłby człowiek z wielkiej samotności ducha." Wódz Indian Seattle
"Dobrocią i najsroższe zwierzę ugłaszczesz."
Groszek [*]
KaRa
Posty: 819
Rejestracja: pn gru 22, 2003 10:11 pm

RE: Młody samiec już w domu

Post autor: KaRa »

Musiałam chłopaków rozdzielić chwilowo bo na widok jedzenia Dzikus rzuca się na Britaina jak by bał się,że on mu wszytsko zje....wiec strasznie mi go pożarł w łape...pozwalam im być razem ale poki co na kanapie...i bez jedzenia. Dzikus jest naprawde dzikusem, gryzie...drapie...ale juz lepiej bo udaje mi sie brac go na rece bez wiekszych pogryzien mnie....jak spuscialam dzis na kanape go to wszedl mi na kolana ale jak chciala dotknac zaczal sie rzucac... no nic bedizmy sie starac by bylo jak najlepiej, trzeba dac facetowi szanse bo i tak widze,ze juz powoli zacyzna sie przekonywac do mnie bo gryzie mniej dotkliwie i rzadkiej.
Obrazek
Anza
Posty: 85
Rejestracja: pt maja 18, 2007 10:56 am

RE: Młody samiec już w domu

Post autor: Anza »

No śliczna po prostu ta bestyjka :loverat:

Zdjęcia równie urocze - tak, jak i Twój drugi ciuras z fotki :smykrat:

...pisz co dalej z tymi samcami, jak Dzikus? - są już razem z powrotem w klateczce, czy na razie nie?
Mori - odratowana ze 'złego' sklepu ;o)
...dwie kluchy z interwecji, Cave i Rouge, już u mnie!!!
Jumper[*], Kena[*], Vicky[*], Raven[*] ;(
+ Hacker;* (golden retriever) oraz Szajbus i Poison (ptaszniki)
KaRa
Posty: 819
Rejestracja: pn gru 22, 2003 10:11 pm

RE: Młody samiec już w domu

Post autor: KaRa »

Juz młody jest u mnie sporo czasu:-D Przestał grysc ale nadal nie darzy mnie zaufaniem zbytnio...spuszczanie go wyglada,ze chowa sie tak bym go nie znalazla...chociaz czasem za jedzenie przyjdzie...przytyl juz 40g wiec tyje szybko i juz nie jest szkielecikiem:-)
Obrazek
psorka
Posty: 41
Rejestracja: czw cze 07, 2007 8:54 am

RE: Młody samiec już w domu

Post autor: psorka »

Fajne chłopaczki. Czy twój dotychczasowy szaraczek ma czerwone oczęta, czy tylko tak na zdjęciu wypadł? Niesamowite. Całusy dla obu:)
KaRa
Posty: 819
Rejestracja: pn gru 22, 2003 10:11 pm

Odp: Młody samiec już w domu

Post autor: KaRa »

Dzikus jest jeszcze większym dzikusem niż był...nie daje sobie już z nim rady zmiana żwirku wygląda tak,że muszę mieć rekawice bo jak ugryzie to nie prędko puści mnie... pies nie może koło klatki przejść bo się Dzikus rzuca, spuszczenie z klatki wygląda tak że jak chce go złapać to kocem go nakrywam i dopiero łapie...ale gdy jest spuszczony koniecznością są długie spodnie i buty bo potrafi się rzucić... mimo dawania mu dużo miłości jest coraz gorzej...nie wiem już co z nim zrobić...
Obrazek
gryzaj
Posty: 461
Rejestracja: czw lis 11, 2004 8:23 pm
Kontakt:

Odp: Młody samiec już w domu

Post autor: gryzaj »

moze kastracja?
chlopak jest kastrowany?
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szczury już są u mnie”