czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: BlackRat »

Selah, to ja mam podobnie z tym, że ja nie lubię (może nie tyle nie lubię, co jakoś nie potrafię) przytulać się i okazywać uczuć rodzinie... Ze znajomymi jakoś nie mam problemu z przytulaniem itd. :/
Last, z tą śliną mam podobnie, ale ja mam ogólnie jakąś manię na punkcie zarazków, np. nie wezmę świeżo umytej szklanki czy innego gara (musi trochę postać w szafce najpierw ;D ), czy też mam swoje sztućce etc. i nie wolno ich nikomu ruszać, bo będzie wojna... Czasem moja bratowa to robi to się ledwo powstrzymuję, by jej nie ubić, zazwyczaj wtedy siedzę w pokoju i nie wychodzę, dopóki sobie nie pójdą, po czy "wyparzam" zbezczeszczoną rzecz :D A to się nazywa Autyzm ;) (albo Asperger, jak kto woli)...
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Arau »

- Napojów gazowanych i chipsów. Czasem napiję się coli (najczęściej w drinku), ale jeśli jest sok, to zawsze go wybiorę. Chipsy mogą dla mnie nie istnieć, chyba, że zwykłe, solone, z jakimś dipem... Ale to raz na ruski rok.
- Ciast, poza biszkoptowymi z owocami. Serniki, makowce, kremówki...Nieee. Wolę śledzia. Albo ogórka kiszonego.
- Placków ziemniaczanych. Nie i kropka :P
- Szampana. Nawet w sylwestra ledwo mi wchodzi ten symboliczny kieliszek...
- Tłumów. Źle się w nich czuję. Nawet na koncertach wolę stać z tyłu, gdzie jest czym oddychać i nie napiera na mnie ściana ciał (koncert Prodigy spędziłam za szybą nad trybunami). Nie przeszkadza mi sama obecność ludzi, np. w zatłoczonym pubie, ale tłum, który staję się jakby jednym szalonym organizmem, do którego ja nie pasuję. Co ciekawe, lubię zamknięte, ciasne przestrzenie.
- Subkultur. Za czasów nastoletnich sama gdzieś próbowałam pasować i rozumiem potrzebę przynależenia do grupy... Ale z perspektywy czasu uważam, że to niepotrzebne zamykanie się, ograniczanie swoich horyzontów.
- Muzyki nowoczesnej. Mimo, że słucham wielu gatunków, to niewiele z tych utworów które lubię wyszło po roku 2000. Jestem chora na popkulturę. Niestety w pracy jestem skazana na RMF FM (nic innego nie odbiera) i jestem załamana poziomem muzyki... informacji również, ale to inna sprawa.
- Dyskotek. Nie lubię, nie umiem tańczyć - to jedno. Ale drażni mnie sam klimat dyskotekowy, łomot (muzyka?) puszczany tak głośno, że wbija bębenki w mózg, panienki prześcigające się w wysokości obcasów i wysokości spódniczek, hipnotyzujące światła. I tłum, patrz wyżej. Nawet rockoteki i dyskoteki przy muzyce lat 70-90 nie bardzo, chyba, że to mała impreza, gdzie są stoliki, piwo i przestrzeń.
- Marnego piwa. Dodaję, bo niestety, może nie "wszyscy", ale zatrważająca ilość osób pija te popłuczyny, wyplute przez Kompanię Piwowarską, czy inny masowy koncern, nie zdając sobie sprawy, czym tak naprawdę jest PIWO.
- Telewizji. Nie posiadam od dwóch lat i jest mi z tym dobrze. Czasem będąc u mamy włączę sobie Comedy Central, czy Discovery, ale tak naprawdę nie ma tam niczego, czego nie znajdę w internecie.

