Łobuziaki z Kiameshowej paki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Kiamesha
Posty: 191
Rejestracja: czw sie 25, 2011 7:57 am
Lokalizacja: Lublin

Łobuziaki z Kiameshowej paki

Post autor: Kiamesha »

Tak oto, założyłam nowy temat, co by wszystko ładnie ułożyć już od pierwszej strony. Przechodząc do rzeczy, przedstawiam Wam (lub też przypominam, jeśli ktoś nas już zna) moje cztery (+1) zakręcone łobuziarki ::) Kolejność zgodna z przyjmowaniem malusich pociech pod mój dach :)

Etna vel "diabełek". Jest ze mną najdłużej i to właśnie z tym potworkiem jestem najbardziej związana. Ostatnio miły Pan w lecznicy zapytał.. "Imię pochodzi z Pani fantazji czy odzwierciedla jej charakter?". I dał mi tym do myślenia.. Początkowo była to fantazja, dzisiaj wiem, że imię pasuje do niej idealnie :D
Obrazek
Obrazek

Roxie vel "wszędzie mnie pełno". Kolejny mały drań, który potrafi wybiec z klatki po ręce prosto na moje ramiona, a początkowo była taka strachliwa - jakże mylne może być pierwsze wrażenie. Włazi gdzie się da zachęcając lokatorki do jej naśladowania. Żadna nowa osoba nie jest dla niej potencjalnym zagrożeniem - od razu łazi po całym ciele.
Obrazek
Obrazek

Willow vel "pozory mylą". Siostrzyczka Roxie. Osoba, która pierwszy raz nas odwiedzi powie "cóż za spokojny i przytulasty szczurek". Guzik prawda. Przymilam się tylko w klatce, robiąc maślane oczka i prosząc o wypuszczenie. Uwielbia przesiadywanie na głowie i podskubywanie stóp (po skubnięciu ucieka udając, że to nie ona) :D
Obrazek
Obrazek

Frau vel "aniołek". Z zaciekawieniem zbliża się do dłoni, liże i wącha, czasem postawi łapki, ale broń Boże wziąć ją na ręce. Zaraz ucieka wrzucając wsteczny :D Mięciusia i kochana, ale brak jej wciąż pełnego zaufania i odwagi.
Obrazek
Obrazek

No i ostatnie maleństwo uratowane z zoologa, razem z sasza&masza wyciągnęłyśmy ją. Silver jest już dużym, ale kochanym szczurkiem, na razie bardzo przestraszonym i nieufnym. Staramy się wyleczyć maleństwo z zapalenia oskrzeli i płuc. Do czasu ozdrowienia jest u mnie na DT i szuka kochającego domu ;)
Obrazek

Zapraszamy w takim razie do zaglądania czasem po nowości, na pewno będzie co czytać i oglądać :) Na razie w domu mamy bardzo wesoło i liczę na to, że tak pozostanie :) I ściskamy cieplusio wszystkich, o ;)
Obrazek
Etna (*) ;(
Awatar użytkownika
sasza&masza
Posty: 1270
Rejestracja: czw sie 19, 2010 4:20 pm
Numer GG: 9176574
Lokalizacja: Lublin

Re: Łobuziaki z Kiameshowej paki

Post autor: sasza&masza »

Matko ale masz piękności ::)
Dog&cat: Vega i Zuza
Ratz: Arkadia Melania Nayeli Malibu Aniołki[*]
Awatar użytkownika
atira
Posty: 61
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 12:07 pm
Lokalizacja: Płock/ Warszawa

Re: Łobuziaki z Kiameshowej paki

Post autor: atira »

Frau jest śliczna! ;D słodziaki :]
Obrazek
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=32533
na zawsze w serduszku Zeusek 01.03.2009-27.08.2011 (*)
Kiamesha
Posty: 191
Rejestracja: czw sie 25, 2011 7:57 am
Lokalizacja: Lublin

Re: Łobuziaki z Kiameshowej paki

Post autor: Kiamesha »

