[KRAKÓW, WARSZAWA] Szukam dwóch młodych samiczek

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

[KRAKÓW, WARSZAWA] Szukam dwóch młodych samiczek

Post autor: Rajuna »

Tym którzy natknęli się na moje posty od razu wyjaśnię - nie dla siebie.

Mam znajomego, który w gruncie rzeczy jest dobrym człowiekiem, tylko nie posiadającym pełnej wiedzy o szczurach i trochę upartym ::) Miał szczura jeszcze zanim ja przywiozłam swoje adopciaki, ale była to dziewczynka z zoologa, a on dysponował wiedzą taką, jaką się z nim podzielili pracownicy sklepu, więc była sama jedna. Początkowo nie dawał się przekonać, że giełda zoologiczna i pojedynczy szczur to błąd, ale po przeczytaniu kilku artykułów i zobaczeniu zdjęć z rozmnażalni zaczyna mięknąć i zastanawia się nad dwójką (poprzednia szczurzyca miała pecha i znalazła jedyny niezabezpieczony kabel w pokoju :( teraz przewód jest już poza szczurzym zasięgiem). Powiększamy klatkę, uszyję dzieciakom kilka hamaczków, namówię na zakup dobrej karmy - słowem: chcę z owego znajomego zrobić człowieka doedukowanego w szczurzych kwestiach i tym samym mogącego zapewnić domek jakimś adopciakom. Stawiam sprawę jasno, sama będę zaglądać co jakiś czas do dziewczynek i sprawdzać czy wszystko ok.

Oczywiście poza napisaniem tego postu szukam też sama, ale zostawiam ogłoszenie ;)

Mieszkamy w Krakowie, ale ponieważ często bywam w Warszawie, mogę je tam odebrać.

Umaszczenie nie jest ważne, chociaż wiem, że czarna byłaby pożądana ;) ważne, żeby były to samiczki, młodsze niż pół roku.
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”