RE: Mlode samice i 11 maluchów [Warzawa]

Osoby, które zaadoptowały szczurki z Interwencji i szukają dla Nich nowego domu - mogą wpisywać się tutaj z ogłoszeniem o oddaniu szczurków. DZIAŁ MODEROWANY
zasadzkas
Posty: 103
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:28 pm

RE: Mlode samice i 11 maluchów [Warzawa]

Post autor: zasadzkas »

A dokąd ten transport?
lxxx
Posty: 352
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 5:27 pm

RE: Mlode samice i 11 maluchów [Warzawa]

Post autor: lxxx »

Wrocław, któremu ciągle jakoś nie wychodzi z tym transportem :-(
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

RE: Mlode samice i 11 maluchów [Warzawa]

Post autor: anka1136 »

Tzn. chodzi o to ze ja jade do Wawy do ciotki... i wtedy moge odebrac maluchy... tylko ze to dopiero 6 lipca i wtedy te ogonki o ktore sie pytalam beda juz odpowiednio podrosniete.... ale pan mowil ze poszuka jescze transportu tylko teraz wlasnie zastanawiam sie po co... bo mi mama zle troche powiedziala jak bedzie z tym transportem...

ps. troche pokrecilam ale mam nadzieje ze sie polapiecie o co chodzi ;P
zasadzkas
Posty: 103
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:28 pm

RE: Mlode samice i 11 maluchów [Warzawa]

Post autor: zasadzkas »

Na dogomanii są takie trasy:
21 czerwca (czwartek) - Warszawa- Częstochowa- Warszawa;
28 czerwca (piątek) - Warszawa- Wrocław;
1 lipca (niedziela) - Wrocław- Warszawa.
Może pomoże?
ada_ruda
Posty: 13
Rejestracja: pt cze 15, 2007 9:23 am

RE: Mlode samice i 11 maluchów [Warzawa]

Post autor: ada_ruda »

ja potrzebuje transport do Gdyni lub gdzies na terenie 3city. Dla 2 szczurkow. Dzis bede dzwonila do Arbor Vitae i ustale jak z odbiorem:)
Ostatnio zmieniony ndz cze 17, 2007 1:37 pm przez ada_ruda, łącznie zmieniany 1 raz.
Poszukuje 2 szczurkow samiczek jak najmlodszych roznego ubarwienia w tym aguti.
Arbor Vitae
Posty: 321
Rejestracja: śr maja 25, 2005 9:03 am

RE: Mlode samice i 11 maluchów [Warzawa]

Post autor: Arbor Vitae »

Witam i przepraszam za nieobcnosc... wesele bylo i padl mi telefon, stracilem konakt ze swiatem :) a wrocilem dopiero teraz.
Co do adopcji: Dzis szczuki maja okolo 25 - 30 dni, prawie nie ssa juz matki i w gruncie rzeczy pod koniec tygodnia moga byc juz gotowe do transportu.

anka1136:
Nie ma innej metody zebys wybrala sobie samczyka, jak rozpoznac ich po wzorze na brzuszku. Albinos jest jeden wiec z nim bedzie latwiej :)
W zalacznikach sa zdjecia, pierwsze i drugie to zdjecie samcow czarnych berkshire, abys mogla wybrac wzorek jaki bardziej Ci sie podoba... Niestety zdjecia "bez uchwytu" nie sa zbyt dobrej jakosci bo maluchy caly czas sie kreca i moj telefon gubi ostrosc.
Ostatnio zmieniony pn cze 18, 2007 11:05 am przez Arbor Vitae, łącznie zmieniany 1 raz.
Arbor Vitae
Posty: 321
Rejestracja: śr maja 25, 2005 9:03 am

RE: Mlode samice i 11 maluchów [Warzawa]

Post autor: Arbor Vitae »

ada_ruda:
Dla Ciebie tez zdjecia; pierwsze dwa to wzorki dwoch samiczek berkshire zebys mogla sobie jedna wybrac, na pozostalych - samiczka agouti.
Arbor Vitae
Posty: 321
Rejestracja: śr maja 25, 2005 9:03 am

RE: Mlode samice i 11 maluchów [Warzawa]

Post autor: Arbor Vitae »

