Maluch i starszy

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

CeBa
Posty: 32
Rejestracja: pt lis 06, 2009 10:28 am

Maluch i starszy

Post autor: CeBa »

Nie znalazłam podobnego tematu więc założyłam.

Mój szczurek(szczurka ) Urwis ma już jakieś 3-4 miesiące , wcześniej w klatce była z Beki,niestety zdechła,postanowiłam dokupić nowego szczurka ..Mamba ma jakieś 2- 3 tygodnie...Niestety..Nie dogadują się ,Urwis tak zaczęła gryźć Mambę że musiałam Mambę umieścić w akwarium , co nawet mi nie pasują ponieważ wiem że szczur powinien być w klatce(mam drugą klatkę ale jest dla większego szczura,Mamba by sobie wychodziła) I co robić ?Kiedy daję je koło siebie , Urwis zaczyna gryźć Mambę(dość mocno)...A więc..Co robić ?
Ze mną : Urwis(chyba dziew),Mamba(chyba dziew)

ZaTM: Szczurki:Fisiunia(dziew),Bekunia(dzie),Fretka:Kora(dziew)Chomiki:Czesio(chło)Andżelika(dziew)Funia(dziew)

Heh ^^
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maluch i starszy

Post autor: LaCoka »

2-3tyg ??? przecież malucha można odłączyć od matki dopiero po 5tyg ;/ ona jest stanowczo za malutka :(
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Maluch i starszy

Post autor: smeg »

Cały dział "Stadko" jest o łączeniu szczurów ze sobą, są nawet specjalne tematy o zapoznawaniu szczurków starszych z młodszymi - poczytaj sobie i w razie problemów dopisz się tam. Szczur w wieku 2 tygodni dopiero otwiera oczy, więc albo pani w zoologu Ci naściemniała, albo chodziło Ci o to, że u Ciebie jest od 2-3 tygodni ;) Pokaż zdjęcie Mamby, bo być może faktycznie jest za wcześnie oddzielona od matki i trzeba będzie ją objąć specjalną opieką.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Maluch i starszy

Post autor: Jessica »

podpisuje sie pod tym co napisala smeg.i jezeli mozesz wklej zdjecia
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
CeBa
Posty: 32
Rejestracja: pt lis 06, 2009 10:28 am

Re: Maluch i starszy

Post autor: CeBa »

No moze z tym wiekiem przesadziłąm xD Jst bardzo malutka,Postaram się jak najszyvbciej wkleić zdjęcie :D
Ze mną : Urwis(chyba dziew),Mamba(chyba dziew)

ZaTM: Szczurki:Fisiunia(dziew),Bekunia(dzie),Fretka:Kora(dziew)Chomiki:Czesio(chło)Andżelika(dziew)Funia(dziew)

Heh ^^
CeBa
Posty: 32
Rejestracja: pt lis 06, 2009 10:28 am

Re: Maluch i starszy

Post autor: CeBa »

no i problem..Nie wiem jak wklejaś zdjecia..
Ze mną : Urwis(chyba dziew),Mamba(chyba dziew)

ZaTM: Szczurki:Fisiunia(dziew),Bekunia(dzie),Fretka:Kora(dziew)Chomiki:Czesio(chło)Andżelika(dziew)Funia(dziew)

Heh ^^
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maluch i starszy

Post autor: LaCoka »

www.fotosik.pl wrzuć tu i podeślij linki na forum :)
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
CeBa
Posty: 32
Rejestracja: pt lis 06, 2009 10:28 am

Re: Maluch i starszy

Post autor: CeBa »

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/628 ... b054b.html

Właśnie na tle ręki widać jaka jest mała,to ręka 12-latki....Ni dało się zrobić lepszych zdjęć bo ciągle się rusza :]

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ed6 ... 1db6a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/834 ... b7ba2.html
Ze mną : Urwis(chyba dziew),Mamba(chyba dziew)

ZaTM: Szczurki:Fisiunia(dziew),Bekunia(dzie),Fretka:Kora(dziew)Chomiki:Czesio(chło)Andżelika(dziew)Funia(dziew)

Heh ^^
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”