czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: krwiopij »

nienawidze mleka... na sam jego ohydny, mdly zapach robi mi sie niedobrze...

uwielbiam frytki z majonezem... tylko tak je jem... :) w ogole uwielbiam majonez... ;)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Aga
Posty: 158
Rejestracja: pt wrz 24, 2004 3:27 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Aga »

ja niecierpię bezów i wogóle białka z jajka, np. na cieście albo nieścięte białko w jajecznicy bbbllleee... :x
W szczurkowym raju--> Figunia..........(07 lutego 2006r)
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: moni »

Oooo...Ania mi przypomniała.Też uwielbiam chleb z masłem i z czosnkiem.Potrafię tego zjeść straszną ilość.Natomiast nikt nie lubi mnie jak sie najem tych kanapek z czosnkiem.
Uwielbiam też szpinak,ale robiony tylko przez moją mamę.
Ostatnio zasmakowałam w takiej obrzydliwie tłustej golonce.Z moim bratem robimy sobie golonkowo - piwne wieczory.
Nienawidzę oliwek.Są obrzydliwe.Kiedyś zjadłam cały słoik i od tamtej pory nie moge na nie patrzeć.
Nie lubię także mieszania słonego ze słodkim.Np.pizza z ananasem.Indyk z żurawiną.I wogóle żadnego mięsa z dodatkiem owoców.
Nie lubię też dodawania alkoholu do potraw.Żeberka w piwie,barszcz z winem, herbata z prądem, lody, kawa z alkoholem bleee.
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
Alispo
Posty: 473
Rejestracja: śr sty 14, 2004 10:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Alispo »

a ja jestem jakas inna,bo cyba nie ma czegos takiego czego bym wyjatkowo nie lubila,albo cos wyjatkowo lubila..przynajmnij w tej chwili sobie nie przypominam..i chyba tak samo bylo w dawnych czasach,kiedy jeszcze jadlam wszystko(bo teraz tylko to co roslinnego pochodzenia),co do picia to nigdy nie przepadalam za bardzo za alkoholem,ale to nie tak zebym mogla powiedziec ze nie lubilam
zostaly tylko koty i papugi....
[']: Rocky,Gaja,Gryzelda,Maja,Doti,Arka i Tosia
http://tailending3.blog.pl
http://www.empatia.pl
martwa
Posty: 616
Rejestracja: pt paź 03, 2003 1:53 pm
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: martwa »

..ja nie pijam mleka (chyba, że z górą kakao), nie lubie makaronu w daniach, bo w zupach to zjem, nie pijam kawy (świństwo!), nie toleruje nic gorzkiego, żadnych toniców, gorzkiej czekolady, żadnych grejfrutów ani soków z grejfrutów, za to z alkoholi to praktycznie tylko wino, z każdej półki, tak do 10zł, zatrucie alkoholem mnie nie zraziło jakoś, ale nic innego nie ruszam, bo mnie odrzuca normalnie :P jak byłam mała to przepadałam za 'bebeszkami' z kurczaka, tzn. całe to wnętrze, płucka, wszystkie żyłki itp :P fu, teraz już raczej sporadycznie : > a z rzeczy dziwnych bądź mniej to jadam naleśniki w jogurcie, omlety z keczupem i majonezem, lubie chleb z szynką i czipsami, albo czipsy maczane w śmietanie, no i jajecznicę 4duże cebule+2jajka :D
czasami po prostu brakuje kamieni
bronka
Posty: 77
Rejestracja: pn wrz 22, 2003 5:47 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: bronka »

wiecie.. sa rzeczy ktore np. wszyscy dookola uwielbiaja, wiec ja slyszac to nawet nie sprobuje (Harry Potter - ksiazka i film, Tytanic, Świat Dysku itp itd). Ale jesli idzie o jedzenie to raczej wszystkiego tkne:) tu musi byc metoda prób i błedów. Podobnie jak Ania mam dziwnie z truskawkami, czyli żywe (to po mojemu świeże;-) ) truskawki - pycha, ale dzem, lody, soki - bleh. i jeszce mam tak z brzoskwiniami.. Zreszta do niedawna na wszelkei dzemy nie moglam patrzec (jakis czas na sniadanie, obiad i kolacje jadalam chleb z dzemem ;-) ).
a czosneczek, cebulka - pycha!!
mleko tylko w kawie! kawa tylko rozpuszczalna z mlekiem i cukrem! :)
i pewnie stos jeszcze innych rzeczy, ale nie przypominam sobie lepiej, bo i tak sie rozpisałam jakos:/
are u szczur?
noski swoje w sprawy Waszych szczurasków wściubiają Efiks, Tymek i Smerfek
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: sauatka »

uwielbiam powidla :) (moze to jusz pisalam) mogla bym zjesc 10 kromek na raz z powidlami :) a pozatum grapefruty kocham !! tak jak kazdy napize posta to mi sie przypomina dopiero :) kocham kwasne rzeczy, pomarancze, cytryne (ale herbata z cytryna! fee) wogole nie pijam herbaty, lubie miete i rumianek :) i nienawidze fast - food'ow blee
Awatar użytkownika
Elf
Posty: 229
Rejestracja: ndz paź 26, 2003 11:32 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Elf »

Lajla - nie lubie smaku truskawek, aromat wywołuje u mnie dzikie przerażenie, a poza tym mam uczulenie na truskawki, jak na większosc owoców zresztą.
Ciekawe jak to jest ze jedni lubią cos na co inni nie moga patrzec:) Ale fajnie ze to nas od siebie odróżnia i nadaje charakteru:)
Koniec szczurzej epopei....

