Jeszcze trochę...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Jeszcze troch?...

Post autor: Mycha »

Zachęcona Waszymi postami zamówiłam sobie rasową myszeczkę :)
Miałam kiedyś już myszola Flipperka, ale niestety oszedł do krainy nieskończonego sera i dmuchawców [bardzo je lubił]. To było bardzo dawno. Strasznie płakałam za nim i długo nie mogłam się pozbierać... Chciałam do tego wrócić. Prawdopodbnie mój chłopiec będzie rasy chockolade [czy jak to się pisze] ale to nie istotne :lol:
Napiszę coś o Flipperku.
Kupiłam go jak był już drosły w sklepie zoologicznym. Miał kolor jasny brąz a na główce miał taki układ mniej więcej jak mój Diabeł. Był wyjątkowo oswojoną myszką. Zabierałam go ze sobą wszędzie, bardzo kochałam a kiedy umarł [po 1,5 roku] przez kilka tyodni byłam nieczynna... Jego ulubionym przysmakiem był serek i dmuchawce. Tak słodko trzymał je w łapkach i wcinał.
Ciekawe jaki będzie mój nowy myszol [zresztą zapewne Flipper w nowym ciele :) ]
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
AniaP
Posty: 196
Rejestracja: pt gru 12, 2003 7:47 pm

Jeszcze trochę...

Post autor: AniaP »

Cieszymy się że grono myszolubów się powiększa i z niecierpliwością czekamy na przybycie Twojego nowego myszola :D
Moje szczurki na stronie http://szczurek.magma-net.pl/
Obrazek
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

Jeszcze trochę...

Post autor: zmijka24 »

to super myszki sa naprawde kochane ja mam naprawde duuuzo radosci ze Stuartem:))
zycze powodzenia
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Jeszcze trochę...

Post autor: krwiopij »

kupujesz jednego myszloka? bedzie mu smutno... :(
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
KIRA ÂŁOBUZ

Jeszcze trochę...

Post autor: KIRA ÂŁOBUZ »

A od kogo kupujesz ?
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Jeszcze trochę...

Post autor: Mycha »

Kurcze... wiesz że nie wiem. Ale ktoś na liście dyskusyjnej szczury podał adres do tego kluby myszy rasowych i tam w dziale ogłoszenia znalazłam jedno :)
Oczywiście nie jednego. Myszki to stworki które wolą być w stadku, ale tylko jedna będzie rasowa, bo akurat koleżanka ma myszkę która ma małe i zamówiłam sobie u niej jedną. Tylko myszek jest 4 i mam nadzieję że się załapię [to zalezy czy ktos inny się wycofa, ale wycofa się :P ]. Jeśli nie, ta rasowa będzie musiała poczekać na nowego kolegę- może kupię dwie rasowe? Zobaczymy :)
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Jeszcze trochę...

Post autor: krwiopij »

uff... ulzylo mi... :) tak sadzilam, ze ty pojedynczej myszki nie kupisz, ale musialam sie upewnic... ;)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Jeszcze trochę...

Post autor: Mycha »

Przed chwilą dostałam e-mail od hodowczyni. Wyszło na to, że jednak u niej kupię obie mysie. Tylko nie wiem jaka płeć!
Tak wogóle to dostałam zdjęcia moich mysi! Ale nie mogę wżucić bo coś się psuje w albumie a jeśli chodzi o serwer to dostałam format bmp w e-mailu a na tym kompie nie mogę zmienić... :/
Pokombinuję jeszcze zobaczymy. :)
A gwoli ścisłości... koleżanka kupiła już zaciążoną myszkę...
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Gosik
Posty: 414
Rejestracja: wt maja 04, 2004 8:21 pm

Jeszcze trochę...

Post autor: Gosik »

Kurczę, mycha ja mam do oddania całą dromadę myszek...nie wiem czy rasowe(jakiejś rasy na pewno :wink: )...szkoda,że do mnie nie wpadłaś, to byś zobaczyła.Zajrzyj może u nas na Forum do działu Oddam/Sprzedam...może...sama zdecydujesz
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Jeszcze trochę...

Post autor: Mycha »

Ok, dzięki. Czyli zaoszczędzę 50zł.
Ale nie wezmę całej gromadki. Tą rasową mam już zaklepaną tylko potrzebuję dla niej koleżankę :)
Supcio!
W poniedziałek MUSZĘ do Ciebie przyjechać. Bo ciągle nie mogę, nie mam czasu... ugh. No poniedziałek sobie zarezerwowałam... Mam nadzieję, że będziesz w domku :)


Samiczka [o ile dobrze pamiętam :wink: ]:
http://mycha101.w.interia.pl/DSC00091.JPG
I samczyki:
http://mycha101.w.interia.pl/DSC00053.JPG
Chłopy piękne :)
Jeden będzie mój :D
Dostałam zdjątka od hodowczyni dziś rano.
Ostatnio zmieniony wt lip 20, 2004 11:13 am przez Mycha, łącznie zmieniany 1 raz.
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

Jeszcze trochę...

Post autor: roenna »

jejku jakie sliczne myszki :D az przypominaja mi sie czasy jak kiedys takie dwie wziełam ze szkoly do domu ;)
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

Jeszcze trochę...

Post autor: zmijka24 »

Stuarcik mial takie same gigantyczne uszka jak ta myszka w kolowrotku:)))teraz juz troche podrusl i proporcje sie zmniejszyly(szkoda bo wygladal genialnie) :)))
dokupilabym Stuartowi kolzeanke ale nie wiem jak zareaguje on byl z przypadku (uratowany przed wezem) i nie pomyslalam a szkoda..
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Jeszcze trochę...

Post autor: Mycha »

:) Zakochałam się w myszolach :)
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

Jeszcze trochę...

Post autor: zmijka24 »

Mycha uwazaj bo to jest bardzo zarazliwe:)))ja juz mysle o drugiej myszce:)))
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
ania85
Posty: 989
Rejestracja: śr lip 07, 2004 4:20 pm

Jeszcze trochę...

Post autor: ania85 »

ej no, one są cuuudne :) może zamiast szczurka wezmę myszkę... albo dwie... albo i szczurka i myszkę ;)
aaa :P
w serduszku:
*Stiuartka zm.18.03.2004r.

przy mnie:
*Mirabelka ur.1.05.2004r. (data umowna)
*Amfetaminka ur.1.06.2004r. (data umowna)
*Minka, Zuzia, Szara Mysz - z nami od października 2003r
... i już ze mną --> Iwo (ur.24.10.2003r.) :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”