[TORUŃ] polecani

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Sigrun

[TORUŃ] polecani

Post autor: Sigrun »

Czy ktos moglby mi polecic jakiegos szczurzego weta w Toruniu? Najblizej mam do weta na 3 Rubinkowie (na Wyszynskiego) ale nie chce ryzykowac...
Ostatnio zmieniony wt gru 18, 2007 8:39 am przez Lulu, łącznie zmieniany 1 raz.
CIAPEK
Posty: 96
Rejestracja: pt mar 12, 2004 11:15 pm

[TORUŃ] polecani

Post autor: CIAPEK »

nie wiem gdzie jest Wet od szczurków w Toronto bo Toruń mały nie jest, a wetów wszystkich nie znam, ale wiem gdzie jest najlepszy Wet wogóle, który już między innymi uratował mi psa - operacja-nowotwór.

Od dwóch wizyt Wet wyleczył mi prawie (została jeszcze jedna wizyta) całkowicie szczura ze Świeżbowca.
Nowocześnie, miło, fachowo, niedrogo.

Oczywiście właśnie tam na Wyszyńskiego (RIII) koło dużego kościoła tzw. "bunkru" a na przeciwko Bar Majorka.

Pozdrawiam!
Pozdrawiam!
KIKA <:3 )~
tocariew
Posty: 5
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 3:10 pm

[TORUŃ] polecani

Post autor: tocariew »

Z moich poprzednich doświadczeń mogę powiedzieć że vet na trójce to najlepszy vet jakiego spotkałem ale nie sprawdzałem wszystkich w Toruniu. Jest fachowo i niedrogo (w porównaniu z innymi w Toronto)
javiki
Posty: 26
Rejestracja: pt lis 12, 2004 11:58 pm

[TORUŃ] polecani

Post autor: javiki »

W Toruniu jest już co najmniej kilka lecznic gdzie zadbają o ogonki - my w tej chwili chodzimy na Skarpę koło kościoła "bunkra"- wiem ze jakis wet robi tam specjalizację na gryzonie. Na Gagarina bardzo fachowo zajmują się ogonkami - poleciła mi znajoma. Na Kościuszki jest wet ze specjalizacją gryzonie. Na targowej jest wetka która opiekuje się zwierzakami ze sklepu zoo w carrefourze. No i jest wet na legionów-jedyny który rok temu umiał coś powiedzieć o szczurkach-gość ma specjalizaację szczurków-i zna się bardzo dobrze na nich-chyba wie o nich wszystko. Byśmy do niego jeździli gdyby nie to że na Skarpie mam 5 min marszu - no i na razie wydają mi sie kompetentni.
tujek
Posty: 26
Rejestracja: pt cze 03, 2005 7:18 pm
Kontakt:

[TORUŃ] polecani

Post autor: tujek »

Najlepsza w Toruniu obecnie jest
"Klinika Weterynaryjna" przy ulicy Kościuszki 41/47.
Czynna codziennie od 8.00 do 22.00. W soboty, niedziele i święta od9.00 do 13.00 i 16.00 do 18.00

Całodobowy numer (0-52) 62-315-87

Od szczurków jest dr. Paweł Suchecki
Euz
Posty: 24
Rejestracja: śr gru 21, 2005 1:08 pm
Kontakt:

[TORUŃ] polecani

Post autor: Euz »

Hmm... bylem u sucheckiego, mily gosc tylko mam pewne obawy co do jego metod :/ moj szczuras ma jakas brodawke na nosie ,ktora caly czas krwawi a On polecil na to wypalanie goracym metalem Oo leczy jeszcze szczurka ze swierzbu jakie beda rezultaty napisze... a co do weterynarza na Wyszynskiego to tylo do neigo dzwonilem, ale jakos zniechecil mnie do przyjscia :/ bede szukal dalej...
Pozostaniesz w moim serduszku (*) 06-01-2006 4:28
tujek
Posty: 26
Rejestracja: pt cze 03, 2005 7:18 pm
Kontakt:

[TORUŃ] polecani

Post autor: tujek »

Na Wyszyńskiego mojej też nie nie chciał leczyć, spławił mnie stwierdzajac, że pewnie i tak zdechnie boto coś z kręgosłupem...
Suchecki moje z pasożytów skóry wyleczył w tydzień. Polał czymś po czym chodziły pijane cały wieczór, ale pomogło natychmiast.
Euz
Posty: 24
Rejestracja: śr gru 21, 2005 1:08 pm
Kontakt:

[TORUŃ] polecani

Post autor: Euz »

