Seriale i inne odmóżdżacze :)

Polecane przez Was książki adresy stron WWW - o szczurzej i nie tylko tematyce.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Venice
Posty: 705
Rejestracja: pn cze 25, 2012 4:10 pm

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Venice »

Załóżmy ten temat o filmach, ponieważ tu się robi mały off. ;) A żeby nie robić off to napiszę tu jakie są ciekawe seriale. Przynajmniej jak ja uważam... ::)

-prawo Agaty
-pierwsza miłość
-moda na sukces
-przyjaciółki (zapowiada się niezły serial ;D)
-z archiwum x


Jest jeszcze Hotel 52, ale on nie za bardzo przypadł mi do gustu. ;/ Jeszcze fajnym serialem był serial Szpilki na Giewoncie i Przepis na życie (ponoć już go nie będą puszczać)... ;/
A za czasów mojego dzieciństwa (jestem dzieckiem, ale wtedy byłam mała i pamiętam co oglądał kuzyn ;) ) to "Świat według Bundych". Hehehe, szał ciał. :D
Ze mną: Edwin
Za TM: Tosia i Frania [*][/color][/b]
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: BlackRat »

Ooo Bundych uwielbiam do tej pory ;D (choć nadal nie rozumiem skąd ta nazwa polska :/)
A z czasów mojej podstawówki był uwielbiany przeze mnie "Sweet Valley High" ("Słodka Dolina") z bliźniaczkami Daniel oraz "Weird Science" czyli "Dziewczyna z komputera" z Vanessą Angel :)
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Venice
Posty: 705
Rejestracja: pn cze 25, 2012 4:10 pm

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Venice »

Heh, kiedy mam kiepski nastrój lub kiedy wstaję lewą nogą (dość często, bo jestem gderliwa) to włączam Bundych i od razu się humor poprawia. :P Kiedyś leciało to non-stop. Ale usunęli to z anteny zastępując (nie ukrywam) niektórymi banalnymi serialami... ;/
Ze mną: Edwin
Za TM: Tosia i Frania [*][/color][/b]
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: BlackRat »

Ależ "Bundy" lecą co dzień na Polsat Play ;]
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Venice
Posty: 705
Rejestracja: pn cze 25, 2012 4:10 pm

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Venice »

No tak... Ale niestety przez wiatr, a właściwie huragan (lekki, ale zawsze :P) coś tam zepsuł i teraz mam tylko TVP1, TVP2, Polsat, TVN itp... Chyba czas zaprosić specjalistę. :P Ale kiedy? ???
Ze mną: Edwin
Za TM: Tosia i Frania [*][/color][/b]
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Bandziornooo »

Załóżmy ten temat o filmach, ponieważ tu się robi mały off. ;) A żeby nie robić off to napiszę tu jakie są ciekawe seriale. Przynajmniej jak ja uważam... ::)

-prawo Agaty
-pierwsza miłość
-moda na sukces
Naprawdę oglądasz mode na sukces czy to żart? :)
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
Awatar użytkownika
ssylvusia
Posty: 983
Rejestracja: wt lis 14, 2006 10:02 am
Numer GG: 1989601
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: ssylvusia »

Jejku, ja to nie cierpię tych wszystkich polskich seriali, każdy z nich jest podobny do siebie, a fabuła po prostu zwala z nóg niekiedy... Pamiętam, jak była młoda i piękna (rany, kiedy to było ::) ) oglądałam Klan. CODZIENNIE. Jak tak teraz na to patrzę, to był dopiero wyczyn :D Tłumaczę sobie to tym, że były to początki jakiejkolwiek sensownej telewizji w Polsce, ale nie wiem, czy to dobra wymówka :P

Ostatnio z uporem maniaka oglądamy Katastrofy w Przestworzach, ale nie wiem, czy można to uznać za serial ::) W każdym bądź razie jesteśmy już na 5 sezonie i z każdym odcinkiem coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że żadna siła nie zmusi mnie do wejścia do samolotu ;D
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: BlackRat »

Ja nie cierpię polskich seriali (ani filmów, ani muzyki - Polacy dla mnie [w większości i obecnie] to beztalencia, a dialogi zwalają z nóg :/) pomijając stare, czyli:
"Wojna domowa", "Alternatywy", "Zmiennicy" i -choć to nie stare- "13 posterunek" ;D
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: BlackRat »

Aaaa zapomniałam:
pamięta ktoś "Seaquest" z pięknookim Jonathan'em Brandis'em (swoją drogą już nieżyjącym :( )?
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Venice
Posty: 705
Rejestracja: pn cze 25, 2012 4:10 pm

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Venice »

"13-posterunek" uwielbiam! :D Uważam że to jedna z najlepszych ról Cezarego Pazury. :)

Bandziornooo , oooojjj tam! :P Czasami obejrzę kiedy włączy się tv i leci... ::)

A co do polskich serialów, to powiem tak: niektóre odcinki wychodzą fajne i ciekawią, inne natomiast nie są warte obejrzenia. Ale niestety częściej spotykamy się z tą drugą wersją. :-\
Weźmy np. ten serial "reguły gry". O czym to nawet jest? Bo ja się gubię kiedy to oglądam. :-X
Ze mną: Edwin
Za TM: Tosia i Frania [*][/color][/b]
Awatar użytkownika
ssylvusia
Posty: 983
Rejestracja: wt lis 14, 2006 10:02 am
Numer GG: 1989601
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: ssylvusia »

Ja się wczoraj niechcący wkręciłam w jeden z odcinków Ojca Mateusza, czy jakoś tak to się nazywa :P Jakoś tak plątałam się po domu, sprzątałam śmierdzielkom, gotowałam obiad (wszystko jednocześnie) i mimochodem słuchałam, aż w końcu usiadłam, zapomniałam o wszystkim i obejrzałam do końca ;D Ale to są naprawdę wyjątkowe sytuacje. Z reguły, w porze kiedy lecą polskie tasiemce, przełączam kanał na Discovery, National Geographic, TLC lub kuchnię.tv (przy okazji polecam ten program, bo wiele pysznych przepisów pokazują i można się nauczyć ciekawych trików kuchennych ;) ).
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Bandziornooo »

ja bym obejrzała coś fajnego w stylu Housa, albo Dextera. Coś polecice?
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
Venice
Posty: 705
Rejestracja: pn cze 25, 2012 4:10 pm

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Venice »

Ja lubię oglądać "Housa". ;) A "Bananowy Doktor"?
Ze mną: Edwin
Za TM: Tosia i Frania [*][/color][/b]
Awatar użytkownika
ssylvusia
Posty: 983
Rejestracja: wt lis 14, 2006 10:02 am
Numer GG: 1989601
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: ssylvusia »

Bandziornooo pisze:ja bym obejrzała coś fajnego w stylu Housa, albo Dextera. Coś polecice?
Bandziornooo, "Hoży doktorzy" ;D ;D ;D
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: BlackRat »

Bandziornooo pisze:ja bym obejrzała coś fajnego w stylu Housa, albo Dextera. Coś polecice?
"The Finder" niestety tylko jeden sezon - ciekawa fabuła + zabawa ;)
"Life" jak wyżej ;D
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Książki i Linki”