Za to kocham szpinak!
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: BlackRat »

Arau pisze:...- Muzyki nowoczesnej. Mimo, że słucham wielu gatunków, to niewiele z tych utworów które lubię wyszło po roku 2000. Jestem chora na popkulturę. Niestety w pracy jestem skazana na RMF FM (nic innego nie odbiera) i jestem załamana poziomem muzyki... informacji również, ale to inna sprawa...
Popieram (choć są niektóre kawałki, które z jakichś powodów tolerują [np. mam z nimi jakieś wspomnienia])

A tak dodając do moich nielubianych - radio! Nie cierpię radio, nie wiem jak w ogóle można słuchać takiego badziewia ::)
Debili z dudniącymi samochodami...
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Arau »

Ale w jakim sensie radio? Ja tam słucham eski rock w domu, bo leci w tle zamiast TV, czasami TokFM, albo Parada ma wieczorami fajne audycje, a i w samochodzie lubię sobie głośno puścić, szczególnie na autostradzie jak leci ACpiorunDC czy coś w ten deseń :P
Za to nie trawię tych najpopularniejszych stacji, Zet, RMF - to samo co w TV, reklama goni reklamę, konkursy i afery rządowe, a piosenek mają z 50 które lecą w kółko.
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: BlackRat »

O no właśnie o to Twoje ostatnie zdanie mi chodzi, wszystko na jedno kopyto...ale w tych rock'owych (mimo iż rock uwielbiam), też nie jest o niebo lepiej, po prostu muzyka inna, ale durne gadanie itd. podobnie :P
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Arau »

E tam, od rana Wojewódzki ze Stuhrem, (Z Figurskim też lubiłam, mimo, że WF był nienawidzony przez większość ludzi, jako humor bezczelny i prymitywny... jestem bezczelna i prymitywna, więc mnie to odpowiadało :)) przy NRD można się uśmiać, chociaż lista leci w kółko ta sama, to mi poprawiają humor, wieczorne audycje, szczególnie Sanatorium we wtorki są sympatyczne :) Fakt, że muzyka się mocno powtarza, ale ja lubię jak mi coś buczy w tle przy pracach domowych :)
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: zuzka-buzka »

No ja po prostu nienawidzę żelków! Nigdy nie lubiłam, a odkąd jestem wegetarianką tym bardziej nie mogę ich jeść z powodu żelatyny. ;) Nie smakują mi kluski na parze ani placki ziemniaczane, fu.
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
harleyquinn
Posty: 994
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 4:04 pm
Numer GG: 1877527

Re: czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: harleyquinn »

- alkoholu - po prostu nie znoszę, nie lubię i nic mi nie smakuje i jestem jakąś dziwaczką dla wszystkich moich znajomych, a po 18 roku życia chcę zostać abstynentką (kolejna dziwna rzecz, przez niektórych zostałam wyśmiana, ale nie rozgaduję o tym na okrągło)
- nie jadam surówek, pomidorów i mnóstwa innych rzeczy ;)
- nie lubię łączyć smaków - nigdy w cheesburgerze nie jem ogórka
- pająków :(

Chyba tyle, nic dziwacznego to chyba nie jest :D
Leoś, Czarek, Enzo oraz Oskar

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=45350
Awatar użytkownika
Kaaa miiileeQ
Posty: 14
Rejestracja: sob lis 10, 2012 11:46 pm
Numer GG: 45158392

Re: czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Kaaa miiileeQ »

nie lubię ziemniaków ;/
Byle by brnąć do przodu
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: molll »

papierosów, wina, piwska. i ludzi. :)
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Venice
Posty: 705
Rejestracja: pn cze 25, 2012 4:10 pm

Re: czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Venice »

Ja np. nie cierpię rosołu... ::)
Ze mną: Edwin
Za TM: Tosia i Frania [*][/color][/b]
Awatar użytkownika
harleyquinn
Posty: 994
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 4:04 pm
Numer GG: 1877527

Re: czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: harleyquinn »

molll pisze:papierosów, wina, piwska. i ludzi. :)
Podpisuję się...
Leoś, Czarek, Enzo oraz Oskar

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=45350
Venice
Posty: 705
Rejestracja: pn cze 25, 2012 4:10 pm

Re: czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Venice »

Nie znoszę jogurtów... brrr, wiem że niektóre są pyszne, ale jem jogurt tylko na zimno z lodówki lub z płatkami Corn Flakes.
Wolę nawet zwykły jogurt naturalny, niż te wszystkie owocowe...
Ze mną: Edwin
Za TM: Tosia i Frania [*][/color][/b]
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: ^Yuuhi^ »

