KATOWICE - PRAHA - KATOWICE po 5 października 2007!

Wpisz się w temacie już istniejącym, z nazwą Twojego miasta. Jeśli takiego nie ma - stwórz nowy.
kluska
Posty: 5
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 9:49 am
Lokalizacja: Chorzów

KATOWICE - PRAHA - KATOWICE po 5 października 2007!

Post autor: kluska »

Mam na imię urszula, mam 30 lat, i od dawna pod moim dachem były obecne szczurki, lecz były to do tej pory szczurki nierodowodowe.
2 dni temu odeszła nasza szczurzynka Zuzia na skutek nawrotu nowotworu, tym razme juz w formie bardzo złośliwej.
Bardzo kocham szczurki i jakos póki co trudno mi wyobrazić sobie mój dom bez szczurków, postanowiłam wiec tym razem spróbować przyjąć do domu szczurka rodowodowego z nadzieją, ze takie szczurki mają jednak lepsze zdrowie.
Być może uda mi się kupić 2 dziewczynki z Czech z hodowli CHS Z HURKY, obie husky dumbo rex, jedna platinum, jedna american blue.

Do tej pory wraz z mężem wystawialiśmy na wystawach jedynei nasze pieski, być moze zainteresujemy się teraz wystawami szczurków... 

Jedymy problem to transport z Pragi do Chorzowa/ Katowic ( lub okolic ).
Maluszki są jeszcze młodziutkie, wiec jeszcze jest trochę czasu na zorganizowanie czegoś, wiem ,ze często własnie na forum udaje sie jakoś wspólnie zorganizować trasport dla szczurka, stąd moje pytanie do Was, czy w najblizszych tygodniach ktoś z Was nie bedzie w okolicy Pragi, czy ktoś z Was mógłby tu jakoś mi pomóc?

Może ktoś mógłby zabrac nie mnie a chociaż szczurki jakos blizej Katowic czy np. do Krakowa?... sama nie wiem, wiem tylko ,ze bardzo zależy mi, by jakos niedrogo a bezpiecznie przetransportowac maluszki..
Ostatnio zmieniony sob paź 06, 2007 8:17 am przez Viss, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „Szukam transportu”