Moja szczurka nie dba o higiene

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
isia28
Posty: 317
Rejestracja: sob sty 31, 2009 5:34 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moja szczurka nie dba o higiene

Post autor: isia28 »

ja w tej chwili mam dwie szczurzyce. jedna zawsze zalatwia sie w przeciwnym rogu do tego w ktorym spi natomiast druga zawsze zalatwia sie pod siebie , jeszcze do tego zawsze zbiera po klatce reczniki papierowe i pozniej spi na mokrych.i nic na to nie poradze . a ze sprzatam codziennie wiec nie jest to jakis tam wielki problem
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
glucjan
Posty: 423
Rejestracja: śr mar 11, 2009 2:34 pm
Lokalizacja: B-town Co.Carlow.Ireland

Re: Moja szczurka nie dba o higiene

Post autor: glucjan »

isia28 pisze:ja w tej chwili mam dwie szczurzyce. jedna zawsze zalatwia sie w przeciwnym rogu do tego w ktorym spi natomiast druga zawsze zalatwia sie pod siebie , jeszcze do tego zawsze zbiera po klatce reczniki papierowe i pozniej spi na mokrych.i nic na to nie poradze . a ze sprzatam codziennie wiec nie jest to jakis tam wielki problem

u mnie jest to samo...
Obrazek Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=--1E5fyH57c
Kochany Glutek i Donek za TM...a z nami nasza mala Tatianka:)
Awatar użytkownika
Minoo
Posty: 303
Rejestracja: sob sie 01, 2009 12:09 pm
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Moja szczurka nie dba o higiene

Post autor: Minoo »

isia28 napisał(a):
ja w tej chwili mam dwie szczurzyce. jedna zawsze zalatwia sie w przeciwnym rogu do tego w ktorym spi natomiast druga zawsze zalatwia sie pod siebie , jeszcze do tego zawsze zbiera po klatce reczniki papierowe i pozniej spi na mokrych.i nic na to nie poradze . a ze sprzatam codziennie wiec nie jest to jakis tam wielki problem


u mnie jest to samo...
Szczególnie z tymi mokrymi chusteczkami
Stworzenie bezszczurowe.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”