czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: moni »

[quote="satanka666"]czmu wszyscy wina nie lubia :) hehehe to ja tylko inna jestem :P jedyna w swoim rodzaju :P[/quote]
Mam obrzydzenie po tym jak napiłam się wina z (delikatnie mówiąc) najniższej półki :roll:
Bardzo mocno to przeżyłam, a jeszcze mocniej mój żołądek.
Teraz zapach każdego wina wywołuje u mnie odruch wymiotny
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Ania »

Jak byłam mała to ukradłam tacie puszkę piwa i uparłam się, żeby ją wypić do końca. Wypiłam, upiłam się, później wymiotowałam i więcej piwa nie ruszam (czasem wypiję małe z soczkiem ale z soczkiem!) a z winami... podobnie jak u moni.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
endru_
Posty: 326
Rejestracja: sob cze 12, 2004 1:58 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: endru_ »

hmm... widze ze albo nikt nie zrozumial tematu :P Albo jak monia pisala temat to nie widziala o co chodzi :P Pytanie jest czego WY nie lubicie co WSZYSCY lubia [np, wszyscy lubia dzem a wy nie :P].
No naprzyklad bardzo duzo ludzi lubi szampana i winko :P A ja ? na sam zapach, a co gorsza smak szampana odrazu mam odruchy wymiotne, a wina nie rusze na trzezwo, po prostu nie ma szans. A najgorsze sa te tak zwane winka szlachetne, te co do obiadu sie daje takiego to nawet kijem nie ruszam. Hmm... nie lubie tortow czekoladowych, a co gorsze jezeli sa z alkoholem. Sama czekolade lubie ale tortow nie. Narazie starczy musze sie uczyc :P

Moje szczurki :)
Xiao II/Luty 2004 (data umowna)
Yoko II/Kwiecień 2004 (data umowna)
Lulu Lipiec 2004 (data umowna)
Riku Siepień 2004 (data umowna)
Bajlamor ; Błyskawica ; Puzel - ur. 19 Września 2004 r. :D
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Ania »

Myślę endru, że powinieneś przeczytać jeszcze raz. Pytanie brzmi: Czego Wy NIE LUBICIE co lubią inni albo Co LUBICIE Wy, czego inni nie tolerują? Czyli masz 2 drogi do wyboru - albo opisujesz, że nie lubisz czegoś, co jest powszechnie lubiane albo opisujesz swoje dziwne gusta.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
mac
Posty: 217
Rejestracja: czw maja 06, 2004 4:38 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: mac »

nie lubie:
pasztet
coca cola (pepsi lepsze :twisted:)
dżem

lubie:
chlebek z przyprawami 8)
pepsi(oczywiście)

i tak z innej dzidziny nie tylko jedzenie nie lubie
TECHNO
:evil:
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Mada »

A ja nie lubię kawy - piję raz na rok może.
Alkohol też be - zwłaszcza piwo.
Winko bardziej.
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: krwiopij »

moni, Ania - ja cos wiem o urazie do wina... :roll:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: myszka »

nie lubię mięsa, i tak jak Aś nie jem wędlin, ale nie dlatego, że sie na nie uczuliłam, ale jakos obrzydliwie mi pachna :P uwielbiam zimne mleko, a ostatnio znienawidziłam ciepłe :) Lubie też ser żółty z drzemikiem, no i oczywiście jajka z majonezem, kukurydzę z majonezem i ser żółty z majonezem :) uwielbiam majonez :D ale tylko na Świdnicki jest jeszcze dostępny we Wrocku, dalej chyba nie dociera... a szkoda bo jest nalepszy :D
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: lajla »

