Kupię lub przygarnę szczurka :)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Srebrna Kita
Posty: 6
Rejestracja: czw gru 29, 2011 8:10 pm

Kupię lub przygarnę szczurka :)

Post autor: Srebrna Kita »

Z okolic Krakowa najlepiej. Potrzebuję kolegi bądź koleżanki dla mojego szczurka, ma on niecały miesiąc, więc przydałby się w podobnym wieku. Mam klatkę trzy piętrową, więc miejsca będzie miał dużo. Mogę podejść i odebrać osobiście. Rasa nie ma znaczenia, byleby szczurek nie był za duży. Zainteresowanych pisać tu, bądź na gg 3320160 :)
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Kupię lub przygarnę szczurka :)

Post autor: zuzka-buzka »

Szczurki nie mają ras. Twój ogon potrzebuje towarzysza TEJ SAMEJ płci. Klatka jakie ma wymiary? Wiedz, że bez tych pytań nikt Ci szczurka nie odda. :P Zachęcam do czytania forum.
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Srebrna Kita
Posty: 6
Rejestracja: czw gru 29, 2011 8:10 pm

Post autor: Srebrna Kita »

Dł. 90, szer. 56 i wys. 85 cm. odstępy miedzy kratkami 1.5 cm, więc klatka chyba w sam raz, przynajmniej tak sądzę :)
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Kupię lub przygarnę szczurka :)

Post autor: noovaa »

A jakiej płci masz szczura?
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Srebrna Kita
Posty: 6
Rejestracja: czw gru 29, 2011 8:10 pm

Re: Kupię lub przygarnę szczurka :)

Post autor: Srebrna Kita »

Samczyk.
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Kupię lub przygarnę szczurka :)

Post autor: zuzka-buzka »

To koniecznie zaadoptuj również samczyka! Chyba nie chcesz męczyć szczurzycy, rozmnażać chore genetycznie szczury i co 3 tygodnie mieć ok. 10 a może i nawet więcej małych... Których jak nie rozdzielisz to po 2 miesiącach będziesz mieć 100... ::) A 2 samczyki super się dogadają. ;) Sam/sama musisz też szukać po wątkach adopcyjnych, bo nie każdy kto chce oddać szczurka ma czas patrzeć na wątek "zaadoptuję/kupię". Pozdrawiam!
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Srebrna Kita
Posty: 6
Rejestracja: czw gru 29, 2011 8:10 pm

Re: Kupię lub przygarnę szczurka :)

Post autor: Srebrna Kita »

Albo nie chcę go jednak.
Srebrna Kita
Posty: 6
Rejestracja: czw gru 29, 2011 8:10 pm

Re: Kupię lub przygarnę szczurka :)

Post autor: Srebrna Kita »

Można zamknąć temat ;dd przepraszam za kłopot
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: Kupię lub przygarnę szczurka :)

Post autor: Rajuna »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=34040 tutaj po 4 stycznia będą chłopcy z laba, transport na pewno sie znajdzie, bo pewnie kilku bedzie u mnie tymczasowo - takze calkiem mozliwe, ze bedziesz brac szczurka ode mnie :)
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Kupię lub przygarnę szczurka :)

Post autor: zuzka-buzka »

Czemu go nie chcesz? Twój szczur jest samotny. Szczur potrzebuje szczura, taka jest jego natura. To są zwierzęta stadne. Stado to grupa zwierząt, która chroni się nawzajem, pomaga sobie. Kto Twojego szczurka wyiska? Porozumiesz się z nim w jego języku? Kto go w nocy ogrzeje? :(
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Niusia^^
Posty: 8
Rejestracja: pn lis 28, 2011 2:22 pm

Przygarnę lub kupię ...

Post autor: Niusia^^ »

Bardzo bym chciała dwa szczurki o więcej proszę pisać :P
Kocham Szczurki ;) I kocham tych którzy ich kochają ;))
nIUSIA ;*********
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Kupię lub przygarnę szczurka :)

Post autor: noovaa »

Niusia, załóż swój temat. Napisz tak jakiej płci szukasz, jakie warunki im oferujesz i skąd jesteś.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”