Pielegnacja : czesanie.

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
milolosiu
Posty: 125
Rejestracja: pn cze 19, 2006 9:38 am
Kontakt:

Czesanie ściura ?

Post autor: milolosiu »

a ja czesałem chomika szczoteczką do zębów :lol:
TU WARTO LOOKNĄĆ -------> >>HERE>HERE>HERE<<
Elbereth
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 4:13 pm

Czesanie ściura ?

Post autor: Elbereth »

Ja moich nie czeszę, ale po takim porządnym, mocnym głaskaniu, od czubka noska do końca ogonka, moje szczurki mają piękną i gładką sierść. Wyglądają jak satynki 8) .
Szczury są okropne. Uciekają, włażą w miejsca, z których nie można ich wydostać, gryzą swojego właściciela i jego rzeczy, grzebią w doniczkach i wspinają się na rośliny w nich rosnące, załatwiają się gdzie popadnie, urządzają sobie spiżarnię w moim łóżku i w ogóle są paskudne. Ale mimo wszystko mam już osiem i chcę dziewiątego 8) (szczerość wobec siebie ponad wszystko. GMR jest nieuleczalne i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości 8) ).
Katie
Posty: 170
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 7:02 pm

Czesanie ściura ?

Post autor: Katie »

Yeee, udało mi się wyczesać Setha! :jezor2:
Został brutalnie zaatakowany szczotką, kiedy spał na moich kolanach. Nie wiedział, że za moimi plecami czai się ZŁO :twisted: (nie znosi szczotek...nie mam pojęcia, dlaczego :shock: ).
Zaczęłam go czesać półśniętego, a on sobie zgrzytał zębami. Kiedy zaczęły mu pulsować oczka nie mogłam wytrzymać ze śmiechu :hihi:
Wtedy on się obrócił i zobaczył, że przed chwilą zmolestowałam go szczotką :flex: Najpierw pomymłał trochę włosie, ale potem sam się "znaleśniczył" i pozwolił czesać :D
Sukces! :lol2:
Nie ma mnie i raczej nie będzie.
Kontakt proszę przez PW - tak będzie najszybciej.
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

Czesanie ściura ?

Post autor: Patha »

a co daje takie czesanie?
KasiXa
Posty: 74
Rejestracja: sob lip 15, 2006 9:45 am

Czesanie ściura ?

Post autor: KasiXa »

ściur nie traci włosa ;)
Szczurek - Największe Z Moich Marzeń...
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Czesanie ściura ?

Post autor: soho »

hmm ja swoich siersciuchow tez jeszcze nie czesalam ale kto wie moze mi sie ida ... jedynie chlopaki to rexy i maja takie fajniuchne mieciuchne futerko (mama zawsze mowi ze wygladaja jak po przepalonej trwalej :hihi: ) szczoteczka do zebow to chyba good idea :lol:
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Livia
Posty: 15
Rejestracja: sob lip 29, 2006 9:50 pm

Czesanie ściura ?

Post autor: Livia »

mój Synuś uwielbia czesanie
używam szczoteczki zakupionej w Sephorze i sprawdza się super (6 zł.)
Jam tej siły cząstką drobną co zawsze złego chce i zawsze czyni dobro...
nefretete
Posty: 244
Rejestracja: śr lip 05, 2006 9:33 pm

Czesanie ściura ?

Post autor: nefretete »

ja także polecam szczotki dla niemowląt. kiedyś czesalam taką świnke morską i jej się bardzo podobalo. ostatnio moja mama jak robiła porzątki, to ją wyrzuciła :zlosc:
no nic, trzeba się zaopatrzyć w nową ;)
nefretete
Awatar użytkownika
Mona i Kuba
Posty: 200
Rejestracja: sob cze 25, 2005 7:10 am
Lokalizacja: Poznań

Czesanie ściura ?

