[Ściółka] Chipsi Ultra

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

[Ściółka] Chipsi Ultra

Post autor: Filipw »

Mam Pytanie czy ktoś stosował/ stosuje lub wie coś o ściółce Chipsi Ultra?

W ulotce CHipsi jest napisane że jest to najlepszy wybór dla szczurów.

W internecie nie moge za bardzo znaleźć
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chipsi Ultra

Post autor: Hanka&Medyk »

Hmm, wg Google powinno być w zooplusie, ale wyszukiwanie "chipsi" bezpośrednio na ich stronie daje 0 rezultatów... Nie mówiąc o tym, że nawigowanie po sklepie doprowadza mnie do białej gorączki... Kto im pisał zapytania do bazy danych?!?
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Chipsi Ultra

Post autor: ogonowa »

Jest dostępne na zooplusie ;) Tzn. była, na razie usunęli dział ze ściółkami dla gryzoni - trzeba podpytać, czy coś jeszcze będzie.



Chciałam ją wypróbować, ale zdanie z ulotki [..]nadaje się do spania jako miękkie legowisko, bo pod łapkami zwierzaczków - rozpada się [..] jak dla mnie - to to będzie pylić. Podejrzewam ,że to się rozwala na pył, a jak to się rozniesie po pokoju - ani w tę w ani wew tę. Nie wiem jak to dokładnie, ale tak podejrzewam. Kupiłabym na spróbowanie, gdyby nie to, że sprzedają tam tylko opakowania x2. Czyli 9 kg :-\, nie da się pojedynczych opakowań..
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Chipsi Ultra

Post autor: Filipw »

jeszcze jest mozliwe że to jest na zasadzie gabki, Tzn. Szczurek staje na żwirek on sie ugina i jak poderwie łapkę to sie rozkurcza :). Wątpie aby to sie od tak rozpadało :)
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Chipsi Ultra

Post autor: pin3ska »

Ja pytalam i w zooplusie nie bedzie dostępnego chipsi...
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Chipsi Ultra

Post autor: Leia »

O matko! A innych ściółek też nie będzie? Ja się załamię, jak będę musiała znaleźć inny sklep. Już się do tego przywiązałam.
Awatar użytkownika
fallen.yoda
Posty: 97
Rejestracja: wt sty 20, 2009 8:26 am
Lokalizacja: Rogalin
Kontakt:

Re: Chipsi Ultra

Post autor: fallen.yoda »

Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Chipsi Ultra

Post autor: pin3ska »

No mają, ale jakby nie bylo wychodzi to drozej. Polski zooplus to co wycofał ze sciołek to nie bedzie juz. Sama byłam załamana.
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chipsi Ultra

Post autor: Hanka&Medyk »

A może dałoby się namówić planetę na chipsi ultra?
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Chipsi Ultra

Post autor: Filipw »

może napisze do nich jak tylko natrafi sie okazja
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Chipsi Ultra

Post autor: ogonowa »

Niestety nie da się sprowadzić do planety-zoo Chipsi Ultra. Ja już dawno pisałam - nie da się, bo nie ma importerów, czy coś takiego. Taka sama historia jak z Timą.
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chipsi Ultra

Post autor: Ausaya »

sprobujcie w animalii, oni chetnie dodaja nowe rzeczy do asortymentu jezeli sie zapyta i maja taka mozliwosc...
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Chipsi Ultra

Post autor: smeg »

Zastanawiam się nad kupnem tej ściółki, ale mam pewne wątpliwości. Teraz używam żwirku Benek, ale nie jestem w pełni zadowolona, bo jest bardzo drobny, przyczepia się do łapek i jest roznoszony poza klatką, a do tego przykleja się np. do jabłek i innego mokrego jedzenia, które moja szczurzyca lubi ciągać po klatce.
Jaką konsystencję ma ten granulat Chipsi? Jest cięższy niż zwykły koci żwirek? Producent zapewnia, że nie przykleja się do łapek, ale nie wiem ile w tym prawdy.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Chipsi Ultra

Post autor: ogonowa »

Ta ściółka jest już dostępna na www.planeta-zoo.pl Ja sama dostałam ją przypadkiem i jestem całkiem zadowolona.
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Chipsi Ultra

Post autor: pin3ska »

A czy to chipsi ultra po zasikaniu rozpada sie jak zwirki drewniane czy jakos inaczej reaguje?
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółki”