PBKP czyli Pierwszy Bojowy Krolik Pancerny

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

PBKP czyli Pierwszy Bojowy Krolik Pancerny

Post autor: Beeata »

Lusia ma ponad 7 lat i jest kroliczyca .W okresie dojrzewania odwalilo jej totalnie i stala sie agresywna . Reke do klatki moze wlozyc tylko kamikadze albo inny osobnik z zapedami autodestrukcyjnymi .Jak ma dobry humor pozwoli sie laskawie poglaskac poza klatka.Do obicecia pazurow potrzeba przynajmniej 2 weterynarzy.Jeden z nia walczy a drugi w tym czasie robi maniciure .Nie sterylizowalam jej bo kiedys nie wiedzialam ,ze mogloby to pomoc a teraz to juz troszke jest zbyt wiekowa na to. Nie oddalam nikomu cholry bo jednak to moje "dziecko" a dziecko kocha sie nawet jak jest wredne :lol: Wystarczy spojrzec w jej oczy a ujrzy sie caly jej boski charakter he,he...:)
Obrazek
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

PBKP czyli Pierwszy Bojowy Krolik Pancerny

Post autor: lajla »

slicznego masz kroliiczka!! naprawde slodki ma pysio :D

podoba mi sie skrot PBKP :lol:


ps. no tak dzieci sie nie oddaje niewazne jakie by niebyly :)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

PBKP czyli Pierwszy Bojowy Krolik Pancerny

Post autor: Mycha »

[quote="lajla"]ps. no tak dzieci sie nie oddaje niewazne jakie by niebyly :)[/quote]
Chyba że czyjeś :lol: Nie chodzi mi o królika w tym momęcie :wink:
Lusia ma bardzo ładne ubarwienie- nie spotkałam się nigdy z takim królisiem :) Ale od razu widać że ma diabelski charakterek :wink:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
ania85
Posty: 989
Rejestracja: śr lip 07, 2004 4:20 pm

PBKP czyli Pierwszy Bojowy Krolik Pancerny

Post autor: ania85 »

fakt - ten charakterek w oczkach siedzi ;)
ale super króliczek - sama miałm kiedyś panienkę, ale ona podpadała chyba pod KŚCC --> Królikus Śpiącus Cały Czasus ;)
w serduszku:
*Stiuartka zm.18.03.2004r.

przy mnie:
*Mirabelka ur.1.05.2004r. (data umowna)
*Amfetaminka ur.1.06.2004r. (data umowna)
*Minka, Zuzia, Szara Mysz - z nami od października 2003r
... i już ze mną --> Iwo (ur.24.10.2003r.) :)
Gosik
Posty: 414
Rejestracja: wt maja 04, 2004 8:21 pm

PBKP czyli Pierwszy Bojowy Krolik Pancerny

Post autor: Gosik »

Zastanawiam sie od jakiegoś zcasu nad upnem króliczka, ale nie wiem jak wypadnie biedaczek w konfrontacji ze szczurami. Co prawda Tequilla na ziemie nie schodzi i mam nadzieję,że małe też nie będą...i ogóle jest nastawiona pokojowo do świata, ale słyszałam,że szczury mpga atakować króliki. Co o tym myślicie?

ps:Króliczka po prostu śliczna...a można się dowiedzieć jakiej rasy?
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

PBKP czyli Pierwszy Bojowy Krolik Pancerny

Post autor: krwiopij »

faktycznie, przesliczna krolisia... :D je tez mialam kroliczke... tez o wrednym charakterku (a jakze - z zoologika)... niestety tylko 4 lata... zaginela w pewne wakacje 3 lata temu... byla na dzialce na swoim wybiegu, a nastepnego ranka nie bylo po niej ani sladu... drapiezniki raczej wykluczamy, bo po dzialce biegaja moje psy, a sama nie miala jak uciec... magia... :( miala na imie trufka i tez byla sliczna...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

PBKP czyli Pierwszy Bojowy Krolik Pancerny

Post autor: Beeata »

Kupowana byla jako bezrasowy ,miniaturowy krolik.Byla malutka ,srebrna kuleczka.Wyrosla na wypasnego ,duzego krola...a raczej krolowa bo tak sie zachowuje . Jesli ktos ma ochote na krolisia to uprzedzam,ze jesli chodzi o gryzienie kabli krolik jest niezastapiony i niezmordowany .Chodzi jak sekator i kasuje okablowanie.Musza byc potezne zasieki !!:) Tapeta na wysokosci 1m.rowniez nalezy do niego .Idalny w tym wypadku na remonty,ladnie zdejmie tapetke ze sciany:)) Moj poprzedni szczur sp.paciorek ,od poczatku zamieszkal klatka w klatke z krolikiem .Nie probowalam ich zaprzyjazniac ze wzgledu na wredny charakter kroliczycy.Ale pozniej nie raz zdarzalo sie ,ze zetkneli sie nosem w nos i nie bylo zadnych afer.krotkie obwachanie i kazdy wracal do siebie .W kazdym razie gdy Paciorek umarl,krolik na jakies 2 miesiace wpadl w depresje.Widac bylo ze teskni jak diabli .tesknie spogladal ciagle w miejsce gdzie zawsze stala klatka paciorka a tamten chrobotal w niej sobie. Z wielka radoscia przywital ponad 1,5 roku temu parszywka ,ktory ...rzucil sie na Lusie chcac skasowac jej nos. Pierwszy raz widzialam szczura w natarciu:))) Na szczescie Luska ma refleks i nic sie nie stalo nikomu. Jesoooooo....ale wypracowanie napisalam!:)
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”