[SUWAŁKI] polecani

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Multipla
Posty: 48
Rejestracja: czw mar 11, 2004 4:36 pm

[SUWAŁKI] polecani

Post autor: Multipla »

Najlepszym i wypróbowanym przeze mnie weterynarzem w Suwałkach jest pani Natalia z lecznicy weterynaryjnej przy ul. Utrata. Niestety nie wiem jak pani Natalia ma na nazwisko.
Widać na pierwszy rzut oka , że jest weterynarzem z powołania i naprawdę kocha zwierzęta. Podczas gdy inni weterynarze nie chcieli pomóc mojemu szczurkowi mówiąc, że nie lubią lub boją się szczurów ona uratowała mu życie. No i chwała jej za to!!!
Tak więc wszystkich posiadaczy szczurków z Suwałk i okolic namawiam do wizyt właśnie u niej.
Ostatnio zmieniony wt lis 28, 2006 10:02 pm przez Multipla, łącznie zmieniany 1 raz.
Dopóki sznura wroga dłoń dotyka, niech huczy w nawach próżna złość, ja wisieć będę panu u języka aż będzie któryś z nas miał dość
I nawet gdy mnie diabli wezmą, poświadczy świętych figur rząd, że jeden garbus karku nie zgiął wśród upodlonych klątw.
Jacek Kaczmarski
Multipla
Posty: 48
Rejestracja: czw mar 11, 2004 4:36 pm

No to ju? wiem

Post autor: Multipla »

No to Już wiem jak ma na nazwisko pani weterynarz z Suwałk.
Nazywa się natalia Czerkas i jest naprawdę najlepszym wetem na świecie.
Dopóki sznura wroga dłoń dotyka, niech huczy w nawach próżna złość, ja wisieć będę panu u języka aż będzie któryś z nas miał dość
I nawet gdy mnie diabli wezmą, poświadczy świętych figur rząd, że jeden garbus karku nie zgiął wśród upodlonych klątw.
Jacek Kaczmarski
Awatar użytkownika
viney
Posty: 11
Rejestracja: pn cze 08, 2009 2:23 pm
Lokalizacja: hollywood.

weterynarze ; Suwałki.

Post autor: viney »

a więc. z góry przepraszam za wcześniejszy spam i w ogóle. musiałam się oswoić z forum. :3
no więc tak . nie pamiętam który to wet był bo nie patrzę na nazwy ale nie ważne bo i tak pewnie nikt z was nie mieszka w Suwałkach więc was to nie interesuje.
a więc. dzwonię żeby się umówić i spytać czy w ogóle szczury przyjmują. powiedzieli że tak i że mogę przyjść. ok. jestem na miejscu , wchodzę do gabinetu a tam wet takie oczy na widok szczura zrobił że aż mi nie dobrze się zrobiło. :-\ to było takie obrzydzenie ze strachem. ale okej... daje ciura dla niego a on ' nie , nie. pokaż co mu jest ' . no to ja pokazuje a on ' ee. ja tu nic nie widzę' . to ja mu mówię że to chyba ropień a on ' ahaaaaa' . ym. poszedł po jakiś lek . zapłaciłam i wyszłam. potem w domu poczytałam od czego to jest i w ogóle. a to dla psów od zapalenie skóry czy coś.. :-X więc się wkurzyłam i poszłam do innego. położony na drugim końcu miasta, ale nie ważne. no i wchodzę . a ona od razu go wzięła , pogłaskała . zaczęła się z nim bawić. :D sprawdziła co mu jest. dała lekarstwa. jeszcze się z nim pobawiła , zaczęła wypytywać o imię, czym go karmię itd. potem poopowiadała o swoich szczurach. :) jednym słowem super baba. :D i jeżeli po tych lekach ściur wyzdrowieje to będzie mój ulubiony wet. :)

Scalone z istniejącym tematem. /Agata
bziuum. :3
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: weterynarze ; Suwałki.

Post autor: ogonowa »

No to może skoro już tak chwalisz tą wetkę, to napiszesz gdzie ona jest, jak się nazywa, tel. kontaktowy itd., bo na podstawie tego co napisałaś, to nikt tam nie trafi...


Temat o polecanych weterynarzach w Suwałkach, spis treści jest na górze, nie widziałaś?
http://szczury.org/viewtopic.php?f=13&t=1670 Tu napisz wszystko konkretnie o tej wetce, a o tym niepolecanym przez ciebie możesz pisać w tym temacie.. albo i tam.
Awatar użytkownika
viney
Posty: 11
Rejestracja: pn cze 08, 2009 2:23 pm
Lokalizacja: hollywood.

Re: weterynarze ; Suwałki.

Post autor: viney »

kurde. znowu wtopa. :c dobra, już wiem że jest opcja 'szukaj' zaczną korzystać. ;p
to ja lecę ją w tamtym temacie polecić. ^^'
bziuum. :3
Awatar użytkownika
viney
Posty: 11
Rejestracja: pn cze 08, 2009 2:23 pm
Lokalizacja: hollywood.

Re: [SUWA?KI] polecani

Post autor: viney »

Czerska ? na Utraty ? no wiem gdzie to. może odwiedzę. :)
ja polecam weta na ulicy Andersa. pani też raczej z powołania. sama ma szczury . doradzi , pomoże i pobawi się z szczurkiem. :D tu macie adresy i numery wszystkich wetów z Suwałk i innych miast. :) http://www.vetopedia.pl/weterynarz-10-5 ... walki.html tam się zawsze orientuję , kontaktuję itd. :p
bziuum. :3
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: [SUWA?KI] polecani

Post autor: Sheeruun »

Pani Natalia na Utracie jest co prawda bardzo miła (nie raz razem płakałyśmy, kiedy to ona musiała uśpić którąś z moich myszy :P ), ale imo na szczurkach się zbytnio nie zna.. No chyba, że coś się zmieniło :D Na Utracie dobrze znają się na psach, kotach itp., ale szczury..nie bardzo. Podają byle co i nigdy nie mówią co zwierzakowi jest :-X
W Suwałkach w ogóle nie widziałam żadnego weta, znającego się na tych zwierzętach, a byłam już chyba u wszystkich..

Na Andersa tylko jeszcze nie byłam.. jak któremuś z moich ogonów coś się stanie *leci odpukać w niemalowane* ::) , to na pewno się przejdę, skoro polecasz, Viney ;)
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
kitka010
Posty: 11
Rejestracja: czw sty 26, 2012 3:19 pm

Re: [SUWA?KI] polecani

Post autor: kitka010 »

Ja polecam weterynarza na ulicy Andersa.
Mam dużo zwierzaczków i z każdym chodze do tej pani, także ze szczurkami.
Odrobacznie, obcięcie pazurków - 5zł.
Ogólnie pani z powołania :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”