Dobra chyba wisze Sucheckiemu Piwo albo bombonierke ;) wyleczyl mi szczurk ktory byl na skraju wyczerpania :) po 2 nastepnych zastrzykach bryka jak nowo narodzony :D Tylko do tego weta czeba miec podejscie, jak do niego idziecie to nie mowcie mu "szczurek jest chory niech pan cos zrobi" tylko poczytajcie i rzuccie mu juz konkretami i propozycjami lekow (o ile sie da) a jezeli zaproponuje cos co by moglo bolec szczurasa to dzwoncie do Wa-wy do Bieleckiego albo Wojtyś spytajcie sie c oni by na to poradzili i przedstawcie alternatywe Suchockiemu ;) Jeszcze tylko skonczy leczyc swierzbowca i szczuro bedzie zdrowy :D

Dodano po 3 minutach:

Zapomnialem dodac ,ceny sa rewelacyjne za wizyte na ktorej maly dostal zastrzyk z witaminy K i Enrobifloxu a dotego dostalem 2,5ml Enrobifloxu do domu w strzykawce i recepte na witamine K zaplacilem 10zl a do tego byla jeszcze masa fachowych porad :)
Pozostaniesz w moim serduszku (*) 06-01-2006 4:28
lew_ka1
Posty: 7
Rejestracja: wt sie 08, 2006 8:15 pm

torun

Post autor: lew_ka1 »

polecam le. wet. Pawła Sucheckiego, nie zgadzam sie z piszacym wczesniej, ze ma jakies dziwne metody. rzeczowy, ucziwy i bardzo ludzki. to nie my jestesmy po studiach weterynaryjnych i powinismy zaufac tym ktorzy nimi sa. ten pan naprawde wie co robi, widac ze to nie tylko jego praca.

[ Komentarz dodany przez: LuLu: Wto Sie 08, 2006 9:54 pm ]
Scalone z tematem juz istniejacym.
/ mod. LuLu
ninaczika
Posty: 329
Rejestracja: śr lut 28, 2007 12:30 am

RE: [TORUŃ] polecani

Post autor: ninaczika »

Wet Suchecki to zgadzam się w porządku- inni którzy mieli dobre chęci ale raczej kiepsko im szło- centrum torunia starówka obok JKL szewska- tam to lepiej nie próbowac bo drogo i nie bardzo pomagają leki które były na świerzb- zreszta diagnozy tez nie było, to mało pomogły. kolejny to na krasińskiego.. pan to jeszcze jakoś chociaz strasznie robił zastrzyki tak na chybił trafił ze może akurat pomoże no ale mi szczura uratował..za prawie 200 PLN... a pani która tam pracuje- pracowała? dawno nie byłam/ to porażka.. nawet nie spojrzała na zmiany skórne i wzięła 15 pln za nic..
zbój kiki nineczka zuzka, a ze mną pantokrator
ninaczika
Posty: 329
Rejestracja: śr lut 28, 2007 12:30 am

Odp: [TORU?] polecani

Post autor: ninaczika »

pomózcie bo to dość pilne-czy ktoś wie cos wiecej na temat weta na wyszyńskiego? dr suchecki na razie niedostępny, a jak dzwoniłam dziś to weterynarz powiedział ze nikt tam jakiejs specjalizacji na gryzonie nie ma, wiec czy na wyszyńskiego jest jeden lekarz czy paru- bo wybór mam taki albo iść do przychodni na kościuszki ale teraz tam i tak nie ma dr sucheckiego, czy jechac własnie na wyszyńskiego- bo w tym momencie i tak nie mam zadnego gryzoniowego lekarza- kogo wybrać?
zbój kiki nineczka zuzka, a ze mną pantokrator
lizard
Posty: 16
Rejestracja: ndz gru 16, 2007 4:23 pm

Odp: [TORU?] polecani

Post autor: lizard »

Ile Suchecki brał od waszej pierwszej wizyty? Czy jest jakaś różnica cenowa czy pójde z jednym czy z dwoma na raz? dzwoniłem to recepcji to powiedziano mi że pierwsza wizyta szczurka - ok 30 zł ;/
KRZLEW
Posty: 1
Rejestracja: wt sty 29, 2008 8:45 pm

Re: [TORUŃ] polecani

Post autor: KRZLEW »

chciałbym polecić weterynarza na ulicy legionów człowiek według mnie zna się na rzeczy, potrafi udzielić fachowych rad i przykłada się badając zwierzaki no i dużo nie bierze.
ninaczika
Posty: 329
Rejestracja: śr lut 28, 2007 12:30 am

Re: [TORUŃ] polecani

Post autor: ninaczika »

nie wiem ile wziąłby od ciebie, ale za małe zwierzaki jest jednak troche taniej.
paweldnb
Posty: 40
Rejestracja: ndz lut 08, 2009 10:43 am

Re: [TORUŃ] polecani

Post autor: paweldnb »

dołączę się do reszty że Suchecki to konkretny gość dużo mówi na temat danego podejrzenia dokładnie wypytuje . Ceny... eh. ja bym oddał każde pieniądze

Z tego co słyszałem od rodziny to na Wyszyńskiego jest i nie narzekają
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”