RE: Fuks- piękny wacik już w domku

Koniecznie nas o tym poinformuj. Tu wpisujemy notki, wklejamy zdjęcia. Ogólnie: chwalimy się szczurami i dyskutujemy odnośnie wszystkiego, co Ich dotyczy.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: Fuks- piękny wacik już w domku

Post autor: Nina »

Husky i albinoska?? hmm... Już wiem! Trzymałam ich transporterek :mykrat: Jest troche mniejsza ale ciężko określić. Mój Fuks wydawał mi sie mniejszy w transporterku :hoprat: a jest duuużym szczurem :-) wieczorem go zważe więc, będe wiedziała o ile większy jest od moich dziewczyn (największa ma 300g)
Album z wszystkimi (pewnie za 15 minut będą kolejne :P) fotkami Fuksa:
http://czarna-niunia.fotosik.pl/albumy/218861.html
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
pixxa
Posty: 321
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:47 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

RE: Fuks- piękny wacik już w domku

Post autor: pixxa »

Moja ma ok 6 miesiecy, a jest prawie największą samiczka z calej gromadki(5 dziewczyn) :P
Anza
Posty: 85
Rejestracja: pt maja 18, 2007 10:56 am

RE: Fuks- piękny wacik już w domku

Post autor: Anza »

Bo w ogóle wychodzi na to, że te interwencyjne albinosy to jakieś kurcze na super gigant genach :diabrat:
Ostatnio zmieniony sob cze 30, 2007 8:33 am przez Anza, łącznie zmieniany 1 raz.
Mori - odratowana ze 'złego' sklepu ;o)
...dwie kluchy z interwecji, Cave i Rouge, już u mnie!!!
Jumper[*], Kena[*], Vicky[*], Raven[*] ;(
+ Hacker;* (golden retriever) oraz Szajbus i Poison (ptaszniki)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

RE: Fuks- piękny wacik już w domku

Post autor: merch »

Owszem- ta kapturka która jest u mnie jest olbrzymia ,a jej dzieciaki w wieku 3 tygodni ważyły tyle co 6 tygodniowe. 6 tygodniowe waza po 185 gram- no i jedna mega samiczka jest wolna:)
Ostatnio zmieniony sob cze 30, 2007 9:39 am przez merch, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: Fuks- piękny wacik już w domku

Post autor: Nina »

Wczoraj zważyłam i zmierzyłam Fuksa :wowrat: Waży 530g i ma 25cm + 21cm ogona :wowrat:
Jest taki kochany że mogłabym cały czas siedzieć i go miziać :loverat: a jemu by to nie przeszkadzało :loverat:
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

RE: Fuks- piękny wacik już w domku

Post autor: RattaAna »

super się czyta takie story;-) oby takich jak najwięcej! Czarna+ gratuluję wyboru i życzę powodzenia w dalszym -że tak się wyrażę- pożyciu:-)
ps. mam nadzieję, że niedługo będę mogła tak pisać i pisać o czarnej kapturce, której już jakiś czas szukam, i której wciąż nie mogę znaleźć...
Ostatnio zmieniony sob cze 30, 2007 12:43 pm przez RattaAna, łącznie zmieniany 1 raz.
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
zasadzkas
Posty: 103
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:28 pm

RE: Fuks- piękny wacik już w domku

Post autor: zasadzkas »

Przepraszam za off: RattaAna, a agutkową kapturkę 5-6tygodni z karmówki?
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

RE: Fuks- piękny wacik już w domku

Post autor: RattaAna »

zasadzkas - szukam czarnej kapturki (z takim naprawdę szerokim czarnym pasem), podobnej do mojej nieżyjącej już Lusi...
Ostatnio zmieniony sob cze 30, 2007 2:26 pm przez RattaAna, łącznie zmieniany 1 raz.
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: Fuks- piękny wacik już w domku

Post autor: Nina »

Dawno nie pisałam ale nie było mnie w domu...
Fuks jest... ciężko to określić :o To taka ciamajda, ciepła klucha :-) Jest przesłodki i podbija serca wszystkich którzy go lepiej poznają :loverat: Nie wiem jak można sie go bać (a boi sie sporo osób na początku), jest najsłodszym szczurem na świecie :-) Daje sie miziać w nieskończoność, wczoraj podczas mizianka, gdy siedział mi na ramieniu nagle przestał zgrzytać ząbkami z zadowolenia i....zasnął :spirat: przy czym prawie spadł bo to taka niezdara :ziewrat: Aż mi sie serce kraje że musze go zostawić z bratem na kilka dni :cryrat:

Dwie foteczki. Fuksik zmęczony upałem, udający naleśnika i Fuksik maskujący sie w pościeli :hoprat:
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Fuks- piękny wacik już w domku

Post autor: limba »

Osz jaki on sliczny :loverat: Prosze wymiziac ode mnie bialego nalesniczka :D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Zablokowany

Wróć do „Szczury już są u mnie”