RE: 2 małe albinoski w Zielonej Górze

Koniecznie nas o tym poinformuj. Tu wpisujemy notki, wklejamy zdjęcia. Ogólnie: chwalimy się szczurami i dyskutujemy odnośnie wszystkiego, co Ich dotyczy.
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

2 małe albinoski w Zielonej Górze

Post autor: helen.ch »

Wczoraj późnym wieczorem dwie malutkie puchate białe kuleczki przyjechały do nas i rozkochały w sobie bez reszty całą naszą rodzinkę. Starsze koleżanki raczyły się przywitać, ale wielkiego entuzjazmu nie było, raczej zdziwienie i bezradność co z takim włażącym pod brzuch drobiazgiem począć... ZWIEWAĆ... :-D

Łączenie zaczniemy jak maluchy troszke podrosną i zaaklimatyzują się u nas. Woliera jest wielka i nie chcę narażać ich na niebezpieczeństwo zrzucenia z półki czy coś w tym rodzaju, to sa jeszcze takie drobiażdżki.
Umowy podpisane.
Zdjęcia będą trochę później.
Obrazek
lxxx
Posty: 352
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 5:27 pm

RE: 2 małe albinoski w Zielonej Górze

Post autor: lxxx »

Co mają w sobie magicznego te szczury z interwencji, że tak się nimi wszyscy cieszymy? Trochę przybrudzone, rozczochrane, niekoniecznie pachnące, mizerne a taaakie kochane. Widzę helen, że Was też to dopadło.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: 2 małe albinoski w Zielonej Górze

Post autor: Telimenka »

hehhe no zdecydowanie maja cos w sobie :-D oj tak,mimo tego ze tyle przeszly to w ogole daja sie miziac i sa kochane, u moich Pannic nie widze zadnego strachu.sa u mnie jeden dzien a sie boja 1000 razy mniej niz moje dwa Dzikusy ktore sa u mnie od lutego, niewairygodne :hoprat:
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

RE: 2 małe albinoski w Zielonej Górze

Post autor: helen.ch »

Ja wciąz nie moge przestac myśleć o tym, że te dwa białe waciki jeszcze kilkanascie dni temu były w jakims brudnym śmierdzącym kącie... aż trudno to sobie wyobrazić, są takie czyściutkie i pachną "dzidziusiem"... i sa takie ufne... sama słodycz
Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: 2 małe albinoski w Zielonej Górze

Post autor: Telimenka »

hehehe to odczuwasz to samo co ja :-) jak sobie patrze na nie to nie wierze ze takie kochane moga byc mimo ze tyle przeszly...:loverat: Chetnie sie daja miziac,podchodza do człowieka a Jogi to oaza spokoju...:loverat:
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

RE: 2 małe albinoski w Zielonej Górze

Post autor: merch »

Helen nie przesadzałabym z tym brudnym śmierdzącym kątem- nie doceniasz szczurzych mam- w tamtym mieszkaniu to one dbały o swoje drobiażdżki.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

RE: 2 małe albinoski w Zielonej Górze

Post autor: helen.ch »

Nie no oczywiście, na bank dbały...one to "widziały" inaczej, mi moja wyobraźnia jakoś tak to przedstawiła i tak się ugruntowało, ale zapewne masz rację.
A oto moje waciki puchate:
Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz maja 27, 2007 5:13 pm przez helen.ch, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

RE: 2 małe albinoski w Zielonej Górze

Post autor: krwiopij »

Waciki... ^^ Cudna nazwa, też je tak nazywałam. Z takimi puszkami kosmetycznymi mi się kojarzyły. Na początku były trochę przybrudzone i faktycznie nie pachniały za ładnie, ale kilka dni w czystej klatce zrobiło swoje. :)

Jak sobie waciki radzą? Odzyskały rezon po podróży i zaczęły już rozbjnikować? :P Masz już dla nich jakieś imiona? :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

RE: 2 małe albinoski w Zielonej Górze

Post autor: helen.ch »

Waciki rozrabiają i czują się juz jak u siebie, ruda Tiksi nadaje się na mamcię i spędza z małymi sporo czasu, tylko Daisy ma focha i fuczy, ale myslę, że i ja pokonamy niedługo, ona poprostu się małych boi i nie wie co z nimi robić, zwiewa i się ofukuje. Małe są cudne, takie małe rezolutne stworki, odważne i ufne. cuuudne są. Zdjęcia są w innym miejscu, ale i tu sprobuje cos wrzucić, żeby wam pokazać jakie są piękne. Nazwaliśmy je Pixi i Dixi, ale już na mniejszą Pixi wołamy Pixelek.
Ostatnio zmieniony śr maja 30, 2007 8:14 am przez helen.ch, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Szczury już są u mnie”