Husky z Warszawy jest już w domu :)

Koniecznie nas o tym poinformuj. Tu wpisujemy notki, wklejamy zdjęcia. Ogólnie: chwalimy się szczurami i dyskutujemy odnośnie wszystkiego, co Ich dotyczy.
Awatar użytkownika
justme
Posty: 105
Rejestracja: pn lis 05, 2007 6:14 pm
Lokalizacja: Szczecin

Husky z Warszawy jest już w domu :)

Post autor: justme »

jak to napisałam na forum SPSu:
wczoraj byłam już zbyt wykończona po 7 godzinach w pociągu (których nie przespałam, bo szczuras zwiedzał sobie cały przedział i podbijał serca dwóch starszych pań, które sie rozpływały nad tym, jaki to on śliczny i w ogóle jakie szczurki są mądre), więc szczurki się nie poznały, tylko husky trafił do osobnej, wcześniej już przygotowanej klatki (pomyślałam o tym, że mogę być zmęczona). Dziś Wypusciłam je razem na łóżko (biegają tak od 14). Sprzeczka była tylko jedna (chociaż nie wiem, czy w sumie można to nazwać sprzeczką, po prostu mały był tak denerwujący i upierdliwy, że husky przewrócił go na plecy i tak chwilke potrzymał. Teraz zwiedzają razem cały pokój, a maluch nie odchodzi od niego nawet na krok :) Mają otwarte obie klatki, ale nie wchodzą do żadnej.

Dodam jeszcze, że jak tylko moja mama go zobaczyła, stwierdziła, że musi się nazywać Poster, ponieważ strasznie jej przypomina jej dawnego szczurka :P
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Husky z Warszawy jest już w domu :)

Post autor: Nina »

Fajnie, że chłopak znalazł swój domek :) Teraz czekamy na fotki ;D
Ale to dział o szczurkach z majowej interwencji :D
Awatar użytkownika
justme
Posty: 105
Rejestracja: pn lis 05, 2007 6:14 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Husky z Warszawy jest już w domu :)

Post autor: justme »

a to przepraszam, myślałam że o wszystkich szczurkach z spsu :P w takim razie proszę o zamknięcie tematu, a zdjęcie jest na stronie spsu oraz gdzieś tu na forum w wątku o moich szczurkach :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Husky z Warszawy jest już w domu :)

Post autor: limba »

>>KLIK<<
Tutaj dla zainteresowanych klik do tematu. :)
Zablokowany

Wróć do „Szczury już są u mnie”