Kluska i spółka :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: valhalla »

No niestety, czasem dziaby chyba są. Im więcej szczurów, tym większe ryzyko, że któryś któremuś na przysłowiowy ogon nadepnie ;) Ale za to jaka radość, jak już się połączą :) Gratuluję :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: furburger »

trzymam kciuki za to łączenie :)
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

I to jaka radość :) Ale radość nie potrwała długo, sterroryzował staruszków i musiałam go wyciągnąć, nie mogę je narażać na taki stres, pośpieszyłam się, teraz codziennie będę go z chłopakami łączyła to na kanapie, to w transporterku, potrzebują czasu - to się teraz liczy
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
dolby_surround
Posty: 283
Rejestracja: śr lis 18, 2009 8:27 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: dolby_surround »

Teddy widocznie uważa, że najpierw trzeba się bliżej poznać, a dopiero potem pora na pieszczoty ;) Poza tym, jakby do mnie przyszedł ktoś obcy i próbował zębami... hm... dobra, nieważne, to kiepskie porównanie, nie będę go dokańczać... :D
Obrazek
Dolby-surrounded by rats - przygody moich dziewcząt
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: mini »

dolby! :D hehehe

Dotrą się chłopaki ;) Wróże tu typową - szorstką, męską przyjaźń! ;D
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Też mi się tak wydaje, wszystko wskazywało na to, że się polubiły, a tu niespodzianka, Lucky pokazał swoje prawdziwe oblicze ;D
Wariat mały :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
jakuszewa
Posty: 518
Rejestracja: czw lip 15, 2010 12:49 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: jakuszewa »

łooo, coś mnie ominęło?
No niemów, że coś odwalił? :-X
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Nic złego nie zrobil, nieeee :D
Po prostu jest zbyt szalony dla chłopaczków, tak się go wystraszyły, że pochowały się po wszystkich kątach i to było na tyle z przyjaźni :) Zaczął je gwałcić po kolei, latał po całej klatce i zaznaczał ile wlezie (gdzie to on dołączył do stadka :D ) Filip tylko dwa razy go zdominował, ale za trzecim razem się poddał i schował do domku. Potem Lucky był przerażony, że nikt go nie chce wyiskać, z nim porozmawiać i wpadł w istny szał, wyciągnęliśmy go i uspokoiliśmy, teraz siedzi sam, ale zmieniamy taktykę. Będzie łączony z młodziakami, przedszkolaki na pewno go pokochają, bo są w identycznym wieku :) Widocznie nasze staruszki już nie mają nerwów do takiego malca z motorkiem w dupce :D
Ale Lucky jest bardzo kochanym szczurem, troche mi go szkoda, bo chciał dobrze, a one się dupami do niego odwróciły, a wszystko wskazywało na to, że to będzie przyjaźń ::)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
jakuszewa
Posty: 518
Rejestracja: czw lip 15, 2010 12:49 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: jakuszewa »

Heh... Agent jeden...
On po prostu jest bardzo towarzyski ;)
Strasznie żal mi go było jak musiał być oddzielony po zabiegu, bo leżał taki smutny i osowiały. Ożywiał się dopiero wtedy kiedy pozwoliłam mu pohasać z resztą Chłopaków.

Przez chwilę pomyślałam, że zaczął jakieś agresywne burdy robić, a z tej strony go nie znałam... Dlatego uspokoiłaś mnie :D
Trzymam kciuki za łączenie z młodziakami :)
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Nie, nie był agresywny, co Ty :) Po prostu ma za duże pokłady energii, ale będziemy go łączyć z młodziakami, z nimi nawiąże nić porozumienia ;)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: mini »

Coś czuję, że będziesz mieć wesoło z tym wariatem :D
jak łączenie młodziaków?
I właściwie: Jak teraz wygląda sprawa ze stadem? kto z kim mieszka? Bo się pogubiłam :P
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Teddy + Toffi (Teddy już drugi raz pogryzł przy łączeniu szczura, czeka go za 1,5 tygodnia kastracja)
Filip + Julek + Iwan (nie mają już nerwów w stosunku do młodziaków)
Stuart + Remy + Templeton (przyszli przyjaciele Lucky'ego)
Szymek (agresor, też go czeka kastracja :( )
i biedny Lucky sam :(

Więc mamy aktualnie 5 klatek do ogarnięcia, wczoraj od 18ej do 22ej szorowaliśmy klatki ;D
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: mini »

Łooo jeeenyyyy.. normalnie masakra!
No to czekam na łączenie Stuart + Remy + Templeton + Lucky :) Oby się udało, bo dzięki temu towarzyski Lucky będzie miał z kim się bawić, a i jedna klata do ogarnięcia mniej ;D
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
jakuszewa
Posty: 518
Rejestracja: czw lip 15, 2010 12:49 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: jakuszewa »

Miejmy nadzieję, że Teddy po kastracji się uspokoi, wtedy tez będziesz mogła zredukować kolejną klatkę szykując takie zestawienie Stuart + Remy + Templeton + Lucky + Teddy + Toffi :D

Heh, miałam przez pewien okres 4 klatki do ogarniania i wymiękałam, teraz 3 i również nie mogę się doczekać, aż jedną będę mogła wystawić do piwnicy :P

Wymiziaj Chłopaków, a Szykmowi wyślij buziaka jeno, bo mizianie ryzykowne :P
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Właśnie takie stado planujemy Stuart, Remy, Tempuś, Lucky, Teddy i Toffi :) I Szymek, ale do tego potrzebujemy czasu :)
Marzę o redukcji klatek, dosłownie marzę :D
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”