Sny

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Sny

Post autor: kulek »

Śniło mi się dzisiaj, że byłam mężczyzną i wyrywałam najlepsze dupy w mieście ;D A później dostałam kota na gwiazdkę i ten kot zaczął się mnożyć... miałam 20 kotów i nie miałam ich czym nakarmić ^-^
W ogóle często śnią mi się koty. Że nagle pojawiają się w moim domu w liczbie 20stu i nie mam dla nich jedzenia. ::)
Kiedyś śniło mi się, że w piwnicy mojego domu znalazłam staruszkę i Kaliego (z "W pustyni i w puszczy) i się nimi zaopiekowałam.
Jak byłam w przedszkolu to ciągle śnił mi się jeden sen:
Chodziłam po podwórku i zobaczyłam - na polach obok mojego domu - nawalających się z miecza mężczyzn. Podeszłam bliżej i zauważyłam, że to Bohun, Skrzetuski, Zagłoba i wiele, wiele innych osób (m.in. mój ojciec, który krzyknął żebym uciekała). Uciekłam za dom i tam wpadłam na żołnierza czołgającego się po trawie. Wystraszyłam się i pobiegłam do domu. Przed drzwiami spojrzałam na drogę, którą jechało niebieskie cinquecento. Kiedy weszłam do środka trochę mnie zamurowało, bo nie był to mój obskórny dom lecz piękny pałac. W wielkim salonie siedziała moja matka ubrana w piękną suknię. Na pięknym dywanie leżały dwa piękne, wielkie bernardyny. Ogólnie wszystko było piękne :D Rozmawiałam z matką, która zmartwiła się moim wyglądem i w tym momencie się budziłam.
Śniło mi się to wiele razy, z tym że czasami budziłam się w połowie :P
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Sny

Post autor: yss »

nawalali się :(
a mnie tam nie widziałaś? w moich snach jeśli ktoś się nawala na miecze, to właśnie ja ;)
umiem też przebić człowieka szczotką do zamiatania.
fajne to, bo kiedyś nie umiałam, zazwyczaj musiałam uciekać przed ścigającymi. stopniowo wzrastał mi skill i teraz mogę rozpruć prawie każdego sennego przeciwnika :P

no właśnie - czy udało wam się zdobyć przez te lata jakieś senne umiejętności?
np w snach zazwyczaj jak się biegnie, to wolno. długotrwałe starania sprawiły, że nauczyłam się we śnie biegać chyba z 50 km/h :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Sny

Post autor: Sheeruun »

Umiejętności? Ja chyba sennych nie mam żadnych, poza tym, że ostatnio miałem swoje pierwsze LD (świadomy sen), niestety, krótki, ale zawsze ;D

Dziś mi się śniło, że wyłysiałem. ::)
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sny

Post autor: Vicka211 »

A ja już świadomy sen opanowałam już całkiem nieźle ;D
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
igig
Posty: 516
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 11:31 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Sny

Post autor: igig »

A ja już tyle pracowałam nad LD i nigdy jeszcze nie wyszło :(. Jak to robicie?
Kraków i okolice!
Krakowski szczurzy piknik! KLIK!
17 Kwietnia
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sny

Post autor: Vicka211 »

W sumie to nie wiem :P Tak się tym zafascynowałam i o tym myślałam, aż samo wyszło :) Tak jakoś :P
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Sny

Post autor: Sheeruun »

Ja zacząłem prowadzić dziennik snów xP Podobno to pomaga.
A w tym śnie, to wysżło tak, że śniło mi się, że mieszkałem na 6 piętrze. I jakoś tak pomyślałem "cholera, to niemożliwe! przecież mieszkam na pierwszym, a mój blok nawet 6 nie ma! to musi być sen!" i zrobiłem test rzeczywistości (popatrzyłem na rękę, która się tak śmiesznie rozmywała XD) no i... robiłem co chciałem! ;)
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sny

Post autor: Vicka211 »

Mój pierwszy zaczął się tak, że siedziałam na krowie. A owa krowa latała. No i ja tak siedzę na niej i patrzę dookoła i wtf!? :P
No a potem to już łatwo szło ;D
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Sny

Post autor: bubu »

Też chciałam miać świadomy sen i próbowałam ,ale nic z tego nie wyszło.. ::)
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Sny

Post autor: kulek »

Mi kiedy śni się coś strasznego (pani od polskiego, śmierć kogoś bliskiego, że jestem w hiszpanii i ktoś mnie okrada, że idę do sklepu bez butów albo coś w takiego...) to w końcu myślę sobie: "hej, przecież to tylko sen!" i... najczęściej się budzę ::)

Dzisiaj miałam okropny sen! Śniło mi się, że miałam już u siebie szczurze babki. I one zamieniały się czasami w motyle... i trzymałam je w pokeballach (czy jak to się tam mówi...). I pewnego dnia zostawiłam je w pokoju i pojechałam na wycieczkę, a jak wróciłam to okazało się, że Mizię (czarnulę od LaCoki :-*) zjadł chrabąszcz :'( Obudził mnie ojciec, bo zaczęłam ryczeć przez sen. Słodki Jezu, to było okropne!
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Sny

Post autor: yss »

Sheeruun pisze:i zrobiłem test rzeczywistości (popatrzyłem na rękę, która się tak śmiesznie rozmywała XD) no i... robiłem co chciałem! ;)
jeden koleś p. też miał taki system, ze jak się czemuś we śnie bliżej przyjrzeć, na przykład ścianie, to piksele widać albo rozmywa.
g.... prawda.
u mnie nic nie rozmywa. mogę poskrobać. popukać. powąchać. polizać ;) iluzja doskonała.
a i tak czasem wiem, że to sen. tylko co to zmienia? z zabaw w "robię co chcę" już wyrosłam..... poza tym nie zawsze chcą działać.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Sny

Post autor: Jessica »

mi sie non stop snia szczury ::) kiedys jak bylam mala to mi mowili,ze jak sie szczury snia to ktos mi cos ukradnie albo cos zgubie. teraz wiem,ze to po prostu milosc ;D ;D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Sny

Post autor: Nue »

Jak zanosi się u mnie na chorobę, ZAWSZE mam mocno upierdliwe sny związane z matematyką albo z geometrią - że coś liczę, albo muszę precyzyjnie wymierzyć i wyrysować. Męczące to jest okropnie, bo zwykle nie wychodzi i trzeba bez końca próbować. Ostatnio śniło mi się, że mam przygotować trzy wzory tapety z takimi symetrycznymi listkami, każda w innym kolorze... to był koszmar ::) I trach - mam zapalenie oskrzeli.
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sny

Post autor: Vicka211 »

Jejkuu... miałam taki cudowny seeeen.
Chcę tam wrócić ! Ale się już wyspałam :P I tak sobie robiłam powtórki ciągle. Taa. Pierwszy raz robiłam sobie powtórki we śnie :D Nie wiem jak ale oke ;D Jej, ale jakie to było realistyczne, ja to tak pamiętam jakby to nie był sen tylko rzeczywistość. Nawet zapach pamiętam (?!) ..
Muszę się iść zmęczyć, żeby mi się znowu spać zachciałoo :D
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Sny

Post autor: Jessica »

mi sie śnilo ze robilam sobie tatuaz a wcale go nie chcialam ;D ;D ;D skad sie biora takie sny to nie wiem :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”