Moje Zwierz?tka - Zdj?cia

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
brush2

Moje Zwierz?tka - Zdj?cia

Post autor: brush2 »

Zapraszam do obejrzenia moich zwierzątek: kotka, świnki morskiej, chomiczka i szczurka :)

A tu są przepiękne :D zdjęcia:

http://potforrrek.w.interia.pl/zwierzaczki.htm
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Moje Zwierz?tka - Zdj?cia

Post autor: Mycha »

Niech będzie że jestem zdrajjczynią szczurków, ale najładniejszy jest kot :D
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Moje Zwierz?tka - Zdj?cia

Post autor: lajla »

mi sie wszytkie podobaja kotki sa sliczne chomika masz ciekawego:) szczur ladny a twoja swinka ma taka masc jaka lubie :)) wiec uwarzam ze wszystko jest ladne choc moze i najbardzej mi tez sie podoba kot ale ten drugi (nie kubus)
ale kazde zwierzatko masz ladne:P
qxik

Moje Zwierz?tka - Zdj?cia

Post autor: qxik »

najfajniejszy jest szczurek ... co do chomika ... to niezbyt lubię te zwierzaki .... wydają mi się przygłupie ...
brush2

Moje Zwierz?tka - Zdj?cia

Post autor: brush2 »

Może dlatego, że nigdy nie miałaś/-eś chomika? :) To najprawdę przesympatyczne stworzenia i mimo tego, co się o nich mówi są inteligentne i uczuciowe. oczywiście mniej niż szczury, ale szczur jest zwierzęciem stadnym, a chomik samotnikiem i najlepiej czuje się sam ze sobą. Spi, je, jest kochany i kocha. Czego trezba więcej? :)
Awatar użytkownika
shy4
Posty: 331
Rejestracja: śr lis 26, 2003 7:34 am
Lokalizacja: Leeds
Kontakt:

Moje Zwierz?tka - Zdj?cia

Post autor: shy4 »

mi podoba się najbardziej chomiczek :P sam mam szczurka, 2 chomiki dzungarskie i 2 akwaria:D a chomiczkie właśnie przez swoja "głupkowatość" so naprawdę przesympatyczne :lol:
qxik

Moje Zwierz?tka - Zdj?cia

Post autor: qxik »

miałem 2 chomiki .. jeden gdzie uciekł .. a drugi wlazł na regał i umarł tam z głodu bo nei chciału mu się wyjść ....
brush2

Moje Zwierz?tka - Zdj?cia

Post autor: brush2 »

umarł tam z głodu bo nei chciału mu się wyjść ....
Pewnie był sam przerażony tym, co się dzieje. Ja jestem tego zdania, że trzeba zwierze kochać obojętnie jakie ono jest i troszczyć się o nie bez względu na to, co ono robi. (zupełnie, jak z dziećmi ;-)
To my jesteśmy do służenia im, a nie one nam.
Nasuwa mi się jedno pytanie... dlaczego Ty go stamtąd nie wyjąłeś?
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

Moje Zwierz?tka - Zdj?cia

Post autor: Angua »

Szczurek jest debest!!! sama mam dwie szczurzyczki husky, ale taki czerwonooki diabeł ma coś w sobie :D
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
brush2

Moje Zwierz?tka - Zdj?cia

Post autor: brush2 »

taki czerwonooki diabeł ma coś w sobie
:o Toż to anioł jest najświętszy a nie diabeł jakiś! :rolleyes:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”