Post autor: Mona i Kuba »

Livia, a ta szczoteczka z Sephory to jaki wynalazek, bo byłam ostatnio i nic takiego nie wpadlo mi w oko, a przyjaciółki powstrzymywały mnie, zebym przypadkiem tylko nie zapytała Pani, czy coś mi poleci do czesania szczura :)

Jestem tylko ciekawa, czy szczurcie to polubią... Sprawdzimy.
Teraz z nami: Zoe, Layla i Koja
Obrazek
Aniolki [']: Abi, Nevi i Lila
Gomes
Posty: 39
Rejestracja: ndz sie 06, 2006 11:40 pm

Czesanie ściura ?

Post autor: Gomes »

Ja polecam zurzytą troszkę szczoteczkę do zębów :) Jurek jak nie mógł ustać w miejscu to jak zaczęłem go nią czesać zdrętwiał aż tak mu dobdzie było :) polecam ;)
Awatar użytkownika
L.
Posty: 298
Rejestracja: pn lis 06, 2006 9:58 pm
Lokalizacja: Olsztyn/Gdańsk
Kontakt:

Czesanie ściura ?

Post autor: L. »

Ogólnie myśle, ze to świetny pomysł ;]
ja planuje taką szczoteczke dla niemowląt kupic jak towarzyszka o sierci rex u mnie zamieszka. (czyli ok. styczen-luty)
Ostatnio zmieniony ndz lis 12, 2006 7:55 pm przez L., łącznie zmieniany 1 raz.
Hodowla Szczurów Rodowodowych Emerald Moon
http://www.emerald-moon.pl
ze mną: 7 szczurzych dam i 1 kot.
zebra
Posty: 274
Rejestracja: śr paź 11, 2006 3:45 pm

Czesanie ściura ?

Post autor: zebra »

Polecam ( oprócz szczotki dla bobasów) czesanie ręką(!) zgodnie z zasadą: "z włosem " i "pod włos ", coś w rodzaju bardzo delikatnego czochrania :hihi: To jest lubiane i wprowadza w pewien rodzaj hmmm...transu... Oczywiście takie działanie powinno być stosowane tylko w przypadku zdrowej skóry ;) :turban:
Ostatnio zmieniony pn lis 13, 2006 12:38 am przez zebra, łącznie zmieniany 1 raz.
Zonia[*] Shadow[*] I will always love you...

with me: Salsa Samba Azucar Neya Billy Ella Sarah Dakota Georgia!
galimatyas
Posty: 86
Rejestracja: czw kwie 06, 2006 6:59 pm

Czesanie ściura ?

Post autor: galimatyas »

[quote="zebra"]Polecam ( oprócz szczotki dla bobasów) czesanie ręką(!) zgodnie z zasadą: "z włosem " i "pod włos "[/quote]
kiedy głaszczę Stefana "pod włos" on popiskuje, mam wrażnie, że w ramach protestu :drap: doszłam do wniosku, że niespecjalnie to lubi... myślalam, że szczurki mają tak ja koty- nie głaskać pod włos, bo to nieprzyjemne i boli?
Obrazek
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Czesanie ściura ?

Post autor: ESTI »

A my wczoraj z Pysiem sprobowalismy grzebyka.
Bardzo mu sie podobalo. :hyhy:
Obrazek
zebra
Posty: 274
Rejestracja: śr paź 11, 2006 3:45 pm

Czesanie ściura ?

Post autor: zebra »

kiedy głaszczę Stefana "pod włos" on popiskuje, mam wrażnie, że w ramach protestu :drap: doszłam do wniosku, że niespecjalnie to lubi... myślalam, że szczurki mają tak ja koty- nie głaskać pod włos, bo to nieprzyjemne i boli?
Hmm... To najwidoczniej zależy od osobistych preferencji danego osobnika :drap: Np. Shadow to uwielbiała... :jezor2: Oczywiście jeśli szczur w jakikolwiek sposób daje do zrozumienia, że coś nie jest dla niego przyjemne, to przecież jasne, że z tego rezygnujemy.. ;) I wymyślamy cos innego :jezor2:
Ostatnio zmieniony pn lis 13, 2006 4:27 pm przez zebra, łącznie zmieniany 1 raz.
Zonia[*] Shadow[*] I will always love you...

with me: Salsa Samba Azucar Neya Billy Ella Sarah Dakota Georgia!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”