Jeszcze trochę...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
martwa
Posty: 616
Rejestracja: pt paź 03, 2003 1:53 pm
Kontakt:

Jeszcze trochę...

Post autor: martwa »

..śliczne, lśniące kuleczki :} tylko pogratulować :D
..ja tej zimy miałam na przetrzymanie dwa dzikuski, które złapałam w kafejce ojca i wypuściłam na wiosnę (inaczej ojciec ustawiłby pułapki, a na zimno też nie chciałam ich wypuszczać)..
..zawsze podobały mi się myszole, ale wątpiłam czy są tak przyjemnymi towarzyszami jak szczury - te dzikie jak się pewnie domyślacie - nie były (chciałam je wypuścić, nie oswajać, więc nawet ich nie dotykałam, prócz złapania)..
..powiedzcie mi, czy myszki są choć w połowie tak sympatyczne i jak nasze ulubione ogonki?
czasami po prostu brakuje kamieni
AniaP
Posty: 196
Rejestracja: pt gru 12, 2003 7:47 pm

Jeszcze trochę...

Post autor: AniaP »

Pewnie że są sympatyczne, kochaniutkie i towarzyskie. Przynajmniej mój Pan Mysz (możesz sobie o nim troszkę poczytać http://szczurek.magma-net.pl/Pan%20Mysz.htm i w temacie "Dla myszolubów i nie tylko" też parę słów o nim było) Inne myszole z tego co ich posiadacze piszą też są bardzo fajniutkie, naprawdę można się w myszkach zakochać.
Może są troszkę mniej rozumne :wink: niż szczurki, ale nadrabiają niewątpliwie urodą.
Moje szczurki na stronie http://szczurek.magma-net.pl/
Obrazek
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Jeszcze trochę...

Post autor: krwiopij »

przyznaje - myszki sa slooodkie... :P ja mialam myszki przez kilka lat... oj, wiele ich mialam, wiele... moze nie sa tak kontaktowa jak szczurki, ale i tak maja swoj nieodparty mysi urok... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Jeszcze trochę...

Post autor: Mycha »

Krwiopijko- wyjęłaś mi to z ust.
Szczurka na mysię bym nie zamieniła, ale mysia i tak wspaniała, piękna i kochana jest :)
Oczyszczam Gosik ze zwierząt :P
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Gosik
Posty: 414
Rejestracja: wt maja 04, 2004 8:21 pm

Jeszcze trochę...

Post autor: Gosik »

Bardzo mnie to cieszy, obecnie mam w pokoju 19 zyjątek plus dwa psy...A w takim razie poniedziałek sobie rezerwuję-tylko mi jeszcze kiedyś napisz o której godzinie przyjedziesz :D
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Jeszcze trochę...

Post autor: Mycha »

Jestem miło zaskoczona. Hodowczyni od której kupuję myszkę- Pani Ewa Turkowska znajduje się na pierwszym miejscu w spisie hodowców :) Może to niewiele znaczy, ale na pewno musi znać się na rzeczy :)
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Agata.
Posty: 199
Rejestracja: pt lip 30, 2004 7:10 pm

Jeszcze trochę...

Post autor: Agata. »

Ech.... Ja tez sie zakochalam w mychach... Moje dwie sa slodkie :) A co do Ani, to ja bym wziela to i to :) Kocham zwierzeta
"A droga dluga jest
niewiadomo, czy ma kres....."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”