suchy proszek do mycia

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
glucjan
Posty: 423
Rejestracja: śr mar 11, 2009 2:34 pm
Lokalizacja: B-town Co.Carlow.Ireland

Re: suchy proszek do mycia

Post autor: glucjan »

sama wiesz Rhenato ze nawet codziennie sprzatajac, i zmieniajac ich kocyki, szczurasy uwielbiaja sie uwalac tu i owdzie:) taki ich urok
Obrazek Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=--1E5fyH57c
Kochany Glutek i Donek za TM...a z nami nasza mala Tatianka:)
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: suchy proszek do mycia

Post autor: Rhenata »

no to wiadomo ;) ale częste sprzątanie może pomoc w pewnym stopniu a taki proszek plam nie zmyje raczej
a najbardziej to się uwalają chłopcy w zupkach, coś o tym wiesz ;) hehe
w każdym bądź razie kąpiele odradzam, jeśli to od jedzenia to po prostu dałabym zupkę czy co tam dają i jak pojedzą i nie dokańcza to zabierać żeby nie rozwalały i tyle :)
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
Sydney
Posty: 11
Rejestracja: wt sty 05, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: suchy proszek do mycia

Post autor: Sydney »

Już pisze o efektach:
Kąpiele zrobiłam dwie widać poprawę duza jednak całości plam sie nie pozbyłam
Jeżeli chodzi o sprzątanie gruntowne układanie wszystkiego co jest w klatce przeprowadzam codziennie i tak jak ktoś już napisał długo nie muszę czekać żeby zaraz była z powrotem gimela..... :P
jeżeli chodzi o brudzenia sie od jedzonka to problem rozwiązałam już dawno (dostał do jedzenia słoiczek niski ale dosyć głęboki)
teraz byłam na etapie wyczyszczenia tego co zostało po starych metodach jedzenia.
pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”