Moja najukochańsza Czarnulka odeszła dziś wieczorem :-(

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

nikitka
Posty: 155
Rejestracja: pn mar 19, 2007 11:59 am

Moja najukochańsza Czarnulka odeszła dziś wieczorem :-(

Post autor: nikitka »

Czarnulka miała 7 miesięcy, najsłodsza, najmilsza i najukochańsza szczurcia i musiała odejść ... nie było juz dla niej ratunku, dziś wieczorem zasnęła na rękach mojego męża ... to co czuję to jedna wielka pustka, nicość i żal, że nie mogłam nic zrobić, bezradność  bezlitosnego życia w którym to musimy żegnac na zawsze osoby, zwierzęta, które kochamy, które były i na zawsze pozostana w naszym sercu.
Czarnulko przepraszam, że nie umiałam Ci pomóc, przepraszam, że nie byłam z Tobą
w ostatniej chwili twego krótkiego życia i przepraszam jesli to była zła decyzja , zapalam świeczkę [`] mam wielka nadzieję, że jest NIebo i, że ty już tam jesteś ....
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Moja najukochańsza Czarnulka odeszła dziś wieczorem :-(

Post autor: limba »

Oj Boze... tak nie powinno byc...
Taka mloda szczurcia :( za mloda...
Dla Ciebie Czarnulko [']['][']...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Moja najukochańsza Czarnulka odeszła dziś wieczorem :-(

Post autor: Basial »

:'(
Czarnulko aniołku [']
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

Odp: Moja najukochańsza Czarnulka odeszła dziś wieczorem :-(

Post autor: 'Asia »

Boże, nikitko, bardzo Ci współczuje.... :'( :'( :'( Wiem dokładnie co przeżywasz, całkiem niedawno miałam podobną sytuację... Moja Majeczka, i co najbardziej niesamowite - najsilniejszy szczur z całego stadka, wulkan energii, taka kochana wariatka zachorowała. Dosłownie w ciągu jednego zrobiła się bardzo osowiała, apatyczna i z godziny na godzinę miała już coraz mniej sił... Byłam w szoku i nie wiedziałam co się z nią dzieje, miała jakiś napuchnięty brzuszek, jeden wet twierdził że to pewnie wielki guz jej się tam rozrósł, co mnie jeszcze bardziej zszokowało... Bo ona miała 5 miesięcy dopiero... Jednak badanie USG i RTG wykazało że dostała ropnego zapalenia macicy... W jej stanie na sterylizację nie było szans więc wet próbował zastrzykami... Odeszła po dwóch dniach, również na moich rękach...........
To mi się naprawdę w głowie nie mieściło - ona była jednym z najsilniejszych szczurów jakie miałam w moim życiu a odeszła tak niesamoiwcie szybko, bez walki się poddała...

Nie jesteśmy w stanie pojąć dlaczego tak się dzieje, ale wiemy że zrobiłaś dla niej wszystko co najlepsze. Dzięki Tobie miała ciepły dom i dużo miłości co jest najważniejsze na świecie - nie zapominaj o tym. Ja nie wierzę że zwierzęta po śmierci tak po prostu znikają, wierzę z całego serca że one też mają swoje niebo... I Czarnulka na pewno patrzy z niego na Ciebie i Twoją rodzinę i dziękuje Wam za cała Waszą miłość...

Dla Czarnulki: (*)(*)(*)
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
lxxx
Posty: 352
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 5:27 pm

Odp: Moja najukochańsza Czarnulka odeszła dziś wieczorem :-(

Post autor: lxxx »

Nikitko, nie czyń sobie wyrzutów. To była słuszna decyzja. Jest próg bólu i udręczenia chorobą powyżej którego błaga się o śmierć. Czarnulka odeszła w lepszy byt. Już nie cierpi. Pomyśl, co byłoby gdyby Ciebie nie miała?
Awatar użytkownika
Dagaz
Posty: 216
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 11:06 pm
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Odp: Moja najukochańsza Czarnulka odeszła dziś wieczorem :-(

Post autor: Dagaz »

