Nasza Merch odeszła...

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Amusia
Posty: 414
Rejestracja: ndz sty 01, 2006 1:40 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: Amusia »

jestem w szoku!! nie wiem co powiedziec, to ogromna tragedia. TO NA PRAWDE BYŁA SZCZURZA BOGINII nikt nie miał tak wspaniałego podejścia jak ona.. OJOJOJOJ.. boziu boziu
Amusia
Posty: 414
Rejestracja: ndz sty 01, 2006 1:40 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: Amusia »

apopto szczurzyca zupełnie nie wiem o co ci chodzi a nie o to teraz chodzi by gdybać. szkoda ze nie zobaczylam wczesniej wiaodmości.. straszne
Awatar użytkownika
Wiedzima
Posty: 60
Rejestracja: śr gru 08, 2010 7:00 pm
Lokalizacja: Sulejówek/Warszawa

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: Wiedzima »

Przeczytałam na forum wiele postów napisanych przez Merch, z których wyłonił się obraz osoby budzącej szacunek, o ogromnej wiedzy i miłości dla szczurków.. i mimo że nie było mi dane poznać Jej osobiście, czuję, że znam choć Jej cząstkę. Bardzo mi przykro, że odeszła taka osoba. Szczerze współczuję rodzinie i bliskim.. jednak wierzę, że teraz jest w lepszym świecie, gdzie nie cierpi i jest szczęśliwa.
Awatar użytkownika
Olcia5550
Posty: 127
Rejestracja: pn kwie 19, 2010 9:03 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: Olcia5550 »

Po długiej nieobecności na forum nie wiedziałam co sie na forum dzieje. Gdy weszłam zdziwiłam się ta czernią panująca na logo forum. Szukałam, szkałam i znalazłam......... niestety bardzo przykrą wiadomość :'( :( Nadal w to nie wierze i jest mi bardzo smutno mimo że nie znałam jej osobiście :'(
2 myszory pysia i Misia oraz Fender
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: Paul_Julian »

Kto będzie na pogrzebie - pożegnajcie od nas Merch, i podziękujcie za wszystko ...
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: StasiMalgosia »

Gośka będzie
Obrazek
Awatar użytkownika
Chyna
Posty: 600
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 7:03 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: Chyna »

............................
Obrazek
Filipek [`], Kuodzio Synek M.[`], Oli [`], Frankie [`], Tobiasz[`], Noel[`], Lijam[`], Adrian[`], Robert[`], Artur[`], Gem[`], James[`], Chris ['], Alan ['], Nicky, Lennon, Paul, George
Opaki
Awatar użytkownika
wuwuna
Posty: 154
Rejestracja: wt cze 17, 2008 2:56 pm

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: wuwuna »

Do tej pory moje skojarzenie ze środowiskiem szczurzym tyczyły się jednego.
Szczurze życie jest takie kruche....jeden wypadek...jedna chwila i szczurka nie ma. Bardzo delikatne stworzonka....
Ale po tym jak się dowiedziałam o śmierci Merch...nie mam słów nawet...Beznadziejny czas...

Żegnaj Merch (*)

Wszystko jest takie ulotne, jeszcze na jesieni widziałyśmy się... :'( kilka razy w lecznicy...ech
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: Dorotka96 »

Nie mogę uwierzyć, nie wiem, co powiedzieć... Tak sporadycznie zaglądam ostatnio na forum i zastaję takie makabryczne nowiny...

Merch, bądź szczęśliwa, nie zapomnimy Cię nigdy... :'( [*]
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
Awatar użytkownika
Chyna
Posty: 600
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 7:03 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: Chyna »

Tak, ten czas jest "beznadziejny".

Niestety i u mnie koniec 2010 i początek 2011 to "czarny" czas. Nie wiem czemu tak jest. I oby teraz już wszystko się odwróciło ku lepszemu. Życzę Wam tego.
Obrazek
Filipek [`], Kuodzio Synek M.[`], Oli [`], Frankie [`], Tobiasz[`], Noel[`], Lijam[`], Adrian[`], Robert[`], Artur[`], Gem[`], James[`], Chris ['], Alan ['], Nicky, Lennon, Paul, George
Opaki
dell610
Posty: 53
Rejestracja: pn gru 14, 2009 5:40 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: dell610 »

Po dłuższej przerwie weszłam dziś na forum. Mimo, iż nie znałam Merch nie rza czytałam jej posty, aby zdobyć trochę wiedzy i znależć odpowiedź na gnębiące mnie pytania. Przykro, że zajrzałam tak późno.

Wyrazy współczucia dla rodziny [*]

Dobrzy ludzie zawsze odchodzą szybciej choć to takie niesprawiedliwe...
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: Izabela »

No więc pożegnaliśmy naszą Merch dzisiaj o 13. Pogrzeb miała w moim odczuciu piękny(jeśli w ogóle można tak powiedzieć o tego typu uroczystości) i wzruszający. Rozwalił mnie zupełnie, co chwila zalewałam się łzami, chociaż obiecywałam sobie, że nie będę płakać. Ale się nie dało. Wieniec Margo zamówiła śliczny, okazały, z fioletowymi irysami i białymi różami - z napisem, który powodował u mnie morze łez za każdym razem, gdy na niego popatrzyłam. Kondolencje przekazałam, chociaż więcej było uścisków i przytulań, niż słów -nic mądrego nie potrafiłam z siebie wykrzesać.

Do widzenia, Basiu
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
Chyna
Posty: 600
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 7:03 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: Chyna »

Dziękujemy, Izabelo...
Obrazek
Filipek [`], Kuodzio Synek M.[`], Oli [`], Frankie [`], Tobiasz[`], Noel[`], Lijam[`], Adrian[`], Robert[`], Artur[`], Gem[`], James[`], Chris ['], Alan ['], Nicky, Lennon, Paul, George
Opaki
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: pariscope »

Izabela pisze: więcej było uścisków i przytulań, niż słów -nic mądrego nie potrafiłam z siebie wykrzesać.

Bo też chyba nikt nie oczekiwał mądrych słów w takiej chwili...
Jesteśmy z Wami :'(
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
Alessa
Posty: 146
Rejestracja: wt mar 03, 2009 11:45 pm
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: Alessa »

O jezu nie zauważyłam wstążki,wchodze na watek merch...ścieło mnie z nóg,niedowierzam...Teraz patrzy z góry, ze swoimi szczurasami na ramieniu i uśmiecha się wiedząc ilu ludzi ją tu podziwiało,kochało..[*]Swieć Panie nad Jej Duszą
Ze mną - wspomnienia
Za TM Sherlock[*], Wathson[*],Roland[*], Edek[*], Filip[*], Zuza[*] Lola [*]. .. Bazyl[*]...Fibi[*] Cleo[*] oraz Agrest - moje kochane słoneczka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”