Iśkowy zwierzyniec ^^

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
isiunia_90
Posty: 160
Rejestracja: wt lis 01, 2011 5:55 pm
Lokalizacja: Opole

Iśkowy zwierzyniec ^^

Post autor: isiunia_90 »

Witam,
Chciałam wam przedstawić moje ogonki:). Pierwszego chłopaka mam z zoologicznego, kupiłam go w zoologicznym (oczywiście dopiero potem trafiłam na wasze forum :P). Maniek gdy go kupiliśmy miał 3 tygodnie teraz ma już 6 :) Do mojej gromadki od wczoraj dołączyły zaadoptowane dwa ogonki Łatek i Domi ;) Chłopaki miluchne, Łatek(7 m-cy) jest ruchliwy i ciekawski widać lubi rządzić a Domi(12 m-cy) głównie śpi :D Na razie chłopaków trzymam osobno żeby przyzwyczaić ich do siebie. Na zdjęciach chłopaki w klatce zrobionej przez mojego chłopaka :) Teraz będziemy dobudówkę zrobić co będzie przypominać jakby klatkę z wieżyczką . Efekt końcowy wrzucę jakoś na weekend ^^
Obrazek
Łatek ;)
Obrazek
Obrazek
Łatek z Domim ;)
Obrazek
Maniek maluch jeszcze wystraszony jest.
Obrazek
No i klatka jeszcze bez dobudówki :P Tak dla wyjaśnienia to piec w tle jest nieużytkiem żeby nie było, że chłopakom saunę robię :P
don`t worry be happy!
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Iśkowy zwierzyniec ^^

Post autor: Lusia »

Fajne szczuraski i jaka klaciora huhuh fajna fajna;]
Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Iśkowy zwierzyniec ^^

Post autor: zyberka »

Chciałam napisać, że Maniek ma śliczny łepek ale potem spojrzałam na resztę zdjęć i wszystkie są cudowne, więc tym razem nie będę nikogo faworyzować :P
Te zgniecione dupki na podstawku :-* :-* ;D
Klatka rzeczywiście niepowtarzalna, gratuluję pomysłu. A z wyciąganiem trocin z wykładziny nie masz problemu? Bo u mnie nawet odkurzacz sobie z tym nie radził ;)
Awatar użytkownika
isiunia_90
Posty: 160
Rejestracja: wt lis 01, 2011 5:55 pm
Lokalizacja: Opole

Re: Iśkowy zwierzyniec ^^

Post autor: isiunia_90 »

Cieszę się, że wam się podoba pomysł ^^ Mam nadzieję, że po dobudówce też będzie to fajnie wyglądać :P Co odkurzacz nie zje to trzeba dłubać ;/ Teraz się zastanawiam czy kartonu jakiegoś nie dać żeby się nie sypało tak trocinami bo jednak trochę przeszkadza to..
don`t worry be happy!
Awatar użytkownika
Youki
Posty: 18
Rejestracja: pt lis 11, 2011 8:16 pm

Re: Iśkowy zwierzyniec ^^

Post autor: Youki »

śliczne szczurki! :-*
A klatka na prawdę bardzo fajna również gratuluję pomysłu :)
Ze mną:Łazik,Intruz ;*
Odeszły:Sindy,Farcik,Cekin,Gwiazdek :( [*]
Awatar użytkownika
Ewenek
Posty: 116
Rejestracja: wt lis 01, 2011 12:31 pm
Lokalizacja: Racibórz

Re: Iśkowy zwierzyniec ^^

Post autor: Ewenek »

No Isiek, piękne są :) musimy je zapoznać z moimi chłopakami ;D na pewno się polubią :)

Nie długo też zrobię więcej zdjęć moim i też zrobię im wątek :)
A klatka wielka i Ty chcesz dobudówkę robić :D
Awatar użytkownika
isiunia_90
Posty: 160
Rejestracja: wt lis 01, 2011 5:55 pm
Lokalizacja: Opole

Re: Iśkowy zwierzyniec ^^

Post autor: isiunia_90 »

Ewciu twoje są słodziutkie na maksa ;D Nie mogę doczekać się więcej ich zdjęć ^^ Zostałam ich fanką ^^. Co do moich szczurasków to troszkę problemów mam z nimi teraz bo łobuzują sporo, może to z powodu zmiany otoczenia nie wiem.. Nie bardzo chcą się ze mną zaprzyjaźniać raczej mają mnie za zbędą przeszkodę :P Za to Maniek rośnie w oczach a takie z niego maleństwo wystraszone było choć sporo mu jeszcze zostało by dorosnąć do kolegów :P Uwielbia u mojego spać pod pachą xD Smrodków się nie boi :D:D
don`t worry be happy!
Awatar użytkownika
isiunia_90
Posty: 160
Rejestracja: wt lis 01, 2011 5:55 pm
Lokalizacja: Opole