['] Ash, Tasha, Missi, Matylda, Root, Hash, Pinki, Mju, Dimon, Karina, Ciamek, Śnieżynka Duża, Śnieżynka, Lilu, Lila
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: sauatka »

ja mam tak samo truskawki jako owoce, swieze, z dzialki zjem, ze sklepu nie tkne. A rozne zeczy truskawkowe ochyda! moja mama kupuje sobie chustki higiewniczne o zapachu truskawek, fuj! a tem zapach mnie mdli
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: lajla »

[quote="Elf"]Lajla - nie lubie smaku truskawek, aromat wywołuje u mnie dzikie przerażenie, a poza tym mam uczulenie na truskawki, jak na większosc owoców zresztą.
[/quote]

jej ostatnia rzecza na jaka bym chciala byc uczulona to truskawki!! jejciu jeciu, mniami boze kocham truskawi kiedys mialam nawet bloga z truskawka :D haha kocham truskawki!!! :D
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Angua »

Czemu prawie wszystkim tylko jedzenie w głowie? Pytanie było postawione ogolnie ;) Ja nie lubię Harry'ego Pottera, ale znam parę osób, które tez nie lubią. A jesli chodzi o jedzonko, uwielbiam zjadać cytrynę ;) Lubię też podjadac suszone grzyby. W ogóle lubię podjadac ;)
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: myszka »

A ja nie lubie potera... nie lubię nauczycieli, ludzi którzy nie szanują zwierzat, nie lubie imienin mojej babci, nie nawidzę szkoły... h,... nie lubie poniedziałków, sprawdzianów, mycia naczyń, pająków, wszelkiego rodzaju robal [oprócz patyczaków] sama siedzieć w domu, biegać, grać w kosza.. no i więcej was nie będę zanudzać :) teraz coś co lubię :)
A więc lubię: Szczurki, pieski, kotki, myszki, no i wszelkie inne zwierzęta oprócz małp, wakację, czas wolny, to foru i ludzi z niego :D [ale sie podlizałam] pływać [a raczej bawic się w wodzie ;) ] rysować, grać w siatkę, gimnastykę, moich rodzców, co tam jeszcze lubię.. hmm. muzykę : punk, rege itp. podróżować, spacerować, jeździć na rowerku, Kraków, moich znajomych, winko [ale tylko te lepsze] chodzić do teatru [jesli jest cos ciekawego] lubię sie przebierać :P wo ogóle dużo rzeczy jeszcze lubię :)
Kacha
Posty: 305
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 1:53 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Kacha »

lubię: frytki, rosół i zypę pomidirową, truskawki, pomarańcze, banany, szczury, psy, koty, tchóżofretki, nu-metal, punk, grunge, j.polski, trampki, podóże, jeżdzić na rowerze (wiatr we włosach), folię bąbelkową, miodek (łyżeczka i słoik), małego księcia, moją gitarę, zachody słońca, gwiazdy (bo na którejś z nich jest kwiat, którego nie widać), księżyc, suicidial tendencies (jak dobrze mieć światomość panownia nad swoim życiem), kabaret "Ani mru mru", Andrzeja Poniedzielskiego, feminizm, piercing, tatuaże(nie posiadam, ale są spoko), koncerty, moją paczkę, teatr, kino, lody, czekoladę, słońce, agrafki
i wiele innych
nie lubię(nienawidzę): faszyzmu, nazizmu, rasizmu, stereotypów, nietolerancji, flaków, kiełek, matematyki, fizyki, geografii, blond włosów, niektórych czasopism młodzieżowych, butów na koturnach i na obcasach, hip hopu, techna, myszek komputerowych bez rolek po środku, tygryska, ludzi mylących skejtów z hiphopowcami, moich wrogów, kiedy ktoś wkłada zasmarkaną chusteczkę do rękawa(banał), w-fu
i wiele innych
"Doświadczenia innych osób nie są pomocą: czyjaś śmierć nie uczy nas umierać,a narodziny kogoś innego nie pomogą w przyjściu na świat"
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: lajla »

eeh wiecie hehe nie wiem jak u was ale ja np. nie lubie swoich urodzin, mysle ze lepiej bym sie czula gdybym spedzala je tylko z mama, tata, siostra i bratem... nie lubie zbiorowisk rodzinnych, nienawidze sie dzielic sie oplatkiem ani jajkiem...



nie bede wymieniac tego co lubie i nie bo dlugo by to zajelo :D

myszka ale zainteresowalo mnie to ze napisalas ze nie lubisz malp?? czemu?? :>

kacha tez lubie bardzo malego ksiecia i alicje w krajinie czarow :)
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: myszka »

Niw wiem czemu... poprostu jakos mnie brzydza :P naprawde.. tzn. to nie jest tak, że jakby ktos mordował małpkę na moich oczach to bym się nawet nie przejęła, tylko po prostu ich nie lubię :P... no co prawda jest parę odmain, które sa słodziutkie :) nie znasze małp człekoksztautnych i pawianów ble... takie agresory z czerwoną dupą :P a też zapomniałam o tym, że nie jestem zbyt rodzinna :P lubi [nawet5 bardzo :P] moja najbliższa rodzinkę, ale jakiś cioć ze wsi czy dalekich ciotek nie lubie odwiedzac...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”