RE: 4 dziewczynki już w domku:)

Koniecznie nas o tym poinformuj. Tu wpisujemy notki, wklejamy zdjęcia. Ogólnie: chwalimy się szczurami i dyskutujemy odnośnie wszystkiego, co Ich dotyczy.
ewuś
Posty: 20
Rejestracja: śr maja 02, 2007 11:26 pm

4 dziewczynki już w domku:)

Post autor: ewuś »

Witam! Od tygodnia są u mnie 4 samiczki (te, które były u Ani) - kaptur agouti, czarna, kaptur standard i husky. Są fantastyczne! Skaczą, bawią się, jedzą - dosłownie szaleją! Rosną jak na drożdżach, brzuszki się zaokrąglają - czarna jest najmniejsza ale szybko zaczyna nadrabiać zaległości:) Napatrzeć się na nie nie mogę; jak tylko podejdę do klatki to wariatki zaraz się wieszają po kolei na drzwiczkach i wyciągają ryjki:) Pewnie patrzą za jedzeniem, ale co tam! I tak mnie to wzrusza maksymalnie;))) Otworzę klatkę i nie zdążę nawet pomyśleć, a one już w ułamkach sekund znajdują się na moim ramieniu:-D. Nie wiem nawet co więcej napisać na ich temat rozsądnego bo wylazłyby z tego same "ochy" i "achy"!:) Jednym słowem ciurki są szczęśliwe i...właśnie opanowały moją kanapę! Ja również jestem szczęśliwa i życzę sobie i innym "adopcyjnym rodzicom" zdrowych pociech i samych szczęśliwych chwil z nimi spędzonych! Jak tylko pojawi się taka możliwość to zamieszczę zdjęcia moich dziubasków.
PS. Serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla Ani i Kali - dzięki wam moje życie ( i mój pokój) odmieniło się raz na zawsze!:-D
Ze mną - Zuzia, Śrubka, Saszka, Miśka
Na zawsze w mojej pamięci - Tuluś (najukochańszy chłopak pod słońcem!)
Awatar użytkownika
Dagaz
Posty: 216
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 11:06 pm
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

RE: 4 dziewczynki już w domku:)

Post autor: Dagaz »

Tylko sie cieszyc ;D
Ze mną: pustka... Wszystkie moje maleństwa śpią za Tęczowym Mostem...
W mym sercu i pamięci [']: Mufka, Mafia, Virus, Nefertiti, Czarna, Lulu, Nano, Shiroi, Owieczka, Kuroi, Krówka i Yuki...
Serce Pamięta i Cierpi... 20.04.2003 - 17.09.2009
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

RE: 4 dziewczynki już w domku:)

Post autor: RattaAna »

niech się zdrowo chowają, nabierają ciałka i psocą do woli!!!;-)
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Zablokowany

Wróć do „Szczury już są u mnie”