****Moje Szczurki :)****

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Ewenek
Posty: 116
Rejestracja: wt lis 01, 2011 12:31 pm
Lokalizacja: Racibórz

****Moje Szczurki :)****

Post autor: Ewenek »

Witam, tak jak obiecałam zakładam wątek moim urwisom :)
To dwa chłopaki, rodzeństwo :) mam je od listopada.
Niestety nie mają jeszcze imion, bo nie wiem jakie im dać. Nie chce jakiegoś zwykłego dlatego jeszcze nie wybrałam :) Może Wy macie jakiś pomysł na imiona? :) Jakie pasowały by do nich? :)

Czarny jest trochę większy od beżowego :) i jest bardziej posłuszny :) Beżowy szczurek jest straszny urwis. Już dwa razy mi zwiał:D a Czarny na zawołanie przychodzi :)
Zamieszczam kilka zdjęć :):):):)
Obrazek
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Ewenek
Posty: 116
Rejestracja: wt lis 01, 2011 12:31 pm
Lokalizacja: Racibórz

Re: ****Moje Szczurki :)****

Post autor: Ewenek »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tu jak Czarnuszek śpi :D:D musiałam zrobić zdjęcie :)
Obrazek
marts
Posty: 1070
Rejestracja: ndz cze 05, 2011 10:01 pm
Lokalizacja: opole

Re: ****Moje Szczurki :)****

Post autor: marts »

Witam :)
Przepięknych chłopców masz ;)
Wymiziać koniecznie! :D
stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
Ewenek
Posty: 116
Rejestracja: wt lis 01, 2011 12:31 pm
Lokalizacja: Racibórz

Re: ****Moje Szczurki :)****

Post autor: Ewenek »

Słodkie są ale jakie urwisy :D
Awatar użytkownika
fanta&pepsi
Posty: 193
Rejestracja: czw sty 20, 2011 8:39 am

Re: ****Moje Szczurki :)****

Post autor: fanta&pepsi »

To zdjęcie śpiącego szczurka jest super, moje czasami śpią tak jakby spały na głowie ale takiego czegoś to jeszcze nie widziałam xD super,koniecznie ich odemnie wygłaskaj :D A co do imienia to może Czak i Noris :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34115 zapraszam na temat o moich dziewczynkach ;)
Zawsze będę cię kochała Tosiu. :*
Awatar użytkownika
isiunia_90
Posty: 160
Rejestracja: wt lis 01, 2011 5:55 pm
Lokalizacja: Opole

Re: ****Moje Szczurki :)****

Post autor: isiunia_90 »

O boże jak on śpi bosko xD Może Flip i Flap xD albo Bolek i Lolek ;D
don`t worry be happy!
Awatar użytkownika
Ewenek
Posty: 116
Rejestracja: wt lis 01, 2011 12:31 pm
Lokalizacja: Racibórz

Re: ****Moje Szczurki :)****

Post autor: Ewenek »

He he :D on często tak śpi :D O Bolku i Lolku też myślałam :D ale nadal nie wiem... nic mi do nich do tej pory nie pasuje:D
Awatar użytkownika
Ewenek
Posty: 116
Rejestracja: wt lis 01, 2011 12:31 pm
Lokalizacja: Racibórz

Re: ****Moje Szczurki :)****

Post autor: Ewenek »

A tak po za tym to mam problem z białym szczurkiem, może coś mi poradzicie :)
On jeśli widzi okazję to ucieka i ciężko go potem złapać. Ostatnio miałam ich obydwóch na rękach i biały nagle zeskoczył i zwiał za szafę. Wyciągnąć się go dopiero udało na drugi dzień... Czarny jak go tylko zawołam to przychodzi do mnie, jest bardzo posłuszny, ale ten biały to nic nie słucha... Jak go nauczyć że jak nie będzie uciekać to będę go puszczała nawet po całym domu byle by wrócił na zawołanie? :D
To jest bardzo męczące, bo wyciągając go muszę mu zwrócić więcej uwagi niż czarnemu... ciągle szuka jakiejś możliwości ucieczki. Nie wiem o co mu chodzi:D Krzywdy mu nie robię, jedzenie i picie mają, klatka też nie mała, zabawki, staram się im dużo uwagi poświęcac, bawić się z nimi, ale coś mu jednak chyba nie pasi :D
Awatar użytkownika
fanta&pepsi
Posty: 193
Rejestracja: czw sty 20, 2011 8:39 am

Re: ****Moje Szczurki :)****

Post autor: fanta&pepsi »

