Sheruunowe Potwory

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Sheeruunowe potwory ^^

Post autor: Sheeruun »

Dziękujemy :D

Chłopcy uczą się korzystać z toalety. Obleciałem dziś pół miasta, w poszukiwaniu kuwety, ale wszędzie były tylko takie chomikowe - stwierdziłem, że taką to ja mam w domu.. No i postanowiłem sprobować. Od biedy chłopcy się zadem w nią wcisną, jak zechcą ;D
Teraz ciągle latam i patrzę, czy nie widać tam gdzieś bobków na papierze ::)
Wymyśliłem, że jutro zajdę i kupię taką plastikową.. jakby tackę. To wygląda jak kocia kuweta (taka http://www.zooo.pl/images/kuweta_owal_w ... erwona.JPG), tylko że to takie talerzowate jest XD I duże o3o
Obrazek
Jaaak czysto! Mogłoby zawsze tak być ::)

No i uszczurawianie mojej mamy zakończone sukcesem. Jeszcze nie tak dawno temu mówiła "fuuuuj, nigdy w życiu nie chce w moim domu takiego obrzydlistwa! szczur! kto to wymyślił żeby takie coś w domu trzymać!".
A teraz? Wchodzi do pokoju i momentalnie bierze chłopców na ręce. A w sumie nawet nie musi, bo sami włażą :D
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Sheeruunowe potwory ^^ Alex pechowiec

Post autor: Sheeruun »

Ech, ten mój Alex to okropny pechowiec.
Nie dość, że przebywał w sklepie zoologicznym, miał trafić do węża (no, tu mu się poszczęściło, bo go od terrarysty wyprosiłem), potem w tym sklepie się tak zaziębił, że jak do mnie trafił, miał okropne duszności i mało brakowało, a umarłby mi na rękach i tylko szybki wyjazd do weta i jego interwencja (kilka zastrzyków) uratowała mu życie. Po tych zastrzykach miał trzy martwice na raz. Potem trochę spokoju.. i znowu zaczęły się schody. Zapalenie i obrzęk płuc. Tygodniowa kuracja (codziennie dwa zastrzyki). Po kilku dniach nawrót choroby - dwa tygodnie zastrzyków. Zrobiła mu się po którymś martwica - jeszcze nie wygojona. Tydzień temu wyskoczył mu nad okiem wielki, twardy guz. Ja oczywiście dostałem paniki - co teraz, nowotwór? Poszliśmy do weta. Na nowotwór to pani nie wyglądało, raczej któryś go pazurem zadrasnął (na górze widać było maleńki strupek) i mu się ropień zrobił czy coś takiego. Dała coś do smarowania, i kazała przyjść jak zniknie na kontrolę.
Po kilku dniach zaczął mu ten guz odpadać. Jak martwica, wisząca skóra a pod tym.. no mięso.
Dziś skóra odpadła i widać ranę. Nie wygląda to za ładnie..
Jutro, albo któregoś dnia przejdę się do weta i spytam co z tym zrobić. Kazała przyjść jak zniknie albo jak coś się będzie działo. A dzieje się.

Obrazek - odpadający "guz". No już nie guz.. I ziewający Japek na dole, którego przypadkiem uchwyciłem ^^
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek - Rana na głowie po odpadnięciu skóry..
Obrazek ..i gojąca się powoli martwica na grzbiecie.

Uh, do tego zapalenie płuc chyba się nawraca. Dziś w nocy znowu Alex charcząco oddychał..
Ja już nie mam sił na te jego choroby :'( Okropnie się czuję, kiedy widzę, jak on trzęsie się ze strachu i chowa gdzie popadnie, ile razy otwieram klatkę, bo myśli że idzie do weta.. i te piszczenie jak jesteśmy w drodze. Mimo, że to dla jego dobra, to nie jest to przyjemne., kiedy on się boi. Nawet mnie. :(
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Sheeruunowe potwory ^^

Post autor: Sheeruun »

A i powinieniem się jeszcze oduczyć dostawania napadu paniki i histerii, kiedy widzę, że coś się dzieje ogonom.. Jak zobaczyłem tego guza, to zacząłem histeryzować i drzeć się na cały dom.. ::) A TŻ patrzył się na mnie jak na debila..
Uch. Dziś rano też, jak zobaczyłem ranę na łebku Alexa.. no po prostu masakra. Od razu było histertczbe "o boże, o boże, mięso, o boże, dziura!" :P
Nigdy tak nie miałem. Tylko przy ogonach.. ::)
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Sheeruunowe potwory ^^

Post autor: Sheeruun »

Dawno nas tu nie było ::)

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek - mój awatar :3 Artemisowy nochal :D


Z ostatniego spaceru z psem:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Chciałem iść z nią do lasu połazić, ale oczywiście ta mała cholera nie chciała iść dalej niż parę metrów od bloku.. ::)

Wstawię potem na YT filmiki, to dam linka ;)
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sheeruunowe potwory ^^

