Jedzenie razem ze szczurkiem?

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: Izold »

Wentzowa pisze: Czy to jest higieniczne ? ::)
Hm,szczurek chodzi po własnych kupkach,siuśkach i wkładając ci łapki do szklanki jest to 'bardzo' higieniczne. ;)
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: Cyklotymia »

Brzydale moje dzisiaj mi zwędziły CAŁĄ kromkę z jajkiem i pomidorem... Znalazłam tylko chleb z wylizanym masłem, zgubionego po drodze pomidora i kawalątko jajka... :P Wstręciuchy nikczemne, staram się ich nie podkarmiać niezdrowo, a one same kradną :P
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: pin3ska »

Cyklotymia pisze:Brzydale moje dzisiaj mi zwędziły CAŁĄ kromkę z jajkiem i pomidorem... Znalazłam tylko chleb z wylizanym masłem, zgubionego po drodze pomidora i kawalątko jajka... :P
Az dziwne, ze zostawiły jajko :) U mnie to o jajko zawsze jest walka :P
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: Cyklotymia »

Już pewnie były tak obżarte resztą, że zachomikowały (zaszczurowały?:P) je sobie na później... :D
Awatar użytkownika
Ressa
Posty: 242
Rejestracja: czw lis 20, 2008 7:53 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: Ressa »

Moi codziennie dostają do osobnej miseczki a to troszkę gerbera, a to pół saszetki whiskas :) że potem jak im proponuję np. pomidorka to jest wielki foch że im w ogóle coś takiego daje :D
były ze mną: Snickers, Twix, Ick, Iman, Lenek, Niebieska Świruska
jest ze mną: Benga
Awatar użytkownika
lolek8221
Posty: 20
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 11:32 pm

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: lolek8221 »

JA Z MOIM SZCZURKIEM DZIELE SIE WSZYSTKIM SAM MI ZABIERA Z TALEZA I GRZECZNIE SIEDZI KOLO TALEZA I WCINA
NIE ZAUWAZYLEM ZEBY MI TO ZASZKODZILO A SZCZUREK JEST BARDZIEJ WDZIECZNY I MAM WRAZENIE ZE POSLUSZNIEJSZY:))
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: Izold »

pin3ska pisze:Az dziwne, ze zostawiły jajko :) U mnie to o jajko zawsze jest walka :P
U Mnie jest walka o dosłownie WSZYSTKO - o kawałek chlebka,o ziemniaka,o kukurydzianą chrupkę,o orzeszka z karmy...Są wredne i chytre,takie psy ogrodnika - same nie zjedzą ale komuś nie dadzą- schowają pod siebie i się cieszą że tamten im nie zabrał... :P
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: pin3ska »

Izold pisze:
pin3ska pisze:Az dziwne, ze zostawiły jajko :) U mnie to o jajko zawsze jest walka :P
U Mnie jest walka o dosłownie WSZYSTKO - o kawałek chlebka,o ziemniaka,o kukurydzianą chrupkę,o orzeszka z karmy...Są wredne i chytre,takie psy ogrodnika - same nie zjedzą ale komuś nie dadzą- schowają pod siebie i się cieszą że tamten im nie zabrał... :P
Dlatego jak większosc rzeczy jak daje to daje KAZDEMU osobny kawałek :P One to juz zauwazyły i raczej nie zabierają innym, ale czekają na swoją kolejke :) Choc czesto zdarzaja sie takie cwaniaki, bo zaniosą zdobycz w kąt i przylezą kolejny raz wystawac zeby dostac drugi kawałek :P Potrafią tak wracać dopoki coś rozdaje :P
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: Izold »

pin3ska pisze:zauwazyły i raczej nie zabierają innym, ale czekają na swoją kolejke :)
Ha,mój wirus bierze swój kawałek,zanosi w kąt podbiega do Kwaska i zabiera mu jego część i chowa pod siebie.On sie nigdy nie nauczy że ma swoje i tamten też swoje... ::)
Awatar użytkownika
Soopen
Posty: 7
Rejestracja: ndz cze 20, 2010 10:45 am

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: Soopen »

