Narazie tylko jedna

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Celina
Posty: 245
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:42 am
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Narazie tylko jedna

Post autor: Celina »

Poza moim szczurkiem mam również myszkę. Ma na imię Gumka. W piątek kupię sobie jeszcze 2 myszunie- Agrafkę i Spinkę. Nie będę więcej opisywać mojego maleństwa ponieważ dziś go kupiłam i za dużo jeszcze o nim nie wiem. :)
________________________________
Pozdrawiamy:
ja-Celina
szczurek-Nunek
myszka-Gumka
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli                           
Obrazek
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

Narazie tylko jedna

Post autor: Krówka. »

Gratuluję!!!
Tylko uwazaj na samiczki,kotre okazuja sie samcami, jesli nie chcesz miec za 3 tyg. 30 myszek w domu
Celina
Posty: 245
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:42 am
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Narazie tylko jedna

Post autor: Celina »

Dzięki! Nie ma obawy. Przemyślałam to i owo i uznałam, że tylko jedna myszka mi wystarczy. Po za tym te dwie drugie byłyby z innego miotu i nie miałabym pewności czy się polubią. A jej na pewno smutno samej nie jest, bo w zoologicznym sporo czasu była sama. Widzę, że jest zadowolona z nowych zabawek. W sklepie nie miała żadnych. Gumka jest biało-czarna. Na środku jej białego brzuszka jest czarna kropeczka. Naprawdę śmiesznie to wygląda. A tak wogule to ona sama jest śmieszna!!!
_________________________________
Pozdrawiamy:
ja-Celina
szczurek-Nunek
myszka-Gumka
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli                           
Obrazek
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Narazie tylko jedna

Post autor: krwiopij »

oj. myszki (szczegolnie samiczki) powinny byc trzymane przynajmniej parami... nie maja tak dobrego kontaktu z ludzmi, zeby mogly uwazac ich za swoje stado, wiec towarzystwo innych myszek jest im bardzo potrzebne...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Celina
Posty: 245
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:42 am
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Narazie tylko jedna

Post autor: Celina »

Jeśli tak uważasz zastanowię się jeszcze czy nie dokupić dla niej koleżanki. Ale czy się polubią............
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli                           
Obrazek
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Narazie tylko jedna

Post autor: krwiopij »

w zasadzie to niewiele wiem o myszkach... :roll: mysle, ze poki jest mloda, nie powinno byc problemow... wazne tylko, zebys polaczyla je na nautralnym terenie... pamietam, ze ja nie mialam zadnych problemow...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ania85
Posty: 989
Rejestracja: śr lip 07, 2004 4:20 pm

Narazie tylko jedna

Post autor: ania85 »

moja koleżanka miała 4 samczyki w jednym akwarium - myszki chińskie (bądź japońskie ;)) - nie pamiętam zbyt dobrze ;)
no i wszystkie były z jednaego miotu, ale coś chyba poszło nie tak, bo najstarszy chłopak - Hamtaro - zagryzł pozostałą trójkę, nawet nie zagryzł - on je po prostu zjadł :?
dlatego na chwilę obecną trochę zraziłam się do myszek - jakoś bałabym się je łączyć...
w serduszku:
*Stiuartka zm.18.03.2004r.

przy mnie:
*Mirabelka ur.1.05.2004r. (data umowna)
*Amfetaminka ur.1.06.2004r. (data umowna)
*Minka, Zuzia, Szara Mysz - z nami od października 2003r
... i już ze mną --> Iwo (ur.24.10.2003r.) :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Narazie tylko jedna

Post autor: krwiopij »

samczyki bywaja agresywne wobec inntch samcow... samiczki sa bardzo spoleczne...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Celina
Posty: 245
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:42 am
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Narazie tylko jedna

Post autor: Celina »

Ale jak ja tak włańciwie mam je połączyć w naturalnym terenie?
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli                           
Obrazek
ania85
Posty: 989
Rejestracja: śr lip 07, 2004 4:20 pm

Narazie tylko jedna

Post autor: ania85 »

np w wannie ;) albo na łóżku
po prostu w miejscu, które nie przesiąklo jeszcze zapachem Gumki :)
w serduszku:
*Stiuartka zm.18.03.2004r.

przy mnie:
*Mirabelka ur.1.05.2004r. (data umowna)
*Amfetaminka ur.1.06.2004r. (data umowna)
*Minka, Zuzia, Szara Mysz - z nami od października 2003r
... i już ze mną --> Iwo (ur.24.10.2003r.) :)
Celina
Posty: 245
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:42 am
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Narazie tylko jedna

Post autor: Celina »

Dzięki-chyba jednak kupię jej tą przyjaciółeczkę.
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli                           
Obrazek
Ginger
Posty: 81
Rejestracja: ndz wrz 14, 2003 8:59 pm

Narazie tylko jedna

Post autor: Ginger »

U mnie mychy są w dwóch typach: miśki i eleganciki. Samców tych pierwszych zawsze udawało się połączyć, mówie u miotowych. Zajmują się generalnie tylko jedzeniem spaniem (oczywiście razem) i czyszczeniem nawzajem sobie futerka.U tych drugich zawsze trafiał się jeden zbulwersowany i nie zadowolony, który chce podporządkować innych. A samiczki prędzej czy poźniej da sie połączyć. Mówie na swoim przykładzie, mam teraz z maluchami 22 myszki.
Hodowla Myszy Rasowych - DYNAMIMAUS
http://dynamimaus.w.interia.pl
Celina
Posty: 245
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:42 am
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Narazie tylko jedna

Post autor: Celina »

Spora gromadka. Gratulję. Dziękuję wszystkim za rady idę po południu kupić jeszcze jedną myszkę.
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli                           
Obrazek
Agata.
Posty: 199
Rejestracja: pt lip 30, 2004 7:10 pm

Narazie tylko jedna

Post autor: Agata. »

Jezeli chcesz je polaczyc, to tak jak pisano wczesniej, na lozku czy na biurku ;) ... Mozesz tez przelozyc ta myszke co masz do innego pojemnika, klatke dokladnie umyc, wlozyc nowa(e) i pozostawic ja(e) na jakies pol h same, a dopiero po uplywie tego czasu wlozyc stara myszke... Wiesz, taki sposob znam, bo sama od razu kupowalam moje myszki razem z jednego miotu, wiec problemu nie bylo ;)

Powodzenia
"A droga dluga jest
niewiadomo, czy ma kres....."
Celina
Posty: 245
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:42 am
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Narazie tylko jedna

Post autor: Celina »

Dziękuję.Tak zrobię.
_________________
Pozdrawiamy:
ja-Celina
szczurek-Nunek
myszka-Gumka
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli                           
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”