nie lubię
-szpinaku
-oliwek
-wymalowanych panieniek w wieku 16-25 lat , ubranych na dyskotekach jak nie powiem kto, klejących się do każdego faceta
-wiadomości w telewizji/radiu/itd jak się przyczepią jednego tematu to końca nie widać
-babć 50+ które potrafią stać godzinę pod czyimś oknem i plotkować albo chodzących na wielkie zakupy a potem marudzących jaka to młodzież nie kulturalna i miejsca nie ustąpi w autobusie/tramwaju
- moich sąsiadek ::) zamiast iść jedna do drugiej na kawę plotkować to potrafią kilka razy dziennie stać pod drzwiami na korytarzu i pleść głupoty o tym która co ma na obiad, która co kupiła w sklepie, itd włącznie z marudzeniem że zabrakło gazetek z kauflanda w których są krzyżówki
-napakowanych kolesi którzy myślą na imprezach że są pnie wiadomo kim i tłuką słabszych
-pająków (brrrrrr)
-naszego cudownego wspaniałego państwa
-straży miejskiej, której się nudzi i stara się wlepić mandat za byle pierdołę
-zimy i tych oblodzonych chodników. mróz przeżyję ale chodniki po których chodzić nie idzie bo osoby odpowiedzialne za odśnieżenie i odlodzenie wolą siedzieć i kawę pić to jest jakaś porażka ::) dużo chętnych na ich miejsce by się znalazło którzy pierw by zrobili porządnie to co mają a potem by odpoczywali
-rozmów przez telefon, hmmm jakoś wolę wysłać meila albo sms, bo wprost nie cierpię swojego głosu
-umytych włosów które za 2 dni wyglądają jak by nie były myte tydzień
-świątecznego szaleństwa... prezenty, zakupy, rodzinne zjazdy itd to nie dla mnie , wolę usiąść przed telewizorem, zjeść karpia, i mieć te całe święta za sobą
-nawiązując do świąt nie lubię ludzi którzy wiedząc że sklepy zamknięte są tylko 2 dni , wychodzą z wózkami wypchanymi hektolitrami wody, kilometrami papieru toaletowego i milionem innych mało potrzebnych rzeczy ::)
-kolejek w sklepach... no niech ktoś mi powie bo co w wielkim sklepie postawili kilkadziesiąt kas skoro zawsze jest otwarte kilka bez względu na to ile ludzi stoi w kolejce ::)
-piwnic... na samą myśl że mam iść sama do piwnicy jeżą mi się włosy na głowie ::) jak mieszkałam w kamienicy wolałam cały dzień marznąć i czekać na tżta niż iść sama po węgiel :D
-sierści psa na dywanie....no normalnie najchętniej bym wzięła maszynkę i ogoliła tego kudłacza na łyso....
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
katkanna
Posty: 554
Rejestracja: pt lis 23, 2012 12:51 am
Lokalizacja: Łódź

Re: czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: katkanna »

- nie lubię śledzi
- nie lubię piwa Żywiec
- nie lubię piłki nożnej, siatkówki i generalnie sportu w TV lub na stadionach. Wkurzają mnie ludzi uważający się za fanów sportu, którzy nigdy w życiu nie przebiegli więcej niż 20 m do tramwaju, a swoich stóp bez pomocy lustra nie widzieli od czasów pierwszej komunii
- nie lubię imprez religijno-rodznnych typu chrzciny, komunie, pogrzeby etc. Jako tako toleruję wesela ;)
- nie lubię 99% dzieci
- nie śmieszą mnie i nie rajcują głupie zdjęcia z przebranymi zwierzętami (i nie uważam, że kot w garniturze jest słodki, co najwyżej nieszczęśliwy)
- nie lubię słonego i tłustego jedzenia oraz wielu słodyczy
- nie lubię soków z kartonu, bo mi jadą cukrem i chemią :P
- mam kompletnie w nosie kulturę pogrzebowo-cmentarną, nie chodzę na groby, nie lubię wywalonych pomników i trumien ze szlachetnego drewna, oglądania zmarłych, przebierania ich w garniaki i suknie, całej rodzinie zapowiedziałam, że skremuję, wsypię do urny i nie zajrzę tam nigdy więcej.
- nie znoszę podniecania się Kresami i przedwojniem, kresowy akcent mnie śmieszy
- poczty głosowej (nie lubię ani mieć ani się na nią u kogoś nagrywać)
- większości tzw. celebrytów ;) i kompletnie nie ciekawi mnie ich życie ;D
- życia religijnego jako takiego i instytucji kościelnych wszelkiego typu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”