RE: Dizzee i Rascal, dwaj młodzieńcy już w Krakowie :)

Koniecznie nas o tym poinformuj. Tu wpisujemy notki, wklejamy zdjęcia. Ogólnie: chwalimy się szczurami i dyskutujemy odnośnie wszystkiego, co Ich dotyczy.
sugarr
Posty: 23
Rejestracja: wt cze 05, 2007 10:42 pm

Dizzee i Rascal, dwaj młodzieńcy już w Krakowie :)

Post autor: sugarr »

Chłopaki mają się dobrze, zaprzyjaźnili się z psem i mają już swoje imiona :) Niebawem zmieniam klatkę na większą. Oboje są już raczej oswojeni, Dizzee (ten bardziej czarny - banded?) jest bardziej odważny i ciekawski, Rascal natomiast woli sobie posiedzieć na ramieniu :)

No i zdjęcia.
sugarr
Posty: 23
Rejestracja: wt cze 05, 2007 10:42 pm

RE: Dizzee i Rascal, dwaj młodzieńcy już w Krakowie :)

Post autor: sugarr »

I następne zdjęcia
Anza
Posty: 85
Rejestracja: pt maja 18, 2007 10:56 am

RE: Dizzee i Rascal, dwaj młodzieńcy już w Krakowie :)

Post autor: Anza »

No piękne te chłopaki i mają śliczne imiona! :-)
Ja na swoje dziewuchy jeszcze czekam, ale jak dobrze pójdzie za tydzień będą :-D
Fajnie się z pieskiem widze dogadują, ciekawe jak u mnie w domu będzie z moim psiruą :diabrat:
Mori - odratowana ze 'złego' sklepu ;o)
...dwie kluchy z interwecji, Cave i Rouge, już u mnie!!!
Jumper[*], Kena[*], Vicky[*], Raven[*] ;(
+ Hacker;* (golden retriever) oraz Szajbus i Poison (ptaszniki)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Dizzee i Rascal, dwaj młodzieńcy już w Krakowie :)

Post autor: Telimenka »

śliiiiczni Chłopcy :-D, dobrze ze sie z piechem nawet dogadali :hoprat:, wysciskaj i wycaluj ode mnie
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
sugarr
Posty: 23
Rejestracja: wt cze 05, 2007 10:42 pm

RE: Dizzee i Rascal, dwaj młodzieńcy już w Krakowie :)

Post autor: sugarr »

Czy jak sierść robi się z czarnej trochę bardziej szara (tak jakby ta szarość "idzie" od doopki do góry" a skóra pod spodem jest trochę pomarańczowa to normalne? Bo zaobserwowałam coś takiego u Dizzee'ego
gryzaj
Posty: 461
Rejestracja: czw lis 11, 2004 8:23 pm
Kontakt:

RE: Dizzee i Rascal, dwaj młodzieńcy już w Krakowie :)

Post autor: gryzaj »

tak, kolor siersci moze sie zmieniac z czasem.
a ten czerwony "lupiez" to u samcow calkiem normalne... no chyba, ze sie rusza :P
Obrazek Obrazek
sugarr
Posty: 23
Rejestracja: wt cze 05, 2007 10:42 pm

Odp: Dizzee i Rascal, dwaj młodzieńcy już w Krakowie :)

Post autor: sugarr »

Witam! :)
Dawno tu nic nie pisałam, postaram się trochę odświeżyć /ort tą galerię.
Ostatnio były problemy z kontaktami psio - szczurzymi, myślałam nawet o poszukaniu szczurkom nowego domu, ale na szczęście jest coraz lepiej i maluchy (już nie takie małe!) zostają :)

Kupiłam im nową klatkę, którą widać na zdjęciach. Jest duuża, ich domek to pudełko po butach, które spokojnie tam się mieści i zostaje całkiem sporo miejsca.
Zastanawiam się nad adopcją albinoska... Skoro jest tyle miejsca :) Tylko boję się, że szczurki mogą się nie polubić, a ja nie mam miejsca na dwie klatki w takim wypadku. Muszę jeszcze to przemyśleć :)

No i zdjęcia

Nowa klatka
Obrazek

Dizzee
Obrazek

Rascal ogląda nowy domek
Obrazek

Hamak, niestety wyszedł "jednoszczurzy" ale na siłę zmieszczą się oboje, ale głównie rezyduje na nim Rascal :)
Obrazek
Ostatnio zmieniony sob sie 18, 2007 2:06 pm przez sugarr, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Dizzee i Rascal, dwaj młodzieńcy już w Krakowie :)

Post autor: Ausaya »

Sliczne smrodziuchy, wymiziaj ode mnie :)

A co do hamaka to przymocuj go troche szerzej to zrobi sie dwuszczurzy napewno :) Mozna tez wykorzystac material mniej rozciagliwy to hamak bedzie szerszy wtedy. Poza tym one do spania raczej duzo miejsca nie potrzebuja, wygodnie im na sobie :)

Hmm a to pomaranczowe od dolu to tez moze byc brud po prostu, sprobuj przetrzec mokrym wacikiem albo wykapac jezeli nie boja sie za abrdzo wody. Moja kapturka tez sie wybrudzila strasznie a teraz jest bielutka :)
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Dizzee i Rascal, dwaj młodzieńcy już w Krakowie :)

Post autor: Telimenka »

sliczne Ogonki  ;D juz to mowilam.. wlasnie co z tym lupiezem ?  ;).

wymiziaj Chłopakow i niesfornego psiaka  :P
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Odp: Dizzee i Rascal, dwaj młodzieńcy już w Krakowie :)

Post autor: merch »

śliczne chłopaki i pies :)
A pyszczki maja takie podobne do moich :)
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szczury już są u mnie”