Moruś(*) ??1999-11.10.2008

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

martucha1991
Posty: 171
Rejestracja: pt cze 27, 2008 8:34 am
Lokalizacja: Bydgoszcz

Moruś(*) ??1999-11.10.2008

Post autor: martucha1991 »

Moruś odszedł dzisiaj, u weterynarza... Od jakiegoś czasu miał wielkiego ropnia, który z każdym dniem rósł coraz bardziej. Dzisiaj pojechałam z nim do weterynarza, bo ropień zrobił się miękki, więc ten postanowił usunąc ropę pod miejscowym znieczuleniem. Nie udało się, Morusek umarł dusząc się.. prawdopodobnie był uczulony na środek znieczulający...
Był drugim z kolei królikiem i jednocześnie drugim zwierzakiem, jaki znalazł się u mnie. Był ze mną 9 lat, pół mojego życia..
Kupiłam go jako miniaturkę, którą oczywiście nie był ;) Gdy było ciepło, całe dnie potrafił przesiedziec na dworze. Stworzył stado z naszymi kotami, wszystkie traktowały go jak swojego :) Jednak zanim poznał pierwszego z naszych kotów, panicznie bał się każdego miauczącego stworzenia. Za czasów młodości był z niego mały niszczyciel. Jego specjalnością były oczywiście kable. Czarny kolor futerka nijak nie pasował do jego charakteru, zawsze był uosobieniem łagodności :) Już od dłuższego czasu miał klatkę otwartą non stop i całą kuchnię do dyspozycji, uwielbiał tam przesiadywac pod kaloryferem. Często kradł jakieś warzywa lub owoce, kiedy były w zasięgu jego zębów i znajdował jakąś kryjówkę, żeby zjeśc zdobycz ;) Zawsze gdy wchodziłam do kuchni, stawał na dwóch łapkach i prosił o coś dobrego do jedzenia, nie dało się od niego opędzić ;)
żegnaj Morusku :'( mam nadzieję, że było Ci u mnie dobrze, że miałeś tutaj swój prawdziwy dom...
ze mną: Nano i Piko ;)
za TM: Kropka, Rudzielec, Burbon, Gwiazdka, Czarek, Whisky, Ząbek, Zadzior, Zawias, Spidi, Imbir, Goździk, Karolinek, Gruby, Rocky, Cynamon, Rambo
Awatar użytkownika
Feniks
Posty: 251
Rejestracja: wt wrz 19, 2006 10:50 pm
Lokalizacja: Czerwonak

Re: Moruś(*) ??1999-11.10.2008

Post autor: Feniks »

[*] dla Morusia...
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: Moruś(*) ??1999-11.10.2008

Post autor: strup »

(*) :'(
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moruś(*) ??1999-11.10.2008

Post autor: Telimenka »

['][']..strasznie przykro

[']['] dla Aniołka
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Moruś(*) ??1999-11.10.2008

Post autor: Oleczka »

Bardzo mi przykro ;(
trzymaj sie :(

[*]
Awatar użytkownika
elusia
Posty: 600
Rejestracja: śr kwie 16, 2008 10:55 pm
Lokalizacja: śląsk

Re: Moruś(*) ??1999-11.10.2008

Post autor: elusia »

[*]

współczuję
i co z tego?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”