[quote="Mada"]A ja nie lubię kawy - piję raz na rok może.[/quote]

aaah ja tez nie lubie kawy zimniej i cieplej , ale co smieszne uwielbiam wszystko inne co z kawa ma wspolnego, lody kawowe, ciasta kawowe, cukierki itd,itp :)

aaah i nie nawidze soku z pomidorow (ale wszystko inne pomidorowe uwielbiam :D )
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: sauatka »

ja nie nawidze pomidorow, bobu, jajek i sera zoltego, ale za to uwielbiam bialy serek (z cukrem i smietana), oscypki (ale takie slone), ogorki zielone :) i karme dla psa (zalezy rowniez jaka) :) jak niekiedy przechodze kolo psiej miski to biore pare 'bobkow' :)
Awatar użytkownika
Elf
Posty: 229
Rejestracja: ndz paź 26, 2003 11:32 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Elf »

A ja NIENAWIDZE TRUSKAWEK!!! - sa obrzydliwe, nie lubie tez niczego co ma aromat truskawkowy, nie no truskawki sa potworne

nie lubie ptasiego mleczka, pianek, nienawidze pierników i wafli, galaretki,
wędlin, pasztetów, kawioru, rybsk wstrętnych, kaszy i pewnie paru innych rzeczy:)
Koniec szczurzej epopei....

['] Ash, Tasha, Missi, Matylda, Root, Hash, Pinki, Mju, Dimon, Karina, Ciamek, Śnieżynka Duża, Śnieżynka, Lilu, Lila
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Ania »

A właśnie! Lubię frytki z jajkami sadzonymi i sałatą po francusku (sałata w zalewie czosnkowo-oliwnej) jak i frytki z kukurydzą konserwową (posypane kukurydzą albo kilka frytek + łyżeczka kukurydzy... prosto z puszki).
A co do truskawek - otóż ja uwielbiam truskawki same w sobie jako owoce, po prostu kocham - natomiast nie tknę nic co nie jest truskawką lub dżemem truskawkowym, a ma aromat truskawkowy czy nawet jest z truskawek roboine. Wszystkie lody, soki, lizaki, gumy - o smaku truskawkowym - ble.

Lubię chleb z masłem i czosnkiem w proporcjach 1 kromka + masło + 1 so 2 ząbków czosnku (jak byłam mała to inne mamy nie mogły uwierzyć, bo czosnek przecież jest przeciw pasożytom wewnętrznym a ich pociechy nie chcą tknąć... dzięki temu ja zawsze byłam zdrowa pod tym względem).

Kocham, po prostu kocham chleb z bananem posypany kakaem.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: myszka »

no ciekawie... co do truskawek to je lubie.. drzem też zjem, ale nienawidze mrozonych truskawek.. ble... babcia zawsze zamraża i daje do deserów a ja tego nie moge przełknąć.. niedośc, żę nie ma smaku truskawki to jeszcze jest takie obślizgłe... ble...
Awatar użytkownika
shy4
Posty: 331
Rejestracja: śr lis 26, 2003 7:34 am
Lokalizacja: Leeds
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: shy4 »

Ja po upojnym sylwestrze 2000/2001 nie znosze żadnych napojów wyskokowych zwłaszcza piwa i szampana.......ogólnie od tamtego czasu nie pije zadnych alkoholi(znajomi się ze mnie śmieja a ja na nich leje......)
Poza tym pije mleko do wszystkiego co sie da_-_"""nawet mleko z mlekiem :P i jestem uzależniony od żółtego sera(też ze wszystkim co się da ciapam :P ),pepsi,płatków i steków sojowych :D A i uwielbiam szpinak :D
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: lajla »

[quote="Elf"]A ja NIENAWIDZE TRUSKAWEK!!! - sa obrzydliwe, nie lubie tez niczego co ma aromat truskawkowy, nie no truskawki sa potworne [/quote]


nie no to szczerze mowie ze przezylam szok o_O naprawde ja nie rozumiem jak mozna nie lubiec truskawek??? ludzie przeciez to jest pycha moja mama mowila ze jak byla ze mna w ciazy to miala straszna ochote na truskawki :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”