Miot -D- Rattie's Love

Hmmm... temat mówi wszystko. :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Miot -D- Rattie's Love

Post autor: szczurzyca. »

co u przyszłych rodziców (mam nadzieję), Sardinki i Dżudżu? ;)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Miot -D- Rattie's Love

Post autor: Justka1 »

Najprawdopodobniej mamy ciążę ;D Waga z dziś 357g ,apetyt ogromny,zachowanie zmieniło się.Ona chyba woli już być sama,bo od początku ciąży maltretuje często Oycię. Zaokrągliła się trochę :)
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Miot -D- Rattie's Love

Post autor: szczurzyca. »

juupii! ;D matko, ale się cieszę! trzymam kciuki, żeby nie udawała.. ::)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Miot -D- Rattie's Love

Post autor: Jessica »

trzymamy kciuki za przyszłą mamusię, oby się udało ::)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Miot -D- Rattie's Love

Post autor: Justka1 »

Dzisiejsza waga to 362g,samiczka ważona jest przed jedzonkiem podanym dodatkowo ;) Wczoraj zrobiłam kilka zdjęć :)
Obrazek Obrazek
Tatuś Dżudżu
Obrazek

Jeżeli ktoś z Was ma pytania odnośnie warunków w jakich trzymam szczury,karmy jaką karmię oraz całej reszty ,proszę śmiało pytać ;)
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Miot -D- Rattie's Love

Post autor: Justka1 »

Przyszła mamuśka wazy 378g i ma już brzuchol ;) Zrobiła się bardziej łagodna wobec mnie i bardziej lgnie do człowieka ;)
Awatar użytkownika
bańka
Posty: 2
Rejestracja: wt lut 01, 2011 5:20 pm

Re: Miot -D- Rattie's Love

Post autor: bańka »

To pozostaje teraz trzymać kciuki za udany poród i zdrowe maluszki, i oby była tam gdzieś moja dziewczynka :)
moje :
szczury - Hera , Hestia ,Hebe
koty - Hades & Hermes
psy - Afrodyta , Atena , Adrasteja
myszy - Eos & Eris

Fuzza fuzza ! Królestwo za fuzza <3
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Miot -D- Rattie's Love

Post autor: Izabela »

To termin za jakiś tydzień, tak?

Życzę udanego miotu :)
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Miot -D- Rattie's Love

Post autor: Justka1 »

Izabela pisze:To termin za jakiś tydzień, tak?

Życzę udanego miotu :)
Witaj Izabelo :) Termin porodu od przyszłego poniedziałku czyli 7.02 ;) Brzusio panienki już spory ,jest widoczny oraz sama ona pokłada się w różnych pozycjach,najczęściej na boku :) Ciężej już jej dlatego też od godziny jest już całkiem sama,bez koleżanki ;)
Apetyt bardzo dopisuje,kilka razy w ciągu dnia dogadzam jej samymi pysznościami :)
Nie zapominając o przyszłym tacie chcę napisać,że jego charakter zmienia się bardzo pozytywnie.Jest najradośniejszym szczurem-samcem jakiego kiedykolwiek znałam ^^ Jest fantastyczny,odrobinę niezależny ale lubi bardzo przebywać na człowieku,z człowiekiem i obok człowieka .Nie przejawia agresji wobec innych samców,oczywiście nie sprawdzałam jak wobec obcego samca ale czasem Aarwin wisi na ich klatce i nie dzieje się nic :) Rokuje bardzo dobrze pod względem charakteru i mam wielką nadzieję,że maluchy odziedziczą najwięcej cech charakteru po tacie "kosmicie" ;D :D W ogóle on ma wyraz pysia kreta i robi miny jak piesek preriowy więc jest mieszanką samych cudaków ^__^ Lubi robić wyskoki na plecy i szyję oczywiście ludzką ;)
Przyszła mamusia za to zrobiła się bardziej potulna,przytulaśna ale wiadomo w jakim jest stanie ;)
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Miot -D- Rattie's Love

Post autor: szczurzyca. »

no to trzymamy kciuki za mamusię ;) a możesz podać listę "chętnych" na maluszki? :)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Miot -D- Rattie's Love

Post autor: Justka1 »

szczurzyca. pisze:no to trzymamy kciuki za mamusię ;) a możesz podać listę "chętnych" na maluszki? :)
Nie mogę ;D ,bo nie każda osoba życzy sobie jeszcze przed czasem ujawniania ;)
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Miot -D- Rattie's Love

Post autor: szczurzyca. »

ach, no niech ja te osoby dorwę! ;) ;D
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Miot -D- Rattie's Love

Post autor: Justka1 »

Zdjęcia już nie takiej szczupłej Sardi :)
Obrazek Obrazek

Jeszcze tylko kilka dni...a ja już siedzę i zagryzam paznokcie.Ostatni raz babcią zostałam 2,5 roku temu.Patrzę na Sardi jakie ilości jedzenia ona może pochłonąć i niedowierzam.Je bardzo dużo,tak dużo,że wygląda jak balon.Muszę zacząć myśleć nad imionami dla maluchów,bo nawet nad tym nie zastanawiałam się jeszcze.
Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: Miot -D- Rattie's Love

Post autor: WildHeart »

trzymam kciuki! :) i czekam na mojego maluszka ^^
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Miot -D- Rattie's Love

Post autor: szczurzyca. »

ja też czekam, trzymam kciuki. oby Sardi była dzielną mamą i urodziła mnóstwo zdrowych klusek ;)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmnażanie”