Kupię / Przygarnę

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

KolBa
Posty: 37
Rejestracja: pt lut 19, 2010 9:41 pm
Lokalizacja: Będzin

Kupię / Przygarnę

Post autor: KolBa »

Kupię lub przygarnę 2-kę lub więcej szczurów (chłopców). Najlepiej z okolic Częstochowy , Zawiercia , Sosnowca i Dąbrowy Górniczej.... Maleństwa lub dorosłe szczury, wszystkie mile widziane. tel. 692206344 :D
Obrazek
[*] Alekej [*] Rodi [*] Dzikus (Putin) [*] Maleństwo (Songo)[*] Bentley
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kupię / Przygarnę

Post autor: StasiMalgosia »

KolBa napisz coś jeszcze o sobie swoich zwierzakach, jaką masz klatkę jak daleko masz do dobrego weta itp to uatrakcyjni cię jako potęclajnego kandydata do adopcji.

Z oddawanie szczurów to trochę jak z oddawaniem dzieci do adopcji ten co oddaje szuka jak najlepszego domku i jak najwięcej informacji o tym który może dać nowy dom jego dzeciom choć mają ogony :P
Obrazek
KolBa
Posty: 37
Rejestracja: pt lut 19, 2010 9:41 pm
Lokalizacja: Będzin

Re: Kupię / Przygarnę

Post autor: KolBa »

Ok. Dzięki.
Obrazek
[*] Alekej [*] Rodi [*] Dzikus (Putin) [*] Maleństwo (Songo)[*] Bentley
KolBa
Posty: 37
Rejestracja: pt lut 19, 2010 9:41 pm
Lokalizacja: Będzin

Re: Kupię / Przygarnę

Post autor: KolBa »

KolBa pisze:Kupię lub przygarnę 2-kę lub więcej szczurów (chłopców). Najlepiej z okolic Częstochowy , Zawiercia , Sosnowca i Dąbrowy Górniczej.... Maleństwa lub dorosłe szczury, wszystkie mile widziane. tel. 692206344 :D Posiadam dużą klatkę o wymiarach 60x40 z piętrem (zamieszkują ją 3 szczury z czego jeden ma 5 miesięcy) do tego akwarium w którym szczury nie przebywają często. W klatce przeważnie bywa wyłożony żwirek / siano / trociny czasem zwykłe gazety. Szczury dostają własne akcesoria (tj.miseczka na jedzenie ,pitnik, i własny domek* (*w zależności czy szczur lubi nim spać)). Aktualnie mieszkam na terenie sosnowca weterynarz ulicę dalej "AnimalVet" Jeśli chodzi o odbiór osobisty mogę pokazać warunki , klatki oraz swoje szczury. Karmię szczury wdłg proporcji 50/50 (sucha karma , warzywa owoce mięso) . Chętnych zapraszam.
Obrazek
[*] Alekej [*] Rodi [*] Dzikus (Putin) [*] Maleństwo (Songo)[*] Bentley
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kupię / Przygarnę

Post autor: Ogoniasta »

KolBa pisze:
KolBa pisze:Posiadam dużą klatkę o wymiarach 60x40 z piętrem (zamieszkują ją 3 szczury z czego jeden ma 5 miesięcy) do tego akwarium w którym szczury nie przebywają często. W klatce przeważnie bywa wyłożony żwirek / siano / trociny czasem zwykłe gazety. Szczury dostają własne akcesoria (tj.miseczka na jedzenie ,pitnik, i własny domek* (*w zależności czy szczur lubi nim spać)). Aktualnie mieszkam na terenie sosnowca weterynarz ulicę dalej "AnimalVet" Jeśli chodzi o odbiór osobisty mogę pokazać warunki , klatki oraz swoje szczury. Karmię szczury wdłg proporcji 50/50 (sucha karma , warzywa owoce mięso) . Chętnych zapraszam.
A trzeci wymiar klatki??
Klatka na 3 szczury to minimum 80x60x40. Na 5 potrzeba już ok 80x80x50.
Ze ściółek najlepszy jest żwirek. Trociny i siano mogą uczulać. Gazety są zdecydowanie nieodpowiednie. Farba drukarska, która się na nich znajduje jest trująca.

