Moje potwory

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Moje potwory

Post autor: lavena »

Jesteśmy na forum od prawie roku, wiec wypadało by się w końcu przedstawić....
Oto Rokfor...

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Roki ma ok. roku, jest przecudnym miziastym szczurem. Jest ciekawski, żywiołowy, lubi biegać i wciskać się w każdy możliwy zakamarek pokoju Dał by się pokroić za paprykę, jabłka i gerberki :).
Niestety ostatnio się troszkę rozchorował i przy okazji rentgena okazało się ze Rokuś jest bardzo wyjątkowym szczurem. Mianowicie jego serduszko jest w innym miejscu niż powinno być :( :-\ . Jest przesunięte dogrzbietowo i na lewą stronę. Powoduje to zbieranie się płynu w płuckach więc do końca życia będzie na lekach moje maleństwo :( Ale nie ma choroby z którą byśmy sobie nie dali rady... ;)

Obrazek
Obrazek
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Rokfor - szczur o wyjątkowym serduszku...

Post autor: Babli »

Rokfor, a to nie z bajki Aryskotraci? :P

Ps. Wymiziaj i wytul szczura o wyjątkowym sercu ;)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Rokfor - szczur o wyjątkowym serduszku...

Post autor: Telimenka »

Jakie slicznosci..Ucaluj go w dupeczke.. jest przeslodki
Ehh wstretne chorobska! ale dobrze ze chorobska Wam niestraszne i bedziecie bic po paulach!
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Rokfor - szczur o wyjątkowym serduszku...

Post autor: pin3ska »

Bedzie dobrze :) Sliczny szczuras ;D
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
olc_
Posty: 48
Rejestracja: sob maja 31, 2008 3:38 pm
Lokalizacja: Tanowskie góry
Kontakt:

Re: Rokfor - szczur o wyjątkowym serduszku...

Post autor: olc_ »

łał. To na serio jest wyjątkowy .;D
Wymiziaj go ode mnie i od Tosi. ((;
gryzonie są takie kochane.
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Rokfor - szczur o wyjątkowym serduszku...

Post autor: lavena »

Babli pisze:Rokfor, a to nie z bajki Aryskotraci? :P
W jakiejś bajce był Rokfor ale nie jestem pewna w jakiej...( coś mi świta że Brygada RR )

Dziś szczur przebrzydły jeden pokazał mi co potrafi... buty mi pogryzł... na szczęście tak że nie będzie tego widać, no ale zawsze. I tak szczęściarą chyba jestem bo to pierwsza rzecz którą mi zniszczył, nooo nie licząc jednej bluzki ale to ewidentnie była moja wina. ( w zasadzie to teraz też bo je w pokoju zostawiłam)

I kilka zdjęć:
A co poprzeszkadzamy pani się uczyć, może zjemy jej notatki ;)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Rokfor - szczur o wyjątkowym serduszku...

Post autor: Magamaga »

Rokfor czuje pociąg do wiedzy ;D .
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Rokfor - szczur o wyjątkowym serduszku...

Post autor: pin3ska »

Magamaga pisze:Rokfor czuje pociąg do wiedzy ;D .
Pociąg do wiedzy to jeszcze nie tak zle. Zawsze mozna go przystopowac :D Moje wiedze doslownie olały... ;D
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rokfor - szczur o wyjątkowym serduszku...

Post autor: limba »

To Pan przekrecony ;)

Dzielny i sliczny szczurzasty :)))

lavena taaa to zawsze nasza wina : bo torebki sie zapomnialo zamknac, peszela zalozyc, ksiazki usunac. itp a one to sama niewinnosc... ;D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Rokfor - szczur o wyjątkowym serduszku...

Post autor: odmienna »

ja tam zawsze winę zwalam na kota, ja jestem niewinna jak szczury...jej i tak to "lata" ;)
Świetny Rokfor ( wy mi tu bajek nie opowiadajcie ;) - rokfor, to wielce szlachetny ser i tyle :D ) a serduszko gdzieby nie było i tak jest na swoim miejscu i myślę, że długo będzie biło dla opiekunki :)
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Rokfor - szczur o wyjątkowym serduszku...

Post autor: lavena »

Dziękujemy za wszystkie miłe słowa :) Szczur wymiziany i wycałowany ;)

A teraz czekam na nowych dwóch chłopaczków, będą u mnie we wrześniu. Są od wczoraj w tymczasowym domku i mam już zdjęcia więc sie pochwale jakie śliczności będę miała ;)

ObrazekObrazek


Jutro sie wyprowadzam, przez wakacje nie będę miała neta na co dzień więc po wakacjach będzie dużo do opowiadania bo prawdopodobnie będzie już wtedy małe stadko. Trzymajcie kciuki żeby łączenie przebiegało gładko ;)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Rokfor - szczur o wyjątkowym serduszku...

Post autor: Telimenka »

Cuuuuudnooosci.. ;D
Murzyny sa naj naj naj i nie dam sobie powiedziec.
Chcialabym miec kiedys 3 selfiki czarne
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Rokfor - szczur o wyjątkowym serduszku...

Post autor: lavena »

Kuźwa... znalazłam świetne mieszkanie. Wszystko pięknie ładnie. Dziewczyny które tam były nic przeciw szczurom nie miały ale nie było jeszcze jednej która tam mieszka...
15 min później dzwonią ze szczury absolutnie nie wchodzą w grę... ze dziewczyna przerażona.
Kurde siksa jedna pewnie nawet szczura nigdy na oczy nie widziała... a pisku przez sam telefon im narobiła...
No i się zastanawiam co zrobić... chyba zadzwonię powiem że szczurów nie będzie a potem postawie je przed faktem dokonanym. Skoro płacę tak samo jak inni to moja sprawa co w pokoju trzymam. Nie musi wchodzić i ich oglądać a przez ścianę jej nie pogryzą.
No bo przecież sie nie pozbędę...

Jestem wściekła...
Awatar użytkownika
_runa_
Posty: 1048
Rejestracja: czw maja 15, 2008 1:12 pm
Numer GG: 6256121
Lokalizacja: z Nimi po drugiej stronie tęczy też jestem czasem
Kontakt:

Re: Rokfor - szczur o wyjątkowym serduszku...

Post autor: _runa_ »

:-\ moze lepiej zostawie to bez komentarza,za to dodam wiadomość która być może troszkę Cię rozweseli-akurat dwaj panowie zarezerwowani dla Ciebie są najmilszymi i najbardziej miziastymi chłopaczkami :) i urwisy z nich niezłe!!!apetyt jak juz wczesniej pisałam mają przeolbrzymi, rozmawiałam dzisiaj z ich wcześniejszą właścicielką o diecie-no i nic dziwnego ze tak się na wszystko rzucają :) nadrobią braki,Futerko czyste i lśniące i w ogole..SAME OCHY I ACHY! ;D
trzymaj się dzielnie Aga!
ze mną:HenanYaraThujaRufioNamViggo
pamiętam zawsze: gwiazdki wokół tęczy <:3)~
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Rokfor - szczur o wyjątkowym serduszku...

Post autor: lavena »

No to fajnie że są fajni :) Takie wiadomości zawsze humor poprawiają.
Mam nadzieje że będzie im ze mną dobrze pod mostem :D bo z tego mieszkania już zrezygnowaliśmy... więc póki co nie mam gdzie pójść. Ale cóż do października jeszcze trochę czasu więc będę szukała..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”