Ja jem z moją Lusią kolację :D Zawsze wylizuje mi usta i czasem je z języka i nic mi się nie stało. Myślę, że wspólne jedzenie zaciska więź między szczurkiem a jego właścicielem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: Paul_Julian »

Tylko trzeba pamiętać o tym, zę szczurek nie powinien jesc tylko ludzkiego jedzenia. Jesli je coś ludzkiego - musi być to bez przypraw i lekkostrawne- surowe lub gotowane na parze. Żadnych "danonków", chipsów, itd.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: WildHeart »

Izold pisze:
pin3ska pisze:Az dziwne, ze zostawiły jajko :) U mnie to o jajko zawsze jest walka :P
U Mnie jest walka o dosłownie WSZYSTKO - o kawałek chlebka,o ziemniaka,o kukurydzianą chrupkę,o orzeszka z karmy...Są wredne i chytre,takie psy ogrodnika - same nie zjedzą ale komuś nie dadzą- schowają pod siebie i się cieszą że tamten im nie zabrał... :P

jakbym widziala moje paskudy xD jak dostaly po kawalku parówki to jak wieksza zjadla ( a jadla na wyscigi ) to poleciala do drugiej i jej wyrwala jej porcje... Ganialy sie z ta parowka po calej klatce, a pisku bylo tyle co niemiara xD conajmniej jakby ktoras obdzierali ze skóry :D
Awatar użytkownika
Bastet83
Posty: 142
Rejestracja: wt lip 13, 2010 10:10 am
Lokalizacja: ŁÓDż

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: Bastet83 »

Heheh
No coz..ja sie tez bez bicia przyyznaje ze zawsze jadlam ze szczurami..kiedys moja śp szczurzuca podpierdolila mojemu owczesnemu TZ schabowego z talerza -a odwrocilismy sie doslownie na 10 sek...potem cala posciel byla do prania
Co najlepsze moj obecny TZ wczesniej szczurow nie mial,,wiec bylam pewna ze bedzie marudzil a tu nic,nada,nul....pozwala im na wszytsko
Ze mna : Stworek,Żwirek,Muchomorek,Syriusz,Jowisz,Samael,Radegast,Krówson,Velvet(zwany Ufokiem)Lestat I Louis
omry
Posty: 60
Rejestracja: pt lis 27, 2009 11:45 pm
Lokalizacja: Stargard Szczecński

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: omry »

Nigdy się nie brzydziłam i brzydziła się nie będę, nigdy też niczego nie 'złapałam'. Jedzenie z jednego talerza zbliża:D
anwet
Posty: 188
Rejestracja: śr lut 25, 2009 1:42 pm
Kontakt:

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: anwet »

Ja przyznam, że nie wyobrażam sobie posiłku bez moich kradziejek na stole :)

tak fajnie dają susy, jak już uda im się coś zwędzić z talerza :D i zaczynają robić "składziki".. a najlepiej, jak leniwa w tym względzie Wypłoszynka odnajdzie taki składzik Indirki! ;) Wówczas Indi, skacze, z pyszczkiem pełnym zdobyczy, najpierw za szafę - gdzie jej pierwszy składzik.. po czym hamuje w poślizgu i daje jeszcze większe susy w drugą stronę pod łóżko ( gdzie składzik miała nieżyjąca już Szyfcia).. czasem zmienia zdanie i pędzi za biurko... no mówię Wam.. śmiechotki takie moje kochane..

Wspólne picie mi się trochę nie podoba, bo tak jak ktoś wcześniej pisał, Indirzasta wkłada łapki i chlapie herbatą dokoła.
Poza tym - wczoraj ją zważyłam na mojej wadze kuchennej waży 450 gramów - jest tak ciężka że zazwyczaj opierając się łapkami o kubek, zwykle go przewraca ::)

Nie mam jeszcze odwagi wypuścić Cudaka&co ale z pewnością prędzej czy później to nastąpi :D
Ze mną :
:(

W nowym domku:
Wituś ( Cipciok) i Wacuś

Za TM:
Szyfcia ,Prysia, Milusia <- na zawsze w moim serduszku :,( Indira, Wypłoszynka, Smok ... :(
i (zdecydowanie za szybko.. :,( ) Cudaczynka... :,( ; Pędraczynka i Maleństwo :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”