Przeglądaj ogłoszenia Oddam/Sprzedam..tam najszybciej znajdziesz zwierzaki dla siebie.
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: Kupię / Przygarnę

Post autor: jordan »

I ty masz dziewczyny czy facetów w końcu ?
Obrazek
KolBa
Posty: 37
Rejestracja: pt lut 19, 2010 9:41 pm
Lokalizacja: Będzin

Re: Kupię / Przygarnę

Post autor: KolBa »

jordan pisze:I ty masz dziewczyny czy facetów w końcu ?
Chciałam wziąć dziewczynki (2) ale zmieniłam zdanie a tak to mam 3 chłopaków , w podpisie są ich imiona więc jak się umie czytać to powinno się domyśleć. Nie masz do sprzedania szczurków więc tu nie pisz ok ? żegnam

ortografia.jordan
Obrazek
[*] Alekej [*] Rodi [*] Dzikus (Putin) [*] Maleństwo (Songo)[*] Bentley
KolBa
Posty: 37
Rejestracja: pt lut 19, 2010 9:41 pm
Lokalizacja: Będzin

Re: Kupię / Przygarnę

Post autor: KolBa »

Ogoniasta pisze: A trzeci wymiar klatki??
Klatka na 3 szczury to minimum 80x60x40. Na 5 potrzeba już ok 80x80x50.
Ze ściółek najlepszy jest żwirek. Trociny i siano mogą uczulać. Gazety są zdecydowanie nieodpowiednie. Farba drukarska, która się na nich znajduje jest trująca.

Przeglądaj ogłoszenia Oddam/Sprzedam..tam najszybciej znajdziesz zwierzaki dla siebie.

Mój królik ma 0d 4 lat gazety - żyje
moje szczury mają gazety - żyją
ONE TEGO NIE JEDZĄ TYLKO MAJĄ WYPCHANE DOMKI !

na co Ci jest potrzebna wysokość klatki ??

boże ogarnijcie się !!!



I błagam nie macie nic do zaoferowania to nie piszcie !!!
Obrazek
[*] Alekej [*] Rodi [*] Dzikus (Putin) [*] Maleństwo (Songo)[*] Bentley
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: Kupię / Przygarnę

Post autor: jordan »

Swoim zachowaniem tylko sobie pogarszasz.
Obrazek
KolBa
Posty: 37
Rejestracja: pt lut 19, 2010 9:41 pm
Lokalizacja: Będzin

Re: Kupię / Przygarnę

Post autor: KolBa »

Jordan niby w jaki sposób ?? To TY byłeś dla mnie nie miły ja tylko się broniłam ... a jak chcesz dalej sobie ze mnie drwić to zapraszam do Sosnowca , będziesz miał okazję powiedzieć co o mnie myślisz ... ale nie na forum publicznym okey ? ;/
Obrazek
[*] Alekej [*] Rodi [*] Dzikus (Putin) [*] Maleństwo (Songo)[*] Bentley
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kupię / Przygarnę

Post autor: StasiMalgosia »

KolBa
jak już pisałem ludzie oddają szczurki w miłe ręce czytaj uprzejmne wszyscy tu chcą ci pomuc dlatego dają rady.

Co do gazet farba jest z ołowiem leżac na niej szczurek królik wchłania ołów to może prowadzić do nowotworów

Trzeci wymiar dla szczura jest bardzo ważny wspina się skacze itp

Na serio ludzie na forum nie chcą na ciebie krzyczeć każdy z nas na początku popełniał błędy dlatego też przestrzegamy innych przed popełnianiem ich dalej
Obrazek
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: Kupię / Przygarnę

Post autor: jordan »

w taki sposób ze jak Ci Ogoniasta zadała pytanie to odpowiedz jaka wysoka jest twoja klatka... a Twoje zaproszenia mnie nie interesują.
Obrazek
KolBa
Posty: 37
Rejestracja: pt lut 19, 2010 9:41 pm
Lokalizacja: Będzin

Re: Kupię / Przygarnę

Post autor: KolBa »

Jeśli chodzi o akwarium to mam po rybkach akwarium o wymiarach 80 x 35 x 40 cm chyba o ile dobrze pamiętam. Pozatym Napisałam kto chce może mnie odwiedzić i obejrzeć to co posiadam dla szczurasów, dla mnie to nie jest problem :) Klatka jest 2 piętrowa tzn. parter ze ściółką i dwa doczepiane piętra klataka jest naprawdę duża 3 wymiar to 90
Obrazek
[*] Alekej [*] Rodi [*] Dzikus (Putin) [*] Maleństwo (Songo)[*] Bentley
KolBa
Posty: 37
Rejestracja: pt lut 19, 2010 9:41 pm
Lokalizacja: Będzin

Re: Kupię / Przygarnę

Post autor: KolBa »

mam jeszcze dwie małe klatki transportowe jeśli chodzi o wizyty u lekarza (klatki zwykłe prętowe) i transportówkę plastikowąz wywietrznikiem u góry.
Obrazek
[*] Alekej [*] Rodi [*] Dzikus (Putin) [*] Maleństwo (Songo)[*] Bentley
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Kupię / Przygarnę

Post autor: zuzka-buzka »

Klatka trochę maława na 5 szczurasków.
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”