Rudy 102

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Kacha
Posty: 305
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 1:53 pm

Rudy 102

Post autor: Kacha »

Wesz... Ja mam nauczyciela z ksywą Rudy i jak ktoś nosi po szkole pieszczochę, to on się strasznie piekli... Więc twój prosiak jest jego przeciwieństwem (no, może z wyjątkiem umaszczenia :)) a to dobry znak!!!
"Doświadczenia innych osób nie są pomocą: czyjaś śmierć nie uczy nas umierać,a narodziny kogoś innego nie pomogą w przyjściu na świat"
gangrena
Posty: 122
Rejestracja: sob sty 24, 2004 9:48 pm
Kontakt:

Rudy 102

Post autor: gangrena »

Rudy zaczyna ostro działać mi na nerwy, przedwczoraj napchałam go kapustą i chlebem na 40 minut zatkałam mu tym dziób ...

sra sierściuch gdzie popadnie i to jeszcze mały pikuś bo on również sika gdzie popadnie ...

nie chce jeść granulatu bo nie i już, on musi mieć mieszankę z której sobie wybierze tylko jeden rodzaj ziarenek a resztę to ja sobie mogę ws... znaczy się wyrzucić przez okno ...

ale tfardym cza być nie miętkim, będzie jadł granulat, jak naprawdę zgłodnieje to i tym nie pogardzi ...

jednak troche mi swym niejedzeniem popsuł cały chytry plan ponieważ chciałam go utuczyć nieco (tak gdzieś do 1,5 kg) a następnie skorzystać z pewnego przepisu który znalazłam w sieci: przepis na pieczoną świnkę morską {z góry i z dołu zaznaczam, że oprócz przepisu w formie tekstowej są tam też zdjęcia gotowej potrawy, która u niektórych może wywoływać mdłości, zgorszenie, oburzenie, złość a nawet szok psychiczny}
no włąśnie a ten skubaniec przestał jeść i zamiast tyć to chyba chudnie, sprytna bestia nie spodziewałam się po nim takiej przebiegłości (bo tak między nami mówiąc to on na inteligenta nie wygląda ani tyci tyci)

a tak pozatym to zaznaczam, że jeszcze TOZu nie ma co wzywać bo mój mały tucznik jest hodowany w warunkach humanitarnych a cały proces odbywa się zgodnie z ustawą o zwierzętach hodowlanych (((-;

Obrazek
Kacha
Posty: 305
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 1:53 pm

Rudy 102

Post autor: Kacha »

:D
"Doświadczenia innych osób nie są pomocą: czyjaś śmierć nie uczy nas umierać,a narodziny kogoś innego nie pomogą w przyjściu na świat"
martwa
Posty: 616
Rejestracja: pt paź 03, 2003 1:53 pm
Kontakt:

Rudy 102

Post autor: martwa »

..wlasnie z powyzszych powodow + doswiadczen wlasnych - swinkom morskim mowie nie, z reszta krolikom i chomikom tez - szczury ponad wszystko, myszy ujda w tlumie; natomiast nie wiem jak jest z cala reszta talatajstwa typu szynszyle, koszatniczki i inne wewiorki - jeszcze nie mialam z takowymi stycznosci, ale podejrzewam, ze doszlabym do tego samego, wytluszczonego wniosku co powyzej.. :D
czasami po prostu brakuje kamieni
ursiulka
Posty: 306
Rejestracja: ndz wrz 12, 2004 6:55 pm

Rudy 102

Post autor: ursiulka »

szczerze mówiac masz racje szczurusie sa de best i pieski oczywiście tez!!! Śliuczny bokserek, przesl;iczne te jecia jak bokserek leży ze świnka po prostu słodke!!!
Moje małe słoneczka (szczuraski)
:) Viki - 04.09.04r
:( Niusia -15.10.02-01.09.04 (w moim serduszku)
Mój klopsik (piesio):
:) Ariel (Basset hund)
gangrena
Posty: 122
Rejestracja: sob sty 24, 2004 9:48 pm
Kontakt:

Rudy 102

Post autor: gangrena »

Nie no to że szczury uber alles to wogle nie podlega jakiej kolwiek dyskusji ...
(co tam kabel od telefonu, lampki, kompa i telewizora)

A Pączka tak sterroryzoała Rudego, że ten wpadł w panikę gdy podeszła do niego malusieńka szczurza dziecina nieco tylko większa (a może nawet i nie) od wypasionej myszy...

ale co tam Rudy nie musi być mądry, jest przecież taki ładny ((-;
ursiulka
Posty: 306
Rejestracja: ndz wrz 12, 2004 6:55 pm

Rudy 102

Post autor: ursiulka »

Są inteligentne ale na swój sposób :)
Moje małe słoneczka (szczuraski)
:) Viki - 04.09.04r
:( Niusia -15.10.02-01.09.04 (w moim serduszku)
Mój klopsik (piesio):
:) Ariel (Basset hund)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”