Re: Iśkowy zwierzyniec ^^

Post autor: isiunia_90 »

Mam problem z Łatkiem, dziś znowu zaatakował Domiego, że biedny bał się wyjść z klatki. Do tego gdy go wypuściłam by sobie pobiegał to siedziałam na podłodze żeby się do mnie przyzwyczajał(robię tak już tydzień ale dalej ma mnie gdzieś..) chciałam go pogłaskać to mnie w palucha chapnął i skórę przeciął. To już 3 raz gdy kogoś ugryzł(raz kolegę ugryzł gdy ten go próbował pogłaskać). Z domim nie mam takich problemów, widać, że jeszcze mi tak nie ufa ale daje mi się pogłaskać nie łapie za palce. Szczególnie, że zależało mi na połączeniu chłopaków z moim Mańkiem.. a jak na razie to boję się ich łączyć żeby ten łobuz mu krzywdy nie zrobił. Myślicie, że kastracja może coś w tym pomóc? Czy po niej zmienia się charakterek szczuraska? Co myślicie, że co powinnam zrobić? Bo mój maniek rośnie a dalej sam w klatce jest i nie ma kontaktu z innymi szczurami.
don`t worry be happy!
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Iśkowy zwierzyniec ^^

Post autor: zyberka »

Kastracja na pewno zmieni jego charakter ale nie wiadomo jak bardzo. To czy po zabiegu będziesz zadowolona z efektów czy nie zależy głównie od tego jakie masz oczekiwania ;)
Dziwi mnie tylko, że nawet nie spróbowalaś ich połączyć, nie dałaś szansy się poznać. To że Łatek bywa agresywny w stosunku do Domiego i Ciebie niekoniecznie oznacza, że będzie też gryzł nowego przybysza. Maniek jest sam i bezapelacyjnie cierpi z tego powodu, dalsze zwlekanie to tylko krzywda dla niego.
Zapoznaj chłopakow ze sobą, daj jeszcze Łatkowi szansę się poprawić ;) jeśli będzie stanowczo odmawiał współpracy
- kastruj, moim zdaniem nie ma co czekać właśnie ze względu na Mańka
Awatar użytkownika
isiunia_90
Posty: 160
Rejestracja: wt lis 01, 2011 5:55 pm
Lokalizacja: Opole

Re: Iśkowy zwierzyniec ^^

Post autor: isiunia_90 »

Chciałabym tylko żeby się uspokoił, a o Mańka się właśnie boję, że mu krzywdę może zrobić.
don`t worry be happy!
marts
Posty: 1070
Rejestracja: ndz cze 05, 2011 10:01 pm
Lokalizacja: opole

Re: Iśkowy zwierzyniec ^^

Post autor: marts »

Popracuj nad chłopakami, ja się nie poddawałam pomimo podziurawionych rąk zdominowałam gada :P
Jednak kastracja sama w sobie dużo wnosi, ale naprawdę popracuj nad nim, nowe miejsce i w ogóle wszystko co go otacza jest inne niż dotychczas ;)
stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
isiunia_90
Posty: 160
Rejestracja: wt lis 01, 2011 5:55 pm
Lokalizacja: Opole

Re: Iśkowy zwierzyniec ^^

Post autor: isiunia_90 »

Tylko nie wiem jak go podejść jak na razie siedzę na podłodze gdy on biega i czasem podejdzie do mnie to próbuję go pogłaskać ale raczej mi to nie wychodzi. Wiecie nigdy nie miałam do czynienia z dorosłym szczurem i nie wiem czy nie porwałam się z motyką na słońce myśląc, że dam sobie radę. A mój maniek jest jeszcze taki malutki i słodziutki, strasznie się martwię, że może mu się coś stać.
don`t worry be happy!
marts
Posty: 1070
Rejestracja: ndz cze 05, 2011 10:01 pm
Lokalizacja: opole

Re: Iśkowy zwierzyniec ^^

Post autor: marts »

Wiesz już może kiedy miałabyś chwilkę czasu w dzień? Przyszłabym, doradziła, pomogła ;)
stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Iśkowy zwierzyniec ^^

Post autor: zyberka »

Nie ma to jak doraźna pomoc i wsparcie, marts kciuk w gorę dla Ciebie! ;) mam nadzieję że isiunia skorzysta z propozycji i wyciśnie z Ciebie wszystko nt poskramiania ogonów ;D
marts
Posty: 1070
Rejestracja: ndz cze 05, 2011 10:01 pm
Lokalizacja: opole

Re: Iśkowy zwierzyniec ^^

Post autor: marts »

zyberka, DoraAngie poprosiła mnie o przeprowadzenie wizyty, ale widzę, że pomoc też się tutaj koniecznie przyda..
Mam małe doświadczenie ze świrującymi ciurami, więc czemu by nie ;)
stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”