Smutno ;<
[*]
Ze mną: pustka... Wszystkie moje maleństwa śpią za Tęczowym Mostem...
W mym sercu i pamięci [']: Mufka, Mafia, Virus, Nefertiti, Czarna, Lulu, Nano, Shiroi, Owieczka, Kuroi, Krówka i Yuki...
Serce Pamięta i Cierpi... 20.04.2003 - 17.09.2009
bazylia
Posty: 170
Rejestracja: czw cze 07, 2007 12:43 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Moja najukochańsza Czarnulka odeszła dziś wieczorem :-(

Post autor: bazylia »

. . .
Obrazek
Ze mną: Zuza i Pyza ;)
Za TM: Bazylia i Kajtek [']
Awatar użytkownika
sue
Posty: 376
Rejestracja: pn gru 05, 2005 9:23 pm
Lokalizacja: Lublin

Odp: Moja najukochańsza Czarnulka odeszła dziś wieczorem :-(

Post autor: sue »

Zrobiłaś co mogłaś, a to było najlepszym wyjściem.. sama musialam przez to przejść i świetnie rozumiem co czujesz..

[']
Nobody is perfect. My name is nobody.

['] Pestka [II 2006 - 31 VIII 2007]


Obrazek
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Odp: Moja najukochańsza Czarnulka odeszła dziś wieczorem :-(

Post autor: odmienna »

aska4art pisze: Ja nie wierzę że zwierzęta po śmierci tak po prostu znikają, wierzę z całego serca że one też mają swoje niebo... I Czarnulka na pewno patrzy z niego na Ciebie i Twoją rodzinę i dziękuje Wam za cała Waszą miłość...
Znikają? Też w to nie wierzę!  Wszystko może zniknąć ale miłość na pewno zostaje. Ja jestem przekonana, że jak już będę po Tamtej Stronie- to będzie mi dane dotknąć takich jasnych, ciepłych miejsc w Wieczności i wtedy będę wiedziała: to moje Kwarki; Pierwszy, Drugi, Trzeci... a to Trabant, to Tymion...  Ciepłe, Jasne miejsca, sporo takich miejsc  - musi tak jakoś być, bo po co bylibyśmy uzdolnieni do kochania Ich? a One? po co byłyby zdolne do przywiązania?...tak nam źle, kiedy odchodzą. Jednak warto.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Odp: Moja najukochańsza Czarnulka odeszła dziś wieczorem :-(

Post autor: Elly »

['] ['] ['] dla Czarnulki..

Moja Dee Dee odeszła w nocy, też 20 września. Trzymaj się. Ból jest ogromny ale szczurcia już nie cierpi i jest w lepszym swiecie. Może zakumplują się z moją Dee.. W koncu obie były nowe za Tęczowym Mostem w prawie tym samym czasie.
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moja najukochańsza Czarnulka odeszła dziś wieczorem :-(

Post autor: Telimenka »

['][']['] dla Czarnulki...teraz nie czuje bolu..i spoglada na CIebie z miejsca w ktorym sie znajduje...mimo to zal pozostaje....ale zawsze bedzie w Twoim serduszku...trzymaj sie jakos..
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Odp: Moja najukochańsza Czarnulka odeszła dziś wieczorem :-(

Post autor: Oleczka »

Bardzo mi przykro :(
ja tez wierze ze jest cos jakas dalsza droga naszych zwierzatek
dla aniolka [*]
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Odp: Moja najukochańsza Czarnulka odeszła dziś wieczorem :-(

Post autor: RattaAna »

[*] za Czarnulkę
wierzę, że jest teraz w miejscu, gdzie nie ma bólu i cierpienia
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
Tweetka
Posty: 171
Rejestracja: wt gru 12, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Moja najukochańsza Czarnulka odeszła dziś wieczorem :-(

Post autor: Tweetka »

Nikitko, bardzo mi przykro... Wiem, co czujesz. Mój szczuras też pożył tylko 6 miesięcy, nie wybudził się po zabiegu kastracji.

[ * ] - dla Małego Aniołka, Czarnulki , trzymaj się.
Antuś ['] ;( , Stefuś ['] ;( , Dzikuś ['] Ortie ['] ;( :* Lucuś, Irysek, Imbirek, Edzio, Po, Zuzu :*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”