STUARCIK

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

STUARCIK

Post autor: zmijka24 »

bylam dzis z moja myszka u wet bo zobaczylam ze sie strasznie drapie zwlaszcza za uszkiem az rany mu sie porobily wet popryskal go czyms i kazal przyjsc za tydzien,moze ktos mial podobny przypadek??
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
KIRA ÂŁOBUZ

STUARCIK

Post autor: KIRA ÂŁOBUZ »

Tak moja myszka miała cos takiego na karku i wyglądałoto puzniej jak wulkan z krwią ale poszlismy do weta i on kazał jej to czyms smarowac no i jej przeszło . Ale niestety jakis czas puzniej dostała jakichs czarnych plam na uszkach i lekaz powiedzial ze to gzybica i trzeba ją było uspic . W twoim przypadku raczej sie nie sprawdzi ten czarny scenariusz bo zareagowałas szybko a medycyna od tamtego czasu mocno poszła na przud ( niz jakies 5 lat temu ) Pozdrów myszke i nie martw sie trzymamy za was kciuki Ja i Stworki
Emilka

STUARCIK

Post autor: Emilka »

moze to alergia to trociny? Jeden z moich chomikow mial podobne objawy,zmienilam sciolke i mu przeszlo.


Moja mysia tez ma taki 'wulkan' nie wiem cot o jest, musze isc do weta
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

STUARCIK

Post autor: zmijka24 »

nie ma juz trocin bo dawno zmienilam na reczniki papierowe
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
KIRA ÂŁOBUZ

STUARCIK

Post autor: KIRA ÂŁOBUZ »

Głowa do góry napewno bedzie dobze !
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

STUARCIK

Post autor: zmijka24 »

Stuarcik na razie ma sie niezle nawet sie nie drapie choc chyba nadal jest obrazony na mnie za wczoraj :)
bardzo sie oburzyl jak go pani spryskala preparatem i wygladal jak zmoknieta myszka:))
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
KIRA ÂŁOBUZ

STUARCIK

Post autor: KIRA ÂŁOBUZ »

[quote="zmijka24"]wygladal jak zmoknieta myszka:))[/quote]A to dziwne !
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

STUARCIK

Post autor: zmijka24 »

kira nie widzialas nigdy zmoknietej myszki:))
zaluj
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
KIRA ÂŁOBUZ

STUARCIK

Post autor: KIRA ÂŁOBUZ »

Oczywiscie ze widziałam niema czym sie chwalic ale przez moje rece przewineło sie wieke myszy . To był taki zart
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

STUARCIK

Post autor: zmijka24 »

WIEC MI SIE NIE DZIW BO TO MOJA PIERWSZA MYSZKA:)
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
KIRA ÂŁOBUZ

STUARCIK

Post autor: KIRA ÂŁOBUZ »

I pewnie nie ostatnia bo to uzaleznia jak szczury. HAHAHA
AniaP
Posty: 196
Rejestracja: pt gru 12, 2003 7:47 pm

STUARCIK

Post autor: AniaP »

Mój Pan Mysz też ma niestety :( problemy z drapaniem - zaczęło się od uszek a teraz przeszło na grzbiet. Uszka były leczone i wyleczone, wet co prawda nie wiedział co jest myszowi, bo mu uszka odpadały razem ze strupkami które powstały po drapaniu. Pan Mysz dostał Dicortinef - taka zawiesina do smarowania (działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne) i z uszek wszystko zeszło. Jednak teraz kilka dni temu wróciły strupki tylko, że na grzbiecie, a dziś rano zauważyłam czerwone uszko, dalej mam smarować Dicortinef, ale sama szukam porad i może lepszego lekarstwa. Może coś mi też poradzicie ....
Moje szczurki na stronie http://szczurek.magma-net.pl/
Obrazek
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

STUARCIK

Post autor: zmijka24 »

bardzo mi pzrykro wiesz Aniu ze mam szczegolny sentyment dla pana myszy :))Stuarcik na szczescie nie ma na razie dalszych problemow trzymam kciuki za pana mysza!!
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
KIRA ÂŁOBUZ

STUARCIK

Post autor: KIRA ÂŁOBUZ »

Co sie dzieje ze stuartem ?
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

STUARCIK

Post autor: zmijka24 »

Stuart jest dziki:(dziwnie sie zachowuje jak mnie widzi ale ciesze sie bo juz sie nie drapie:)a do tego jest mala dzika swinka bo w swoim akwarium robi balagan gigant!!!ja nie wiem jak taka mala swinka moze zrobic taki balagan
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”