ZABAWKI Z FUTERKIEM? lepszy plastik?

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

ZABAWKI Z FUTERKIEM? lepszy plastik?

Post autor: kinia87 »

Sluchajcie, kompletuje zestaw do mojej klatki dla 2 panienek;)
no i wymarzyla mi sie kolorystyka braz+niebieski...

pokaze Wam, co zamierzam kupic:

KLATKA - juz kupiona, pietra beda wyjete, bedzie wstawione tylko 1, w polowie mniej wiecej
Obrazek


II PIETRO:

TUNEL - NORKA :)
Obrazek


KOSZYK (tylko bedzie wiekszy)
Obrazek


DRABINKA+DODATKI (juz kupiona)
Obrazek


I PIETRO
MISECZKI - jedna brazowa druga niebieska, albo 2 niebieskie
Obrazek


ŚCIANKA WSPINACZKOWA
Obrazek

HAMAK:
Obrazek


LEGOWISKO
tu mam problem, albo bedzie taki zestaw:

Obrazek

albo same schodki z powyzszego zestawu, jako polki, a za domek bedzie robilo to:

Obrazek

tylko teraz...wlasnie... wszystko jest polarkowo-futerkowe, powiedzcie mi drodzy doswiadczeni, czy Wasze szczury leja w hamaki, legowiska itd? jesli sa one materialowe/pluszowe?
W koncu jak na ich inteligencje, nie powinny tego robic...
help help help!
myslalam o polkach
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: ZABAWKI Z FUTERKIEM? lepszy plastik?

Post autor: kinia87 »

cos mi urwalo;)
myslalam o polkach plastikowych z ferplasta, ale one beda za duze niestety. Macie namiary na inne polki plastikowe?
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
lola900
Posty: 235
Rejestracja: wt sty 19, 2010 6:21 pm

Re: ZABAWKI Z FUTERKIEM? lepszy plastik?

Post autor: lola900 »

Pewnie że sikają na wszystkie hamaki, legowiska itp. Przynajmniej moje ;)
Ale to chyba nie problem co dwa dni wrzucić je do pralki?
PS. Ten drapak (?) zmieści Ci się do klatki, czy raczej ja źle zrozumiałam i będzie on stał na wybiegu?
Zara, Roxi, Maja, -czyli moje maleństwa ♥♥♥
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: ZABAWKI Z FUTERKIEM? lepszy plastik?

Post autor: kinia87 »

drapak nie jest taki duzy;) 28x26x20 ;]
ma byc w klatce. Ale teraz zaczynam miec obawy...
Chyba wyposaze sie w podwojna ilosc hamakow i tuneli, jak jeden pojdzie do prania, to bedzie drugi zastepczo...
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: ZABAWKI Z FUTERKIEM? lepszy plastik?

Post autor: Paul_Julian »

A nawet w potrójną :) Hamaki mozesz robić z rekawów starej bluzy, a przodu bluzy z kapturem , albo kupić na forum na bazarku-taniej niż w sklepie.
Szczurki leją na wszystko. A najchetniej pod siebie , i potem siedzą w marynacie ::)
Wez tez pod uwagę , ze szczurki to niszczyciele (a przynajmniej wiekszosc) , więc zaraz wszystko obgryzą.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: ZABAWKI Z FUTERKIEM? lepszy plastik?

Post autor: zuzka-buzka »

PJ - dokładnie. Ja nie polecam niczego futerkowego drogiego. Jak znajdziesz coś b. tanio, to kup, ale takich droższych nie ma sensu. Szczury zeżrą. Albo tak obsikają, że tego nie będzie się dało wymyć. Za dużo pluszu... Po 2 nockach będzie ci strasznie śmierdzieć. Ja robiłam ze zwykłego swetra ;) takich co przedstawiłaś naprawdę żal. :P Niszczycielskie szczury wszystko zepsują. ;) Ale postąpisz jak uważasz. Mogłabym Cię prosić o link do drapaka?
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: ZABAWKI Z FUTERKIEM? lepszy plastik?

