Propozycja - może troche świeżej krwi :) ?

Wypowiedz się na temat serwisu, zaproponuj zmiany, zgłoś skargę lub usterkę.

Moderator: Junior Moderator

Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Propozycja - może troche świeżej krwi :) ?

Post autor: Babli »

Droga Administracjo i Moderacjo. Mam taką małą propozycję. Na forum, wciąż rośnie lista użytkowników, co za tym idzie, więcej do "sprzątania". Osobiście uważam, że na forum panuje lekki bałagan, a 6 moderatorów [Agata, Lulu, yss, Elly, limba, Vella] nie zawsze to ogarnia. Oczywiście decyzja należy do władz, ale chciałam się dowiedzieć co na to inni użytkownicy :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Propozycja - może troche świeżej krwi :) ?

Post autor: Nina »

W zupełności zgadzam sie z Bablisiem. Na forum ostatnio jest straszny bałagan.

Nawet nie tyle ostatnio, a w ogóle.
Po co nam setki nieaktywnych użytkowników, bezsensowne, zamknięte tematy? Nie lepiej to wszystko wywalić? Forum od razu zrobiłoby sie bardziej przejrzyste.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Propozycja - może troche świeżej krwi :) ?

Post autor: pin3ska »

Racja. Chaos, chaos i jeszcze raz chaos.

A shout-boxa jak nie było tak nie ma. Przecież zrobienie go to jest 10-15 minut pracy...
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Propozycja - może troche świeżej krwi :) ?

Post autor: Leia »

Hmm jest to jakiś pomysł. Może warto by było pomyśleć o zwiększeniu liczby moderatorów. Przy takiej ilości użytkowników, nowych tematów itd., ciężko radzić sobie w tak małym gronie.
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Propozycja - może troche świeżej krwi :) ?

Post autor: Rhenata »

Tez kiedys myslalam ze takie nie wnoszace nic tematy ktore po krótkiej ''wymianie zdan'' sa zamknięte na cztery spusty a wiedzy z tego zadnej mozna by powywalac ;D
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Propozycja - może troche świeżej krwi :) ?

Post autor: Magamaga »

Roboty jest dość dużo - pousuwanie nieaktualnych tematów itp. Przydałaby się też jedna zaufana osoba o większych uprawnieniach, która mogłaby zastępować Marcina, skoro on nie ma czasu - ot choćby w takich sprawach jak zrobienie shout boxa czy usunięcie opcji dodawania załączników, która od dawna jest nieaktualna.
Uzupełnienie kadry modów jest potrzebne, bo obecni modowie bywają dość rzadko na forum (ot, taka kolej rzeczy).
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Propozycja - może troche świeżej krwi :) ?

Post autor: Filipw »

osobiście się z tym zgadzam, poza tym przydałby się ktoś do pomocy przy technice, (chodzi głownie o to aby znów było Sb, i o ile się da zmniejszyć awaryjność forum )

Może by również poprzedzielać niektórych modów do niektórych działów którymi oni głownie by się zajmowali. Oczywiscie jesli tak ma byc modów musi byc duzo wiecej.
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Propozycja - może troche świeżej krwi :) ?

Post autor: smeg »

Mogłabym pomóc "przy technice" - studiuję informatykę, wielokrotnie bawiłam się różnymi skryptami forum, zakładając je na własnych serwerach, do tego od 2 lat pełnię funkcję admina na forum thesims.pl (ponad 400 tysięcy użytkowników) i mam jeszcze inne własne średnie forum (ok. 500 osób, ponad 65 tysięcy postów). Tak więc znam się na tym, problem w tym, że jestem tutaj nowa, więc "niezaufana" ;D
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Propozycja - może troche świeżej krwi :) ?

Post autor: Babli »

Taki technik to by się przydał. A modzi.. no cóż. Tylko co teraz na to obecna władza ;) ?
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Propozycja - może troche świeżej krwi :) ?

Post autor: Nue »

Może by również poprzedzielać niektórych modów do niektórych działów którymi oni głownie by się zajmowali. Oczywiscie jesli tak ma byc modów musi byc duzo wiecej.
To jest bardzo dobry pomysł. W ten sposób jeden mod nie musiałby ogarniać całego forum naraz. A chętni myślę, że się znajdą.
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Propozycja - może troche świeżej krwi :) ?

Post autor: ogonowa »

Nue, jasne, że się znajdą :D. Ja tak często siedzę na forum, że jeden dział czy więcej mogłabym ogarnąć. Na pewno jest mnóstwo osób które by się tego podjęły, wystarczyłoby ogłoszenie ze strony władzy i chętni wysyłają pw ze swoim CV :D.
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Propozycja - może troche świeżej krwi :) ?

Post autor: susurrement »

jak najbardziej się z Wami zgadzam.
porozdzielanie konkretnych modów do konkretnych działów jest niegłupie, ale wg mnie ważne, żeby taka osoba miała uprawnienia na całe forum a nie tylko na ten konkretny dział.
tak by było sprawiedliwie ;)
sama chętnie bym się takiego moderowania podjęła, niektóre działy czytam bardzo często, także połączyłabym przyjemne z pożytecznym.

ale, właśnie.. co na to moderacja? :)
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Propozycja - może troche świeżej krwi :) ?

Post autor: ogonowa »

Tak, a potem się będą wszyscy bić, to chce jaki dział :D.


Najlepiej mieć uprawnienia na całe forum i między sobą jakoś to po przydzielać. Ja najbardziej lubię klatki :P.
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Propozycja - może troche świeżej krwi :) ?

Post autor: susurrement »

albo po prostu - kto co zauważy, to poprawi.
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Propozycja - może troche świeżej krwi :) ?

Post autor: yss »

czytamy, notujemy........ O0
ten się nie myli, kto nic nie robi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technikalia”