Jakiej muzy sluchacie?

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

jakiej muzyki słuchacie?

techno
18
5%
club
6
2%
metal
101
26%
rock
157
40%
disco polo
4
1%
jezz
4
1%
hip hop
35
9%
regge
30
8%
muzyka klasyczna
10
3%
pop
25
6%
 
Liczba głosów: 390

Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: Mycha »

Taaak... lubię Faint, NL i Session. Lubię jeszcze Nirvanę, Korna, Him-a, De Lindows, Zoo, Ademę, Charona, Clostetceler, Moonlight, CKOD, Gorillaz, Slipknot, Plecebo [co mi się tu wcina :wink: ], Red hot chilli peppers, SOAD czy SN [choć po występie z Peją... ehh], Włochaty itp :wink:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
jacool.jb

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: jacool.jb »

[quote="krwiopijka"]hmm... coz, ja inny rodzaj muzyki mam na mysli, kirdy ktos mi mowi 'metal'... 'nu-metal' (czy jak to zwal) to dla mnie nie metal tylko ostry pop... :?

ale to tylko moje skromne zdanie...[/quote]
moze i masz racje, ale nie będę pisał wszystkich odmian metalu(trash metal,nu metal, hevy metal)bo na same odmiany by musiała być osobna ankieta :wink: .pozatym troszke śmiesznie by było jakbym napisał ostry pop :lol: (właśnie zauważyłem, ze moje ogoniaste po prawie miesiącu pobytu u mnie zaczoły jeść kolbe,już jej prawie nie ma)to chyba nie na temat :lol:
zelufka
Posty: 50
Rejestracja: pn lis 17, 2003 7:02 pm

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: zelufka »

...metal, rock, regge, baaa widzę, że nie jestem orginalna.
ale lubię też muzykę z lat 80, flamenco i takie tam...
często się nudzę muzyką, więc lubie sobie radyja posłuchać, ale zawsze jestem wierna systemowi.
najlepszy efekt pracy ze zwięrzeciem osiągniemy na drodze porozumienia
chillout

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: chillout »

[quote="krwiopijka"]buuu... a tego co ja slucham nie ma... :( ;) bo ja slucham tak niezwykle oryginalnej muzyki, ze nie da sie jej jednym slowem okreslic... ;) to moich absolutnie ulubionych 'zespolow' naleza nine inch nails i naurosis...[/quote]

*nin to przeciez industrial jest misiu
,jak orgy (mniam)

*naurosis? pierwsze slysze /zapodaj przyblizonym gatunkiem
Yo!Asia

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: Yo!Asia »

[quote="Mycha"]Taaak... lubię Faint, NL i Session. Lubię jeszcze Nirvanę, Korna, Him-a, De Lindows, Zoo, Ademę, Charona, Clostetceler, Moonlight, CKOD, Gorillaz, Slipknot, Plecebo [co mi się tu wcina :wink: ], Red hot chilli peppers, SOAD czy SN [choć po występie z Peją... ehh], Włochaty itp :wink:[/quote]
Podobmy mamy gust

Chciałam jeszcze dodać, że popszednia płytka LP była mocna! Ta już niestety nie, ale za to fajne melodyjne brzmienie rockowe.Nie martwie się bo zaraz będzie nowa płytka i wtedy zobaczymy...
Ps. Co wy z tym popem???
chillout

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: chillout »

[quote="Yo!Asia"]Ps. Co wy z tym popem???[/quote]

bo widzisz dla sluchajacego ostrzejszych odmian muzyki -> linkin park moz byc po prostu komercha z jakimi opiniami sie spotkalam.

lp to tzw 'new metal; , czy jak kto woli nu-metal.
dla mnie w sumie gatunki sa nieistotne.

zreszta i tak denerwujace jest 'pakowanie' wszystkich zespolow do takiego wielkiego worka na smiecie powiedzialabym, ktorym jest owy nu-metal.

a dajcie spokoj........
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: krwiopij »

a nin jest industrial jak z koziego tylka traba... ;) industrialem zalatuja moze ze 2-3 albumy, ale to by bylo na tyle... na temat 'fachowego nazwania' tej muzyki wiele juz dyskusji widzialam i zadna jakos mnie nie przekonala... nin to nin i tyle... :)

a w nazwie drugiego zespolu popelnilam blad... :oops: nEurosis sie on zwie... i muzyki tego tez nikt dobrze sklasyfikowac nie potrafi (moze dlatego, ze na kazdej plycie graja inaczej? :P)...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: Mycha »

Dla mnie Linkin Park też jest komerchą :wink:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: krwiopij »

komercha nie komercha, po prostu nijak ma sie ta muzyka do tego, co ja nazywam metalem... w ogole nie rozumiem, skad komus porownanie tego z metalem do glowy przyszlo... nie mowie, ze jakims wielkim znawca jestem, ale mam uszy i to mi do oceny wystarczy...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
zelufka
Posty: 50
Rejestracja: pn lis 17, 2003 7:02 pm

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: zelufka »

tak, tak zgadzam się z tymi sympatycznymi opiniami o linkin park :wink:
denerwuje mnie ta cała grupa, są troszke monotonni, a wokalista ma głos 14-latka :)
najlepszy efekt pracy ze zwięrzeciem osiągniemy na drodze porozumienia
mac
Posty: 217
Rejestracja: czw maja 06, 2004 4:38 pm

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: mac »

a marudzicie i tak najlepsi są Maideni
UP THE IRONS!!!
IRON MAIDEN RULEZZ!!!!!
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: Mycha »

Właśnie dlatego moją ulubioną piosenką jest Session- sama muzyka, bez głosu :lol:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
OLusia od Skipi i Ronalda

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: OLusia od Skipi i Ronalda »

ja tam uważam, że Formacja Nieżywych Schabów jest KUL!!!!!
Chociaż ja ich nie słucham,ale nazwa jest fajna....
chillout

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: chillout »

no ten text mnie rozwalil
;o)
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: lajla »

[quote="krwiopijka"]komercha nie komercha, po prostu nijak ma sie ta muzyka do tego, co ja nazywam metalem... w ogole nie rozumiem, skad komus porownanie tego z metalem do glowy przyszlo... nie mowie, ze jakims wielkim znawca jestem, ale mam uszy i to mi do oceny wystarczy...[/quote]

tez tego nie rozumiem :wink: ja bardzo lubie Linkin Park ale nie powiem ze graja metalu tylko dlatego ze chester drze sie w nieboglosy, ja uwarzam to poprostu za mieszanke przeciez onni tam co chwile cos wsadzaja nawet przerabiaja dzwienki z zewnatrz...

ale tak widze ze wiekszosc z was lubi bardzej mocniejsza muzyke :D

to moze i ja z grubsza sie pochwale jakie zespoly lubie (ale to nie wszystkie oczywiscie :wink: )

Pink Floyd (to juz bylo wspomniane) Linkin Park (latwo sie domyslic) Pearl Jam, Good charlotte , Sum41, Blur, blink 128, Ub40, Nirvane, Travis i inne w ogole uwielbiam starocie (dlatego czasem leci u mnie radio wanda :wink: )
ahh wlasnie nie moglam bym zapomniec o Franku Sinatrze :wink: choc bardzo pasuje....
moze te zespoly to chala i niektorzy by mnie wysmiali ale ja lubie ta "chale" :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”