Post autor: merch »

drapak mozesz kupic tylko do korzystania na wybiegu, chyba ze trafia ci sie porzadne to wstawisz do klatki co jakic czas mozna troche bo przeprac piana czy czyms i zpsikac home freshem, urin offem czy innym preparatem spcjalistycznym odsmradzajacym
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: ZABAWKI Z FUTERKIEM? lepszy plastik?

Post autor: zuzka-buzka »

merch pisze:odsmradzajacym
Leżę i kwiczę. ;D
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: ZABAWKI Z FUTERKIEM? lepszy plastik?

Post autor: kinia87 »

powiem Wam, ze juz calkiem zmienilam koncepcje:P i bedzie glownie plastik. Z rzeczy miekkich tylko hamak...
jelsi chodzi o drapak jest dostepny na animalia.pl w dziale dla fretek, zaraz podrzuce link.
Tymczasem chcialam Was o cos zapytac, otoz zamierzalam sie z kupnem 2 polek ferplast (38x38), natomiast zajma mi sporo miejsca, moja klatka nie jest jakas strasznie wielka 70x60x40... no i wlasnie, czy sa tez mniejsze polki ferplast? albo macie moze namiary na jakies polki plastikowe, tez takie narozne jak z ferplasta, wymiary 25x25 max?
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: ZABAWKI Z FUTERKIEM? lepszy plastik?

Post autor: kinia87 »

link do drapaka
http://animalia.pl/produkt,13950,178,Zo ... _Cave.html

ale zobaczcie na to cudo!!!!
Obrazek
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: ZABAWKI Z FUTERKIEM? lepszy plastik?

Post autor: zuzka-buzka »

Niestety nie ma innych wymiarów, są tylko jedne ferpastówki. Mówię Ci od razu, że jeżeli masz szer. 40cm to Ci się zmieszczą ;) Dzięki za link do drapaka. I rzeczywiście - fajne cudeńko ;)
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZABAWKI Z FUTERKIEM? lepszy plastik?

Post autor: Hanka&Medyk »

Możesz też kupić linę jutową/konopną na Allegro - nie są drogie, kupuje się je na metry, a przy dużej średnicy mogą służyć jako "pomosty" albo do wspinaczki :) Z gotowych akcesoriów naprawdę żal kupować cokolwiek droższego, bo zostanie obgryzione w trymiga.
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: ZABAWKI Z FUTERKIEM? lepszy plastik?

Post autor: zuzka-buzka »

Tego fretkowego placyku bym nawet za 50zł nie kupiła. ;) A kosztuje 105... xd poryło ich...
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: ZABAWKI Z FUTERKIEM? lepszy plastik?

Post autor: WildHeart »

moje szczury kochaja obgryzac sznurki od hamakow, dlatego teraz zaczelam szyc takie ktore maja takie dluuugie rogi a mini sznurki na koncach i tylko bezposrednio przy pretach i juz mi tak nie niszcza ;) co do polek plastikowych w klatkach o szer. 40cm swietnie sprawdzaja sie tacki plastikowe ( takie kuchenne ) albo koszyczki, w carrefour mozna kupic takie wielkosci a4 z w miare nie wysokim brzegiem :)

moja klatka
http://img530.imageshack.us/i/klatkae.jpg/

na gorze klatka ma szer. 40 i sa w niej te koszyczki o ktorych pisze, a ta dolna czesc ma ~45 i jest w niej tacka, w tacce bardzo latwo wycielam rowki na te pionowe prety, mysle ze jakby wyciac głębsze to mozna zamocowac w 40tce :)
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: ZABAWKI Z FUTERKIEM? lepszy plastik?

Post autor: kinia87 »

ja wlasnie dzis zakupilam te koszyczki sztuk 2, tylko wydaje mi sie, ze wlasnie za wysokie cholera:/ 9,5cm wysokosci... nie za wysokie?
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”