Ewenek pisze:A tak po za tym to mam problem z białym szczurkiem, może coś mi poradzicie :)
On jeśli widzi okazję to ucieka i ciężko go potem złapać. Ostatnio miałam ich obydwóch na rękach i biały nagle zeskoczył i zwiał za szafę. Wyciągnąć się go dopiero udało na drugi dzień... Czarny jak go tylko zawołam to przychodzi do mnie, jest bardzo posłuszny, ale ten biały to nic nie słucha... Jak go nauczyć że jak nie będzie uciekać to będę go puszczała nawet po całym domu byle by wrócił na zawołanie? :D
To jest bardzo męczące, bo wyciągając go muszę mu zwrócić więcej uwagi niż czarnemu... ciągle szuka jakiejś możliwości ucieczki. Nie wiem o co mu chodzi:D Krzywdy mu nie robię, jedzenie i picie mają, klatka też nie mała, zabawki, staram się im dużo uwagi poświęcac, bawić się z nimi, ale coś mu jednak chyba nie pasi :D
Ja ze swoją białą mam dokładnie tak samo, wcześniej było jeszcze gorzej bo nawet nie chciała na mnie wchodzić :-\ ale po jakimś czasie się przełmała, mimo tego że moją mam już przez półtora roku to tak jakby dalej ją oswajam ;) A mój kapturek też uwielbia po mnie chodzić itp. Myślę że to poprostu zależy od charakteru i trzeba dać mu troszeczke czasu :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34115 zapraszam na temat o moich dziewczynkach ;)
Zawsze będę cię kochała Tosiu. :*
Awatar użytkownika
Frugo_Frugo
Posty: 762
Rejestracja: śr gru 21, 2011 8:45 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: ****Moje Szczurki :)****

Post autor: Frugo_Frugo »

Haha ! Łoo losie jak On śpi <3
Cudaczny misiek :D
A imiona , jak imiona. Niech będzie : Czarny i Biały.
Albo : Fobi, Nobi , Robek , Nobek (xD) , Bobek. :D Czrio , Władek , Serbi , Kristofer ;D , Mami , Nuko , Keri , Volvo (Wolwo), Golf (Jak te samochody ^ ^ ) Bambo , Jefi (Dżefi) , Love (Low) , Meybe (Mejbi)

Tak wiem , imiona głupie trochę ale:
Ewenek pisze: Nie chce jakiegoś zwykłego dlatego
Więc proszę , niezwykłe , rzadko spotykane (o ile wg spotykane , niektóre) Mi się podobają . Prawdopodobnie sama nazwałabym jakiegoś szczura którymś z tych imion (np. Nuko i Jefi) : )
Awatar użytkownika
Ewenek
Posty: 116
Rejestracja: wt lis 01, 2011 12:31 pm
Lokalizacja: Racibórz

Re: ****Moje Szczurki :)****

Post autor: Ewenek »

fanta&pepsi pisze:Myślę że to poprostu zależy od charakteru i trzeba dać mu troszeczke czasu :)
No chyba tak będzie najlepiej :)
Awatar użytkownika
Ewenek
Posty: 116
Rejestracja: wt lis 01, 2011 12:31 pm
Lokalizacja: Racibórz

Re: ****Moje Szczurki :)****

Post autor: Ewenek »

Frugo_Frugo pisze: A imiona , jak imiona. Niech będzie : Czarny i Biały.
Albo : Fobi, Nobi , Robek , Nobek (xD) , Bobek. :D Czrio , Władek , Serbi , Kristofer ;D , Mami , Nuko , Keri , Volvo (Wolwo), Golf (Jak te samochody ^ ^ ) Bambo , Jefi (Dżefi) , Love (Low) , Meybe (Mejbi)
Bobek to do nich obydwu by pasowało :D srają gdzie popadnie:D
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: ****Moje Szczurki :)****

Post autor: noovaa »

Uczyć przychodzenia na zawołanie da się chyba tylko przekupstwem ... Jak załapie, że jak cmokasz, masz coś pysznego .. to zacznie przychodzić ;) ... Ale na wszystko potrzeba czasu.

Kiedyś chciałam nauczyć szczury reagowania na imię ..... jako że Adaś, był zawsze pierwszy do jedzenia ... zaczynałam od niego ... Skończyło się na tym, że wszystkie zaczęły przychodzić, jak wołałam "Adaś" :D. Najłatwiej jednak na cmokanie :D
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Ewenek
Posty: 116
Rejestracja: wt lis 01, 2011 12:31 pm
Lokalizacja: Racibórz

Re: ****Moje Szczurki :)****

Post autor: Ewenek »

noovaa pisze:Uczyć przychodzenia na zawołanie da się chyba tylko przekupstwem ... Jak załapie, że jak cmokasz, masz coś pysznego .. to zacznie przychodzić ;) ... Ale na wszystko potrzeba czasu.

Kiedyś chciałam nauczyć szczury reagowania na imię ..... jako że Adaś, był zawsze pierwszy do jedzenia ... zaczynałam od niego ... Skończyło się na tym, że wszystkie zaczęły przychodzić, jak wołałam "Adaś" :D. Najłatwiej jednak na cmokanie :D

He he spróbuję, tylko pierwsze co to muszę im jakieś imiona nadać, żeby miały na co reagować :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ****Moje Szczurki :)****

Post autor: unipaks »

Słodkie szczuraski :)
Jak się białasek bardziej oswoi, nie będzie tak od Ciebie uciekać, póki co przywołuj jakimś smakołykiem :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”