Bąki :P

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nokeg
Posty: 233
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:37 pm

Bąki :P

Post autor: Nokeg »

dlatego moge sobie pozwolić na hodowle kilkunastu-kilkudziesięciu osobników (niestety kazdy musi być w oddzielnym pojemniku). Pozatym są interesujące, piękne i tajemnicze. Łącza nas z tym drugim nie dostępnym światem przyrody, cos wspaniałego
Pozdrawiam Mariusz

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta...
vedzion
Posty: 32
Rejestracja: ndz wrz 12, 2004 9:05 pm

Bąki :P

Post autor: vedzion »

Witam,
Bardzo mnie rozbawił ten temat. Nie zauważyłam, żeby mój szczurek puszczał bąki, ale skoro podobno są to cichacze to może poprostu nie dały mi się jeszcze we znaki. Mój piesio natomiast, to ma dopiero czym się pochwalić, zazwyczaj puszcza okropnie śmierdzące cichacze i zanim smrodzisko do kogokolwiek dotrze szybciutko wychodzi z pokoju, najlepiej na balkon. Malamuty (czyli moja Vedzia właśnie) puszczają więc bąki nie do zniesienia dla przeciętnego człowieka, wietrzenie trwa potem strasznie długo, obrzydlistwo!!! Ale zgadzam się, że intensywność psich bąków zależy od karmy, unikajcie gotowego jedzenia w puszkach, przerobione przez układ trawienny piesia, jest nie do zniesienia.
Agata :-)
gg 4322496
vedzion@op.pl

Moje szczęścia:
Vedzia- Alaskan Malamute- 19.10.1994
Myszka-Piszka- ------------- 16.08.2004 (data umowna)
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

Bąki :P

Post autor: Sandrex »

Nokeg skoro juz mamy post, a moja wiedza o pajakach jest baaaardzo mala, napisz dlaczego kazdy osobnik musi byc oddzielnie :?:
Czy z pajakami mozna nawiazac taka wiez jak ze szczuraskiem :?:
Czy np puszczasz taki egzemplarz po pokoju( pytanie moze nieco naiwne ale co tam :wink: ) - czy glaszczasz swoje "malenstwa" :?:
Jednym slowem jak to jest miec pajaka, ale prosze o odpowiedz konkretna,a nie w stylu: "super, fajnie" :?: Pozdrawiam.
Wake Up Little Sparrow
AddMaster
Posty: 145
Rejestracja: wt sie 31, 2004 12:56 am

Bąki :P

Post autor: AddMaster »

udało mi sie zaobserwować szczura puszczającego bąka! (chyba ze mi sie tylko zdawało...) cichy, osobliwy dzwięk i smród jakby sie zesrał... hehe :) kazde zwierze najwyrazniej musi ;);) wracając do psich zapachów, główka mojego jamniczka ma bardzo ładny zapach ;) tak jakby mydło? :)
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Bąki :P

Post autor: Anita »

A wiesz AddMaster, że wszystkie jamniki, które spotkałam pachniały mydłem?
Niezwykle interesujące... Cóż, może zrobić ankietę: czym pachnie twój jamnik :)
Pudzianica
Posty: 191
Rejestracja: czw lut 02, 2006 12:37 am
Kontakt:

Bąki :P

Post autor: Pudzianica »

heheh szczurki to pewnie bąki puszczają- ale chyba cichacze, bo ja jeszcze nie słyszałam.. A co do zapachu uszu psa to mój ma boski zapach! :)
Moje cioorki:
Vassili(a) Zaitsev (od 22.12.05-27.04.06)
Chuck Norris (od 17.O3.2006)
____________________________________
Wybaczcie, że tak rzadko tutaj bywam :*
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

Bąki :P

Post autor: Szałas »

no jejku każdy może sobie bąka puścic czy to szczur czy pies czy człowiek tudzież inne ufo :P
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Bąki :P

Post autor: mazoq »

:D moja stara szczurzyca puszczała bąki i to wcale nie cichacze... i jeszcze najlepiej na moim ramieniu :D
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Bąki :P

Post autor: Elly »

Buehehe, no a ja sie z Szałasem zgadzam :> kazdy ma prawo kurde se bąka puscic :D :lol: Ja sie jeszcze nie spotkalam z tym u szczura :>
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
małolata
Posty: 241
Rejestracja: śr gru 15, 2004 11:36 pm
Kontakt:

Bąki :P

Post autor: małolata »

wy tu o psach i szcurach, a ja wam powiem jakie moje koty puszczają bąki!to powinno być karane w jaki sposób one to robią. leżą rozciągnięte na kolanach na całą długość, poczym zasadzają cichacza na maxa smierdzącego i ci sie patrzą z zadowoleniemw oczy bezczelne!!!i takie rozanielone wtedy są ze cos okropnego;P a śmierdzi jak 150. u moich szczurasów nie zauważyłam bączków, za to kupa mojego żółwia cuchnie jak w toi toiu!
Szakira [']-12.04., Foteczka['] 11.04-13.04.06. ;(
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

Bąki :P

Post autor: kasia...123 »

właśnie wczoraj Dewi siedziała mi na ramieniu i słyszałam jak puszcza bąki ale nie wiedziałam czy to na 100% są bąki bo nigdy wcześniej się z tym nie spotkałam np u Bazyli. Nie śmierdziało...tylko taki dźwięk :)
klik <--- galeria moich uszatych
Wiktoria
Posty: 118
Rejestracja: wt lut 07, 2006 5:09 pm
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Bąki :P

Post autor: Wiktoria »

Mój Sp. Mikuś takie dzwięki też wydawał. nie wiedziałam co mu jest.
Awatar użytkownika
Lady
Posty: 58
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:36 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Bąki :P

Post autor: Lady »

Negro zywiony jest glownie Eukanuba i jak pusci bakasa po takim zarciu, to wydaje mi sie, ze firanki sie wykrecaje ze smrodku.
Hehehehe, ale się uśmiałam. Ale fakt, jak mój psiak czasem przyczadził po jakims jedzeniu, uciekaliśmy z pokoju, śmiejąc sie że to broń biologiczna Alkaidy. Na pewno nie można dawać psu skóry od kurczaka - po tym są takie gazy bojowe.

A poszukałam takiego wątku na forum, bo od 2 dni mam klatkę z dziewczynami kilka cm od łóżka (żeby móc ciągle obserwować jak się razem zachowują) i właśnie co chwilę czuję jak coś zalatuje takim zgniłym mięchem... :lol:
W pamięci:
Ramona 26 IV 1994 - 17 I 1997
Fafik 18 XI 1997 - 30 X 1999
Lulka 11 I 2007 - 9 XI 2007

Lulka, Lufka i Fifka - nowe zdjęcia!

Grafiki
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Bąki :P

Post autor: Fatty »

Temat na poprawę humoru wręcz uroczy :)

Ja żadnej, uwalniającej się pod ogonem, szczurzej energii nie doświadczyłam...dopóki nie uraczyłam Ikośka i Fabika suszonymi morelami. Oj wtedy się działo , oj działo ... :jezor2:
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Bąki :P

Post autor: soho »

ja do tej pory nie wiem czy moj sp Kisielek puszczal baki czy co to bylo hihih czesto jak go mizialam to tak jakby wypuszczal powietrze robil psssssss jak z balonu (?) ale buzia wiec to mnie ciekawi czy to aqrat baki :/ u reszty nic podobnego nie zauwazylam jeszcze 8)
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”