Co do transportu... Widzialem ze obie pisalyscie juz w odpowiednim dziale, wiec po prostu obserwujcie czy nikt wam nie odpowiada. Ja do 13 lipca jestem w Warszawie, wiec na razie nie ma pospiechu. Kiedy pojawi sie ktos mogacy przewiesc szczurki, prosze was o telefon i poinformowanie mnie o tym ze taka osoba sie znalazla, a takze prosze o kontakt do tej osoby (np telefon, link do tematu na forum lub do profilu), zebym mogl sie do niej odezwac i umowic na przekazanie szczurkow.
No i tyle jak na razie. Pozdrawiam.
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

RE: Mlode samice i 11 maluchów [Warzawa]

Post autor: anka1136 »

dzieki za info i foteczki :D sliczne <3
hmm... a charakterek juz mozna mniej wiecej okreslic? bo z tego co wiem to jest jakis transpor z warszawy do wrocka 28.. tylko szczurcie ktore nie gryza no i tez nie wiadomo czy bysmy sie zalapali...
ps. a i bardziej wolalabym tego drugiego samczyka ;) ktory ma dosc rowna ta plamke :PP
Ostatnio zmieniony wt cze 19, 2007 4:51 pm przez anka1136, łącznie zmieniany 1 raz.
zasadzkas
Posty: 103
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:28 pm

RE: Mlode samice i 11 maluchów [Warzawa]

Post autor: zasadzkas »

Anka, ale taki maluch nie jest agresorem, bo nie ma takich mozliwości zębowych. Nie bój żaby, malce się załapią. Prośba o nieagresywne szczury dotyczyła dużych. Dogadujcie transportery i szczegóły.

P.S. Chciałabym wstępnie zarezerwować drugiego czarnuszka, z tą nierówną plamką.
Arbor Vitae
Posty: 321
Rejestracja: śr maja 25, 2005 9:03 am

RE: Mlode samice i 11 maluchów [Warzawa]

Post autor: Arbor Vitae »

Zatem rezerwacja wstepnie umowiona :)
Tak a propos, wszystkie rezerwacje dopisuje w poscie gdzie jest charakterystyka wszystkich szczurkow - post jest mniej wiecej w polowie pierwszej strony tego tematu...
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Mlode samice i 11 maluchów [Warzawa]

Post autor: Czerwonaona »

Jeśli jest jakas młoda albinoska to ja jestem jak najbardziej chetna.Kolege namówiłam na kolezanke dla swojej panienki.Bardzo odpowiadała by mu młoda albinoska.
Za Tęczowym mostem:Cola,Tekila,Meisi,Kruszynka,Milka,Skiniu,Fart,Fuks,Spidi,Cofi.
Ze mną:Darkon,Frost,Rubin.Bez ogonowo:Ewald,Borsunio,Kajtuś.
zasadzkas
Posty: 103
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:28 pm

RE: Mlode samice i 11 maluchów [Warzawa]

Post autor: zasadzkas »

A ja już napisałam Czerwonej, że jadę do Krakowa bodajże 9 lipca i mogę zabrać dziewuszkę ze sobą.
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Mlode samice i 11 maluchów [Warzawa]

Post autor: Czerwonaona »

a no wlasnie zapomnialam napisać,że zasadzkas zaproponowala transport :)tak,że tutaj sprawa zalatwiona.Teraz tylko zapytam kolegi,którą panienke i dam znać:)
Za Tęczowym mostem:Cola,Tekila,Meisi,Kruszynka,Milka,Skiniu,Fart,Fuks,Spidi,Cofi.
Ze mną:Darkon,Frost,Rubin.Bez ogonowo:Ewald,Borsunio,Kajtuś.
zasadzkas
Posty: 103
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:28 pm

RE: Mlode samice i 11 maluchów [Warzawa]

Post autor: zasadzkas »

Po długich rozmowach i kłopocie z jajkami mojego Lucka, zdecydowałam się oddać rezerwację szczurka Chimerze. Zaraz pewnie sama napisze.
Muszę się na razie zająć tym, co mam, a o doszczurzaniu mogę myśleć dopiero później. Mam nadzieję, że to nie kłopot i proszę o uwzględnienie mojej podmiany bo Chimera już sprawdzona, dostała szczurki z interwencji i przegadałam z nią różne sprawy. Pozdrawiam. M.
Ostatnio zmieniony ndz cze 24, 2007 11:45 pm przez zasadzkas, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mam szczurki na przetrzymaniu - szukam im domu!”