Post autor: Vicka211 »

Słodziaki :D
Nochal wymiata ^^
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
idle
Posty: 153
Rejestracja: ndz cze 28, 2009 11:20 am
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. / Poznań

Re: Sheeruunowe potwory ^^

Post autor: idle »

Przeglądnełam cały wątek i muszę powiedziec, że świetne szczury i zdjęcia :) szczególnie te nochalowo - łapkowe :)
Mogę zapytać jakie masz wymiary klatki?
Misia [04.2009 - 26.10.2010]
Lucynka [07.2010 - 07.04.2011]
Ziuta [04.2009 - 26.07.2011]
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Sheeruunowe potwory ^^

Post autor: *Delilah* »

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 41ad8.html

Mrauu :)

Faktycznie dziwny ten twor Alexa, jednak wyglada na ropien...

A jeszcze jedno pytanie, bo albo ja mam juz taka gorączkę ;))) ale wydaje mi się co post, to zmienia się osoba narratora, tj. raz jest "byłam" a następnym razem "byłem". Jest Was dwoje :)?
Tak mnie to zaintrygowało :)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Sheeruunowe potwory ^^

Post autor: Sheeruun »

Mogę zapytać jakie masz wymiary klatki?
58x36x57 - wiem, maleństwo :P Ciągle zbieramy na nową, ale przez te durne choroby, pieniędzy zamiast przybywać, to ciągle ubywa.. :-X
Faktycznie dziwny ten twor Alexa, jednak wyglada na ropien...
Na szczęście dawno już go nie ma ^^ Została tylko łysinka ;) Teraz martwice goimy.. :P
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Sheeruunowe potwory ^^

Post autor: *Delilah* »

No tak, nie ma jak sobie popatrzeć na daty postow :)
Ale, ja wszystko zwalę na chorobę moją ;))
Co do kwestii płci narratora, to juz wszystko jasne, dzienx za wytlumaczenie raz jeszcze :)
pozdrowionka dla potworow!!
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Sheeruunowe potwory ^^

Post autor: Sheeruun »

Wygrzebałem trochę zdjęć, więc wstawiam ^^ Kilka dziesiejszych jest :3

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

A w ogóle to jestem na siebie wściekły. Miałem mnóstwo, naprawdę mnóstwo zdjęć chłopaków na karcie aparatu. Chcąc zmienić parę rzeczy, wlazłem w ustawienia.. i niechcący sformatowałem kartę :-X Ale ze mnie głupek...

Na koniec Sara, która ukradła ciotce papierosa... ;D
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Sheeruunowe potwory ^^

Post autor: Cyklotymia »

O masakra, to zdjęcie psa ze szlugiem w pysku wymiata!!! :D
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Sheeruunowe potwory ^^

Post autor: Babli »

Omg. Bez komentarza. :P
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Sheeruunowe potwory ^^

Post autor: Sheeruun »

ObrazekObrazek - biegnący szczur.. :D
Obrazek - maaaasz coś dla mnie? :D
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek - Japek zagląda co się dzieje na korytarzu.. :P
Obrazek - Aleks siedział tak dosyć długo.. Nieźle się z niego naśmiałem wtedy.. ;D
ObrazekObrazek - chyba mają po mnie zamiłowanie do książek xD A te plamy z tyłu, to rozlane przez chłopców kakao..Nie dali mi wypic ::)
Obrazek - nie uciekaj! I tak cię złapię! ;)
ObrazekObrazek
Obrazek - Aki w czasie kąpieli - śmiesznie wygląda taki mały łepek i grubaśne ciałko.. ;D

A w ogóle to już nie możemy sie doczekać wtorku! Ma przyjść Furet XL!Obrazek Już zrobiliśmy na niego miejsce.. tylko szafkę trzeba wynieść - starzy wykłócaja sie że nie ma mowy, ale ja po prostu wyniosę ją do ich pokoju, a tam niech robia z nią co chcą, mi ona nie potrzebna ;)
Czekamy więc do pojutrza - przyjście klatki to będzie wieeeelkie święto! ;D
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sheeruunowe potwory ^^

Post autor: Ogoniasta »

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f9b ... 9e707.html Przecudne zdjęcie :) :-*
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/81b ... 890dd.html faktycznie zabawnie wygląda :D Jakby go wsadzili w taki futrzany kapok :P (nie wiem skąd to skojarzenie ::) :P )

Jak już dostaniesz nową klaciorę i ją urządzisz, to pochwal się koniecznie fotkami. :) Lubię oglądać szczurze rezydencje...i inspirować się czyimiś pomysłami ;D
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Sheeruunowe potwory ^^

Post autor: Sheeruun »

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f9b ... 9e707.html Przecudne zdjęcie :) :-*
Linki ci sie chyba pomyliły.. to ol.'owy Dżum :D

Na pewno pochwalę sie klateczką, nie ma innej opcji! ;D
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”