[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Ola...
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 10, 2005 12:30 pm
Kontakt:

urzadzenie domku...

Post autor: Ola... »

moj szczurek ma troche mniejszy domek... to trzypoziomowa klatka(najwyzszy poziom zostal przeze mnie zdjecty) z precikow... na samym dole jest tylko sciolka(takie cos pochlaniajace zapach) i sianko i tak pustyo... daje jej tam jedzonko(nie wsypuje do niczego bo tylko wyrzuca...:P a miseczka jest upaskudzona jak cholera:P wiec szczurek sobie szuka jedzonka po klatce...:) no a tak to nic... na gorze powiesilam hamak(zrobilam go z rekawa od koszuli ale zapewne zmienie niedlugo na kaptur bo ona te hamaki lubi gryzc...:P ... hamak w sumie zajmuje troche miejsca ale i tak jest pusto (moim zdaniam)... co tam mozna jeszcze wstawic albo pozmieniac jakims maly kosztem?

klatka ma wymiary 50/28/42 (no jakosc cos w przyblizeniu...;)
... ... ...
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Ewqa »

Troszkę mała ta klatka :)
Mozesz powiesić albo połozyć rurę tekturową albo PCV (od wody) jako tunel, mozesz zrobić domek z plastikowej doniczki do góry dnem z wycietym wyjsciem. Jest wiele pomysłów wystarczy tylko ruszyć głową.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: limba »

I przejrzyj posty bo ostatnio ktos o to samo sie dopytywal :)
tu np. http://www.szczury.org/viewtopic.php?t=6049
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Fam »

nie bede sie powtarzac, bo w tamtym temacie poczytasz, ale mozesz jeszcze powiesic starą maskotke zeby szczuras sie po niej wspinal (osterzgam, ze na dlugo nie starczy bo zostanie rozgryziona
za tęczowym mostem: Karolcia
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Gucio »

A co myslicie o takich wiekszych tunelach z rurek kartonowych? Grubsze takie te rurki. I nie od takiej małej klateczki tylko do takiej sporo wiekszej ;-)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: limba »

tylko pamiętaj że średnica ich musi byc dość spora coby szczurcio nie utknął w środku. ja mam w klatce rurę pcv a poza klatka tekturowe...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Gucio »

No rurki są dosyć szerokie :wink: pcv jakos mi ich wyglad nie przemawia, nie wiem czemu...
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: limba »

ja mam pcv w klatce...trzeba w nich dziurki zrobić żeby "oddychały"....tutaj ją widać
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
nenya
Posty: 84
Rejestracja: wt lis 01, 2005 1:28 pm
Kontakt:

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: nenya »

Ja moim dałam gałązkę gruszy,i zrobiłam cos a'la hamak'(tylko skubane nie chca w tym spać:|)
I jeszcze jedne pomysł-jak ja byłam mała to bywały jeszcze takie lalki wielkości naturalnego bobasa-i właśnie jednej takiej lalce zabrałam czapeczke, tekturowy daszek wplotłam w pręty klatki i sobie wisi jako hamak nr2 (też nie chcą korzystać,możę się jeszcze oswoją:P )rolki papieru toaletowego które nosza po całej klatce9wczoraj płakałam ze śmiechu jak Vil chciała wciągnąć na 2 piętro kolbę;P)


Aha i mają jeszcze łupinkę z kokosa;)
Łapka
Posty: 19
Rejestracja: pt lis 18, 2005 7:47 am

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Łapka »

[quote="krwiopijka"]- kuweta (jesli komus starczy cierpliwosci na nauczenie szczurka korzystania z niej )
- kuweta narozna (stosowana albo jako zwykla kuweta, albo jako poleczka)[/quote]
Wszystko ok, ale powiedzcie mi jak można nauczyć ciurka kożystać z kuwety???????????????????????????????? :shock:
'Come out, come out wherever you are'
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: sachma »

tak jak chomika... wsadzasz kilka jego kupek do kuwety a reszte klatki dokladnie czyscisz... tyle teori.. w praktyce nigdy nie probowalam...
Obrazek
Łapka
Posty: 19
Rejestracja: pt lis 18, 2005 7:47 am

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Łapka »

Ahm...będę musiała spróbować. Niestety będzie to trudne bo mój szczurek już praktycznie jest staruszkiem ponad 2 lata...ale musze spróbować, bo widok żółtego futra nie jest przyjemny :? Dzięki za odpowiedź :)
'Come out, come out wherever you are'
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Beeata »

Matko swieta...Krwiopijka a gdzie Ty to wszystko zmiescisz w 1 klatce.???? :lol: To chyba woliera jest i to spora:))))))))))))
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
hanoverka
Posty: 159
Rejestracja: śr sie 31, 2005 6:56 am

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: hanoverka »

hm....a moglby ktos zdjątka wstawić tych "Zabaweczek" bo ciekawa jestem jak niektóre wyglądają :lol:
Obrazek
moja Lunka koffaniutka:*:* :baby:
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Korlis »

Ja kupiłam ostatnio taka zabawke dla psów.to jest taki przeplatany sznurek z dzyndzlami na koncu :D Bliźniaki lubią sie z tym bawic i to popdgryzkiwac :wink:
:P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”