Frau faktycznie wyjątkowa, a ten bielusi pysio za każdym razem mnie urzeka ::)
Etna (*) ;(
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Łobuziaki z Kiameshowej paki

Post autor: mini »

Willow, kapturek dumbo <3
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
defekt
Posty: 8
Rejestracja: pt wrz 23, 2011 7:59 pm

Re: Łobuziaki z Kiameshowej paki

Post autor: defekt »

Piękne! I zdjęcia bardzo ładne.
Mój Lemmy jest bardzo podobny do Willow :P
Kiamesha
Posty: 191
Rejestracja: czw sie 25, 2011 7:57 am
Lokalizacja: Lublin

Re: Łobuziaki z Kiameshowej paki

Post autor: Kiamesha »

Zdjęcia bardzo amatorskie niestety :D Ale dzięki. Faktycznie bardzo podobni ::)
Etna (*) ;(
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Łobuziaki z Kiameshowej paki

Post autor: Kluska123 »

Amatorskie?! Dziewczyno, jeśli Twoje są amatorskie to moje są śmieciami :D
Są po prostu świetne, ładne, a Twoje dziewuszki są po prostu boskie, wymiziaj słodkie pyśki :-*
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Kiamesha
Posty: 191
Rejestracja: czw sie 25, 2011 7:57 am
Lokalizacja: Lublin

Re: Łobuziaki z Kiameshowej paki

Post autor: Kiamesha »

Dzięki klusia, staram się jak mogę, marzę tylko o lepszym sprzęcie.. Ale dzisiaj wygrywam 50 milionów więc tego.. ;D
Etna (*) ;(
Kiamesha
Posty: 191
Rejestracja: czw sie 25, 2011 7:57 am
Lokalizacja: Lublin

Re: Łobuziaki z Kiameshowej paki

Post autor: Kiamesha »

Spłukałam się dziś totalnie, małe zamówienie na zooplusie, kupiłam w końcu Timę ogonom + duperele i tunelik dla dzieciarni. Niedługo zbankrutuję :D
Etna (*) ;(
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Łobuziaki z Kiameshowej paki

Post autor: Kluska123 »

Ja w tym miesiącu jestem na minusie, więc wiem co to za ból :D
Czekam na kolejną porcję zdjęć Twoich piękności :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Kiamesha
Posty: 191
Rejestracja: czw sie 25, 2011 7:57 am
Lokalizacja: Lublin

Re: Łobuziaki z Kiameshowej paki

Post autor: Kiamesha »

Mówisz - masz :) Kilka fotek dzieciarni z serii "Pańcia ma w końcu długie paznokcie, czekaj czekaj.. WŁOCHATE SKARPETY!!" ;D Nastąpił jakże niespodziewany atak >:D

Roxacz
Obrazek
Obrazek

Willow krówcia :)
Obrazek
Obrazek

Frau
Obrazek
Etna (*) ;(
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Łobuziaki z Kiameshowej paki

Post autor: Kluska123 »

Skarpetkowy potworek! ;D
Słodziaczki kochane, wymiziaj pannice :-*
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Kiamesha
Posty: 191
Rejestracja: czw sie 25, 2011 7:57 am
Lokalizacja: Lublin

Re: Łobuziaki z Kiameshowej paki

Post autor: Kiamesha »

Jeeeej, jak te maluchy szybko rosną :) Jeszcze niedawno topiły się w mojej dłoni, a teraz się w niej nie mieszczą, rozrabiają, wszędzie ich pełno i nie są już ani trochę bojaźliwe :) Są wspaniałe! Willow zrobiła się nieco "ciemniejsza", a raczej jej czarne plamki i jest przeurocza, jestem w niej po uszy zakochana.. Ba, w każdej jestem :) Dzisiaj Silver wyjeżdża do nowego domku, smutno..
Etna (*) ;(
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: Łobuziaki z Kiameshowej paki

Post autor: jordan »

na forum dodajemy miniaturki. duze fotki sie dlugo otwieraja prosze dodawac od nastepnych fotek miniaturki.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”